Oplossingen voor veel voorkomende problemen

Loop je tegen problemen aan met ISS Online? Kijk hier voor een mogelijke oplossing.

Ik gebruik Google Chrome als webbrowser en de applicatie wil niet opstarten

Om ISS Online via Google Chrome te gebruiken is het noodzakelijk om een plugin te installeren: ClickOnce for Google Chrome. Nadat deze plugin geïnstalleerd is, zal de applicatie waarschijnlijk goed opstarten.

Ik gebruik Mozilla Firefox als browser en de applicatie wil niet opstarten

Om ISS Online via Mozilla Firefox te gebruiken is het noodzakelijk om een plugin te installeren: Microsoft .NET Framework Assistant. Nadat deze plugin geïnstalleerd is, zal de applicatie waarschijnlijk goed opstarten.

Ik gebruik Opera als browser en de applicatie wil niet opstarten

Om ISS Online via Opera te gebruiken is het van belang dat er een instelling aangepast wordt, door deze aanpassing wordt op de achtergrond Internet Explorer gebruikt. Volg hiervoor de volgende stappen:

  • Druk op Ctrl + F12
  • Kies het tabblad 'Geavanceerd'
  • Selecteer links de optie 'Downloads'
  • Klik op de knop 'Toevoegen'
  • Voer bij 'MIME-type' het volgende in: application/x-ms-application 
  • Voer bij 'Extensies' het volgende in: application
  • Kies bij 'Actie': "Openen met ander programma" en vul in het vak daaronder in: iexplore.exe
  • Vink de optie 'Geef webadres rechtstreeks door aan programma' aan
  • Klik in beide vensters op de knop 'OK'
Nadat deze instelling aangepast is, zal de applicatie waarschijnlijk goed opstarten.
Ik gebruik Norton 360 als antivirussoftware en kan ISS Online niet starten

Het is bekend dat Norton 360 het starten van ISS Online verhindert. In deze instructie vind je een aantal stappen die je uit kunt voeren om er voor te zorgen dat dit wel lukt.

Ik blijf een melding krijgen over het niet bereikbaar zijn van de server

Het zou kunnen zijn dat jouw firewall of virusscanner voorkomt dat ISS Online kan werken. Omdat er communicatie met de Nevobo-server plaatsvindt, moet de applicatie toegang tot internet hebben.

Aangezien alle configuraties van deze software onmogelijk te beschrijven zijn, kunnen we helaas niet assisteren bij een dergelijk technisch probleem op jouw computer.

Ik kan met mijn account wel inloggen op de website, maar niet in de applicatie

Waarschijnlijk heb je op de pagina 'mijn instellingen' niet je (juiste) relatiecode ingevuld. De applicaties zijn alleen voor mensen met een geldige relatiecode beschikbaar. Klik op de link om dit te wijzigen.

Inloggen met Facebook is in de applicaties niet mogelijk.

ISS Online

Advertentie
Partner
Advertentie
Websdesign Privacy policyDisclaimerColofon
Logo Nevobo

15,997 volleyballiefhebbers hebben al een account op volleybal.nl.

Terug naar boven