Volleybal.nl
Noord
West
Oost
Zuid-Oost
Zuid-West
 
Actueel   Nevobo   Over Volleybal   Oranje   Webshop   Verenigingen  
contact | nieuwsbrief
VERENIGINGEN
DELA Academy

DELA Academy tilt volleybal in Nederland naar hoger niveau
Nu DELA sponsor blijft van Nevobo en het nationaal damesteam,kon Avital Selinger opnieuw als bondscoach worden aangetrokken. Daarmee kan de stijgende lijn die het team heeft ingezet worden doorgezet. Maar DELA wil óók dat de gehele sport op een hoger niveau getild wordt en de continuïteit gewaarborgd wordt. Daarom verdienen alle volleybalverenigingen in Nederland de aandacht via de DELA Academy. Deze Academy verbindt profs met volleyballers op amateurniveau en vormt zo een stimulans voor de kwaliteit van het volleybal in Nederland.

In de DELA Academy deelt Avital Selinger zijn kennis en ervaring met volleybalteams uit het land. Vanaf januari 2010 organiseert de DELA Academy samen met Nevobo tien masterclasses op verschillende locaties in Nederland. Deze bijeenkomsten kunnen worden bijgewoond door Volleybaltrainers op alle niveaus. In iedere masterclass staat een ander thema centraal. Het doel is dat de succesvolle Avital Selinger zijn geheimen uit het vak deelt met coaches in Nederland. In de ochtend geeft Avital Selinger de coaches meer inzicht in het theoretische deel van volleybal. In de middag wordt deze theorie dan vervolgens in de sporthal in praktijk gebracht.

Inschrijven en meer informatie
Wil je je inschrijven voor één of meerdere masterclasses? Dat kan via www.dela-academy.nl. Daar vind je het inschrijfformulier, het programma van de masterclasses en extra informatie.

Programma
masterclass 1
31 januari 2010, 09:30 – 16:30
Groningen
In deze masterclass wordt aandacht besteed aan de filosofie van het coachen, stappen in de ontwikkeling van een team, serveren en passing.

masterclass 2
7 februari 2010, 09:30 – 16:30
Tilburg
In deze masterclass wordt aandacht besteed aan de aanval, waar zowel de individuele techniek als de principes in het opzetten van een aanval aan bod komen.
masterclass 3
7 maart 2010, 09:30 – 16:30
Zwolle
In deze masterclass wordt aandacht besteed aan de blokkering, waaronder de individuele techniek, de functies van de blokkering, blokstrategieën en de afstemming van het blok en de verdediging.

masterclass 4
14 maart 2010, 09:30 – 16:30
Den Haag
In deze masterclass wordt aandacht besteed aan de verdediging, waaronder de filosofie achter het verdedigen, de individuele techniek, formaties en concepten en het ontwikkelen van een verdedigingssysteem.

masterclass 5
21 maart 2010, 09:30 – 16:30
Amsterdam
In deze masterclass wordt aandacht besteed aan het rallyspel, waaronder de verschillende vormen van aanvallen: de rallyaanval, de spontane aanval en de aanval van achter de 3-meter lijn vanuit verdedigingsformaties.
 


Naar boven Naar boven   Print pagina Print pagina   Print pagina Sitemap   Disclaimer Disclaimer
     
Volleybal life Lotto Champion Ortec Mikasa Ricoh Asics Schelde AA Drink Defensie Sportbraceshop QNH