Volleybal.nl
Noord
West
Oost
Zuid-Oost
Zuid-West
 
Actueel   Nevobo   Over Volleybal   Oranje   Webshop   Verenigingen  
contact | nieuwsbrief
ORANJE
Volleybalsters winnen in vijf sets van Dominicaanse Republiek
Publicatiedatum: 29 juli 2010
Foto: Caroline Wensink en Chaïne Staelens

De Nederlandse volleybalvrouwen hebben vanavond hun derde en laatste wedstrijd van de Piemonte Cup (Italië) gewonnen van de Dominicaanse Republiek. De teams waren aan elkaar gewaagd en het kostte 2 uur en 40 minuten, maar Oranje sleepte de wedstrijd met 3-2 (25-22, 21-25, 26-28, 25-23, 18-16) binnen.

"Na het verlies tegen Japan (3-0) en Italië (3-1) is het prettig om met een overwinning naar huis te gaan", aldus teammanager en voormalig international Jettie Fokkens.
Selinger begon de wedstrijd met Judith Blansjaar, Manon Flier, Robin de Kruijf, Chaïne Staelens, Francien Huurman, Janneke van Tienen en Debby Stam. In de tweede set verving Caroline Wensink Blansjaar als spelverdeelster en Quinta Steenbergen speelde de laatste drie sets helemaal mee. "Er werd veel gewisseld, iedereen heeft gespeeld. Het was goed om te zien dat problemen samen, als team, werden opgelost. Deze overwinning was echt teamwerk", aldus Fokkens.

Vrijdag 6 augustus begint het echte werk voor de Nederlandse Volleybaldames. In Chengdu (China) speelt het team haar eerste Grand Prix wedstrijd van dit jaar tegen Thailand. Voor het volledige wedstrijdschema en overige Grand Prix informatie, klik hier.

 


 
09 sep | Jong Oranje uitgeschakeld op EK na 3-2 nederlaag tegen Slovenië
06 sep | Jong Oranje verliest nipt van Tsjechië (3-2)
06 sep | Ermasport Volleyball Classic 2010 in gloednieuwe topsporthal Almelo
05 sep | Jong Oranje wint enerverend duel met België
05 sep | Jong Oranje vierde op EK na nederlaag tegen Servië
04 sep | Meisjes Jong Oranje kansloos tegen Servië
04 sep | Jong Oranje verliest spannende finale tegen Bulgarije
04 sep | Volleyballers Oranje verliezen met 3-1 van Estland
03 sep | EK-medaille lonkt voor Jong Oranje Jongens
02 sep | Jong Oranje Mannen doen hun plicht
02 sep | Dames Jong Oranje beginnen zaterdag aan EK
01 sep | Jong Oranje mannen verliezen ook van Belgie
01 sep | Veel Oranje en Milner Open in laatste uitzending Volleybal!
01 sep | Peter Blangé selecteert 13 spelers voor Estland-Nederland
01 sep | Yannick van Harskamp vol vertrouwen over EK-kwalificatie


Naar boven Naar boven   Print pagina Print pagina   Print pagina Sitemap   Disclaimer Disclaimer
     
Asics Ortec Accor Hotels