Geen Montreux Volley Masters dit jaar

Geen Montreux Volley Masters dit jaar Foto: Vorig jaar speelden de Oranje dames nog in Montreux, hier een blok van Anne Buijs en Francien Huurman

2 februari 2012 - Vanwege de overvolle kalender in dit Olympische jaar heeft de organisatie van de befaamde Montreux Volley Masters besloten de editie van 2012 te schrappen. De officiële bevestiging hiervan kwam vanmorgen bij de Nevobo binnen.

De Nederlandse vrouwen deden ook vaak mee aan dit toptoernooi, net als bijvoorbeeld Cuba, Italië en Rusland. Maar omdat er verschillende Olympische kwalificatietoernooien staan gepland in de maanden mei en juni is het voor de organisatie onmogelijk een goed deelnemersveld te garanderen.

In 2008 waren er dezelfde problemen, maar toen werd het toernooi nog met zes in plaats van acht teams afgewerkt. Zelfs dat scenario bleek dit jaar niet mogelijk. De organisatie van de Montreux Volley Masters belooft wel dat het toernooi in 2013 een ijzersterke comeback zal maken.
Bron: www.volleybalkrant.nl

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Meer nieuws
Partner

Volleybal TV

Visser en de kunst van het blokkeren

2 november

Samenvatting Nederland - Italie

29 september

Samenvatting Nederland Azerbeizjan

28 september

Samenvatting Nederland - Rusland

26 september

Samenvatting Nederland - Bulgarije

25 september

Samenvatting Nederland - Spanje

24 september

Nederland - Spanje

23 september

NED - TUR samenvatting

18 september

Volleybalsters nog niet in topvorm

18 september

RTL Programma deel 8

18 september

Interview Visser

17 september

Oefenserie Nederland - Tjechie

9 september

Portret: Janneke van Tienen

9 september

Techniek: De omloopbal

9 september

RTL programma deel 7

3 september

Portret Sloetjes

3 september

Techniek: Buitenaanval

3 september

Wedstrijd 3 en 4 in Cananda

27 augustus

RTL programma deel 5

27 augustus

Portret Wensink

27 augustus
Terug Vooruit
Advertentie
Websdesign Privacy policyDisclaimerColofon
Logo Nevobo

16,022 volleyballiefhebbers hebben al een account op volleybal.nl.

Terug naar boven