10 oktober 2011 - De Oranje Zitvolleybal Dames deden vandaag uitstekende zaken. Na de winst op Rusland gisteren, werd Duitsland vanavond eenvoudig aan de kant gezet. Het team van bondscoach Michiel de Ruyter stond opnieuw geen enkele set af aan de opponent. Duitland werd in straight sets van de mat geveegd: 3-0 (25-18, 25-14 en 25-8).
De Oranje Zitvolleybal Heren kwamen vandaag twee keer in actie. Vanmorgen was het team van bondscoach Jan van de Wijngaard veel sterker dan het zwakke Azerbeidzjan. Van de Wijngaard gaf zijn basisspelers in de tweede en derde set rust. Rene van der Slot, Medhat Nesseem en Freek Huijsmans vielen uitstekend in en Nederland won dik verdient met 3-0 (25-13, 25-12 en 25-12).
Tegen Duitsland hadden de Oranje mannen het moeilijker. De ploeg was strijdbaar, maar moest erkennen dat de oosterburen een maatje te groot zijn op dit moment. Bij vlagen liet Nederland goed spel zien, maar over de hele wedstrijd gezien was het spel te wisselvallig om het Duitsland echt moeilijk te maken. De uitslag: 0-3 (19-25, 12-25 en 15-25).
Een uitgebreider verslag en alle uitslagen van de wedstrijden tot nu toe zijn morgenochtend beschikbaar op www.volleybal.nl/EKzitvolleybal.