Afas-LEOS

Afas-LEOS JC 1
Uitgesteld
Irene/Salvo JC 1
Afas-LEOS MA 1
Uitgesteld
Switch Hooglanderveen MA 3
Afas-LEOS JA 1
Uitgesteld
Sovoco JA 1
Afas-LEOS JB 1
Uitgesteld
KdK A.G.A.V.S. - Soesterberg JB 1
Afas-LEOS DS 2
Uitgesteld
Forza Hoogland DS 7
Afas-LEOS DS 1
Uitgesteld
AVV Keistad DS 4
Afas-LEOS DS 3
Uitgesteld
UVV/Sphynx DS 2
Afas-LEOS HS 2
Uitgesteld
Tovo HS 5
Afas-LEOS N5 1
Uitgesteld
Switch Hooglanderveen N5 1
Switch Hooglanderveen N5 3
Uitgesteld
Afas-LEOS N5 1
Boni DS 5
Uitgesteld
Afas-LEOS DS 3
Wilhelmina DS 1
Uitgesteld
Afas-LEOS DS 1
Lovoc DS 3
Uitgesteld
Afas-LEOS DS 2
KdK A.G.A.V.S. - Soesterberg N5 1
Uitgesteld
Afas-LEOS N5 1
Afas-LEOS N5 1
Uitgesteld
Unicornus N5 1
AVV Keistad MA 3
Uitgesteld
Afas-LEOS MA 1
Forza Hoogland JC 1
Uitgesteld
Afas-LEOS JC 1
Musketiers JB 1
Uitgesteld
Afas-LEOS JB 1
Bourgondië HS 3
Uitgesteld
Afas-LEOS HS 2
NVC HS 3
Uitgesteld
Afas-LEOS HS 1
Voleem HS 5
Uitgesteld
Afas-LEOS HS 3
Afas-LEOS DS 3
19:00
DWF
Irene DS 5
Afas-LEOS DS 2
19:00
DWF
VC Allvo DS 5
Afas-LEOS JB 1
19:00
DWF
Musketiers JB 1
Afas-LEOS DS 1
19:00
DWF
Keizer Otto-Trivolley DS 1
Afas-LEOS HS 2
21:00
DWF
Musketiers HS 1
Afas-LEOS HS 1
21:00
DWF
Prima Donna Kaas Huizen HS 5
Afas-LEOS HS 3
21:00
DWF
Salvo '67 HS 2
AVV Keistad N5 2
09:30
Afas-LEOS N5 1
Afas-LEOS N5 1
10:00
KdK A.G.A.V.S. - Soesterberg N5 2
Cito JC 1
11:30
DWF
Afas-LEOS JC 1
Sovoco JA 1
14:00
DWF
Afas-LEOS JA 1
Sovoco MA 1
15:30
DWF
Afas-LEOS MA 1
Touché '86 HS 3
21:00
DWF
Afas-LEOS HS 3
Sovoco HS 3
19:30
DWF
Afas-LEOS HS 1
Forza Hoogland JB 2
09:30
DWF
Afas-LEOS JB 1
Switch Hooglanderveen MA 3
11:00
DWF
Afas-LEOS MA 1
KdK A.G.A.V.S. - Soesterberg DS 2
15:00
DWF
Afas-LEOS DS 3
Enervo HS 4
15:30
DWF
Afas-LEOS HS 2
Salvo '67 DS 1
16:00
DWF
Afas-LEOS DS 1
Voleem DS 3
18:00
DWF
Afas-LEOS DS 2
Afas-LEOS JA 1
19:00
DWF
Taurus JA 3
Afas-LEOS DS 1
19:00
DWF
Oberon DS 1
Afas-LEOS JB 1
19:00
DWF
VCV JB 2
Afas-LEOS MA 1
19:00
DWF
AVV Keistad MA 3
Afas-LEOS DS 2
21:00
DWF
Voleem DS 5
Afas-LEOS HS 3
21:00
DWF
Oberon HS 3
Afas-LEOS HS 1
21:00
DWF
Wilhelmina HS 2
Afas-LEOS DS 3
21:00
DWF
Switch DS 6
Afas-LEOS N5 1
09:00
KdK A.G.A.V.S. - Soesterberg N5 1
Switch Hooglanderveen N5 1
09:30
Afas-LEOS N5 1
Limes JC 2
10:15
DWF
Afas-LEOS JC 1
Afas-LEOS JC 1
19:00
DWF
Limes JC 2
Afas-LEOS DS 1
20:00
DWF
Zorgvilla's de Tijd/VCV DS 2
Afas-LEOS MA 1
21:00
DWF
Sovoco MA 1
Afas-LEOS HS 3
21:00
DWF
Voleem HS 5
Tovo DS 6
21:30
DWF
Afas-LEOS DS 3
Afas-LEOS N5 1
11:30
Switch Hooglanderveen N5 3
KdK A.G.A.V.S. - Soesterberg N5 2
12:00
Afas-LEOS N5 1
Afas-LEOS DS 2
19:45
DWF
vv Nederhorst DS 1
Afas-LEOS HS 3
21:00
DWF
VIF HS 2
Volleer HS 2
19:30
DWF
Afas-LEOS HS 2
Lovoc DS 4
20:00
DWF
Afas-LEOS DS 3
Unicornus N5 1
10:30
Afas-LEOS N5 1
Afas-LEOS N5 1
11:30
AVV Keistad N5 2
Bourgondië JB 1
14:30
DWF
Afas-LEOS JB 1
Forza Hoogland HS 4
17:00
DWF
Afas-LEOS HS 1
Oberon DS 1
21:15
DWF
Afas-LEOS DS 1
Oberon DS 3
21:15
DWF
Afas-LEOS DS 2
Afas-LEOS HS 3
21:00
DWF
Gemini S HS 5
Switch DS 6
19:30
DWF
Afas-LEOS DS 3
Switch Hooglanderveen HS 4
19:30
DWF
Afas-LEOS HS 3
AVV Keistad HS 7
21:15
DWF
Afas-LEOS HS 2
Prima Donna Kaas Huizen HS 6
21:30
DWF
Afas-LEOS HS 1
SVL DS 1
16:00
DWF
Afas-LEOS DS 3
Voleem DS 1
18:00
DWF
Afas-LEOS DS 1
Afas-LEOS DS 3
20:00
DWF
VIVES DS 6
Afas-LEOS DS 2
20:00
DWF
AVV Keistad DS 8
Afas-LEOS DS 1
20:00
DWF
The Smashers DS 1
Afas-LEOS HS 1
21:45
DWF
AVV Keistad HS 5
Afas-LEOS HS 2
21:45
DWF
VIVES HS 6
VC Houten HS 2
19:30
DWF
Afas-LEOS HS 2
Almere Buiten DS 2
20:15
DWF
Afas-LEOS DS 2
De Jong & Van Diermen Unicornus DS 1
21:45
DWF
Afas-LEOS DS 1
Gemini S HS 4
17:00
DWF
Afas-LEOS HS 3
Afas-LEOS DS 3
20:00
DWF
USV Protos DS 9
Afas-LEOS DS 2
20:00
DWF
Unicornus DS 3
Afas-LEOS DS 1
20:00
DWF
Almere Buiten DS 1
Afas-LEOS HS 1
21:45
DWF
Almere Buiten HS 2
Afas-LEOS HS 2
21:45
DWF
USV Protos HS 6
UVV/Sphynx DS 2
19:30
DWF
Afas-LEOS DS 3
Almere Buiten HS 3
20:15
DWF
Afas-LEOS HS 3
AVV Keistad DS 4
12:30
DWF
Afas-LEOS DS 1
Afas-LEOS HS 3
21:00
DWF
Unicornus HS 2
VIVES HS 6
21:30
Afas-LEOS HS 2
Tovo HS 5
21:30
DWF
Afas-LEOS HS 2
Afas-LEOS HS 3
21:00
DWF
Almere Buiten HS 3
Forza Hoogland DS 7
13:00
DWF
Afas-LEOS DS 2
Limes DS 9
18:00
DWF
Afas-LEOS DS 3
Afas-LEOS DS 3
20:00
DWF
Tovo DS 6
Afas-LEOS DS 2
20:00
DWF
Lovoc DS 3
Afas-LEOS DS 1
20:00
DWF
Wilhelmina DS 1
Afas-LEOS HS 1
21:45
DWF
NVC HS 3
Afas-LEOS HS 2
21:45
DWF
Bourgondië HS 3
Musketiers HS 1
21:00
DWF
Afas-LEOS HS 2
Keizer Otto-Trivolley DS 1
19:45
DWF
Afas-LEOS DS 1
VC Allvo DS 5
19:30
DWF
Afas-LEOS DS 2
Prima Donna Kaas Huizen HS 5
21:30
DWF
Afas-LEOS HS 1
Irene DS 5
14:00
DWF
Afas-LEOS DS 3
Salvo '67 HS 2
15:15
DWF
Afas-LEOS HS 3
Afas-LEOS DS 3
20:00
DWF
KdK A.G.A.V.S. - Soesterberg DS 2
Afas-LEOS DS 2
20:00
DWF
Voleem DS 3
Afas-LEOS DS 1
20:00
DWF
Salvo '67 DS 1
Afas-LEOS HS 1
21:45
DWF
Sovoco HS 3
Afas-LEOS HS 3
21:45
DWF
Touché '86 HS 3
Afas-LEOS HS 2
21:45
DWF
Enervo HS 4
Oberon HS 3
21:15
DWF
Afas-LEOS HS 3
Wilhelmina HS 2
19:30
DWF
Afas-LEOS HS 1
Voleem DS 5
18:00
DWF
Afas-LEOS DS 2
VIF HS 2
21:30
DWF
Afas-LEOS HS 3
Afas-LEOS DS 3
20:00
DWF
Lovoc DS 4
Afas-LEOS HS 1
21:45
DWF
Forza Hoogland HS 4
Afas-LEOS HS 2
21:45
DWF
Volleer HS 2
Zorgvilla's de Tijd/VCV DS 2
14:30
DWF
Afas-LEOS DS 1
Afas-LEOS HS 3
20:00
DWF
Prima Donna Kaas Huizen HS 7
Afas-LEOS DS 1
20:00
DWF
VV Amsterdam DS 4
Majella HS 4
21:30
DWF
Afas-LEOS HS 2
Forza Hoogland HS 3
13:00
DWF
Afas-LEOS HS 1
vv Nederhorst DS 1
14:30
DWF
Afas-LEOS DS 2

Nog vast te stellen

VCV JB 2
09:00
Afas-LEOS JB 1
USV Protos DS 9
13:00
Afas-LEOS DS 3
USV Protos HS 6
13:00
Afas-LEOS HS 2
Musketiers JB 1
14:00
Afas-LEOS JB 1
Bourgondië HS 3
14:30
Afas-LEOS HS 2
Taurus JA 3
16:30
Afas-LEOS JA 1
Gemini S HS 5
17:00
Afas-LEOS HS 3
NVC HS 3
17:30
Afas-LEOS HS 1
Voleem HS 5
18:00
Afas-LEOS HS 3
Afas-LEOS JC 1
18:45
Irene/Salvo JC 1
Afas-LEOS MA 1
18:45
Switch Hooglanderveen MA 3
KdK A.G.A.V.S. - Soesterberg N5 1
09:00
Afas-LEOS N5 1
Afas-LEOS JA 1
18:45
Sovoco JA 1
Afas-LEOS JB 1
18:45
KdK A.G.A.V.S. - Soesterberg JB 1
Boni DS 5
19:30
Afas-LEOS DS 3
Wilhelmina DS 1
19:30
Afas-LEOS DS 1
Afas-LEOS DS 2
20:15
Forza Hoogland DS 7
Unicornus HS 2
20:15
Afas-LEOS HS 3
Afas-LEOS DS 1
20:15
AVV Keistad DS 4
Afas-LEOS DS 3
20:15
UVV/Sphynx DS 2
Lovoc DS 3
20:30
Afas-LEOS DS 2
Afas-LEOS HS 3
21:00
Gemini S HS 4
Afas-LEOS N5 1
09:30
Unicornus N5 1
Unicornus DS 3
21:45
Afas-LEOS DS 2
Afas-LEOS HS 2
21:45
Tovo HS 5
Almere Buiten HS 2
21:45
Afas-LEOS HS 1
Almere Buiten DS 1
21:45
Afas-LEOS DS 1
Afas-LEOS N5 1
10:30
Switch Hooglanderveen N5 1
KdK A.G.A.V.S. - Soesterberg JB 1
11:00
Afas-LEOS JB 1
Irene/Salvo JC 1
11:30
Afas-LEOS JC 1
Switch Hooglanderveen N5 3
11:30
Afas-LEOS N5 1
AVV Keistad MA 3
12:30
Afas-LEOS MA 1
Forza Hoogland JC 1
12:30
Afas-LEOS JC 1
VTC Woerden JA 1
13:00
Afas-LEOS JA 1
Je maakt gebruik van een verouderde browser!

Update je browser om deze website correct weer te geven. Update mijn browser nu

×