Bekijk hier de uitslagen van het DELA Beach Open & World League Volleyball.

Winnaars DELA Beach Open 2018:

Podium vrouwen
1. Klineman/Ross (Usa)
2. Maria Antonelli/Carol (Bra)
3. Betschart/Hüberli (Zwi)

Podium mannen
1. Plavins/Tocs (Let)
2. Kantor/Losiak (Pol)
3. Brouwer/Meeuwsen

Het programma en alle uitslagen van het DELA Beach open vind je in onderstaande:

Woensdag 3 januari (09:00 - 21:30)
08.30 Stadion Open
09.00 Kwalificaties (v) - uitslagen
12.20 Kwalificaties (m) - uitslagen
11.30 Van Driel/Schoon - Klineman/Ross (Usa) 0-2
13.10 Driessen/Meertens - Strbova/Dubovcova (Svk) 2-1
16.30 Driessen/Meertens -Thurin/Thurin (Zwe) 0-2
19.30 Blom/De Groot - Dziadzkou/Kavalenka (Wru) 0-2
20.30 Penninga/Van Steenis - Mullner/Schnetzer (Oos) 2-1

Donderdag 4 januari middagsessie (09:00 - 15:40)
08.30 Stadion Open
09.00 Kwalificaties (m) - uitslagen
10.40 Penninga/Van Steenis - Kolinske/Evans (Usa) 0-2
10.40 Poulefase (v) - uitslagen

Donderdag 4 januari avondsessie (15:40 - 21:30)
15.40 Poulefase (m) - uitslagen
15.40 Boehlé/Van de Velde - Pedro Solberg/George (Bra) 0-2
16.30 Sinnema/Bloem - Kolocova/Kvapilova (Tsj) 1-2
17.30 Varenhorst/Bouter - McHugh/Schumann (Aus) 2-0
18.30 Keizer/Meppelink - Elize Maia/Taiana Lima (Bra) 0-2
19.30 Stubbe/Van Iersel - Graudina/Kravcenoka (Let) 2-1
20.30 Brouwer/Meeuwsen - Betzien/Poniewaz D. (Ger) 2-0

Vrijdag 5 januari middagsessie (09:00 - 15:40)
08.30 Stadion Open
09.00 Poulefase (v) - uitslagen
10.40 Sinnema/Bloem - Makroguzova/Kholomina (Rus) 1-2
11.30 Keizer/Meppelink - Fendrick/Cook (Usa) 2-0
12.20 Stubbe/Van Iersel - Claes/Hughes (Usa) 2-1
13.10 Poulefase (m) - uitslagen
14.50 Boehlé/Van de Velde - Kolinske/Evans (Usa) 1-2

Vrijdag 5 januari avondsessie (16:30 - 21:30)
16.00 Stadion Open 16.30 Poulefase (m) - uitslagen
17.30 Tussenronde (v) - uitslagen
18.30 Varenhorst/Bouter - Bryl/Fijalek (Pol) 1-2
19.30 Brouwer/Meeuwsen - Plavins/Tocs (Let) 0-2
20.30 Keizer/Meppelink - Kolosinska/Kociolek (Pol) 1-2

Zaterdag 6 januari middagsessie (09:00 - 15:40)
08.30 Stadion Open
09.00 Tussenronde (m) - uitslagen
09.50 Varenhorst/Bouter - Ivanov/Leshukov (Rus) 2-1
10.40 Brouwer/Meeuwsen - Seidl/Dressler (Oos) 2-0
10.40 Achtste finales (v) - uitslagen
12.20 Stubbe/van Iersel - Lehtonen/Ahtiainen (Fin) 0-2
13.10 Achtste finales (m) - uitslagen
14.00 Varenhorst/Bouter - Allen/Doherty (Usa) 2-1
14.50 Brouwer/Meeuwsen - Samoilovs/Smedins (Let) 2-1

Zaterdag 6 januari avondsessie (16:30 - 22:30)
16.00 Stadion Open
16.30 Kwartfinales (v) - uitslagen
17.30 Kwartfinales (m) - uitslagen
18.30 Brouwer/Meeuwsen - Mol/Sørum (Nor) 2-0
19.15 Varenhorst/Bouter - Ranghieri/Caminati (Ita) 2-0
20.05 Halve finales (v) - uitslagen
20.05 Maria Antonelli/Carol (Bra) - Betschart/Hüberli (Zwi) 2-0
21.20 Hermannova/Slukova (Tsj) - Klineman/Ross (Usa) 0-2

Zondag 7 januari (10:45 - 18:30)
10.15 Stadion Open
10.50 Halve finales (m) - uitslagen
10.50 Brouwer/Meeuwsen - Kantor/Losiak (Pol) 0-2
12.05 Varenhorst/Bouter - Plavins/Tocs (Let) 1-2
13.20 Plaats 3 & 4 (v): Betschart/Hüberli (Zwi) - Hermannova/Slukova (Tsj) 2-0 (volledige uitslag)
14.35 Finale (v): Maria Antonelli/Carol (Bra) - Klineman/Ross (Usa) 0-2 (volledige uitslag)
15.50 Plaats 3 & 4 (m): Brouwer/Meeuwsen - Varenhorst/Bouter 2-0 (volledige uitslag)
17.05 Finale (m): Kantor/Losiak (Pol) - Plavins/Tocs (Let) 0-2 (volledige uitslag)
18.00 Prijsuitreiking

Terug naar HOME

Je maakt gebruik van een verouderde browser!

Update je browser om deze website correct weer te geven. Update mijn browser nu

×