Acht dagen beachvolleybal van het hoogste niveau in Den Haag, Apeldoorn, Rotterdam en Utrecht. Bekijk hier de uitslagen:

Winnaars DELA EK Beach 2018

Podium Vrouwen
1. Keizer/Meppelink (NED) 
2. Betschart/Hüberli (SUI)
3. Hermannova/Slukova CZE 

Podium Mannen
1. Mol/Sørum (NOR) 
2. Smedins/Samoilovs (LAT)
3. Herrera/Gavira (ESP)

Programma

Bekijk hieronder de poules uit de poulefase:
Pouleschema Vrouwen
Pouleschema Mannen

Bekijk hieronder de speelschema's van de eliminatierondes:
Eliminatieronde Vrouwen
Eliminatieronde Mannen

Programma Vrijdag 20 juli
Den Haag (Speelschema van Den Haag)
15.00 Tussenronde Mannen
18.30 Kwartfinale Vrouwen
19.45 1/8e finale Mannen
19:45 Brouwer/Meeuwsen (NED) - Krou/Aye (FRA) 2-0

Rotterdam (Speelschema van Rotterdam)
16.00 Tussenronde Mannen
17:00 Boehlé/van de Velde (NED) - Perusic/Schweiner (CZE) 1-2
18:15 King of the court
19:45 Keizer/Meppelink (NED) - Lobato/Amaranta (ESP) 2-0

Apeldoorn (Speelschema van Apeldoorn)
17.00 Tussenronde Mannen
18:00 Varenhorst/Bouter (NED) - Bergmann/Harms, Y. (GER) 2-1
19:15 King of the court
20.35 Kwartfinale Vrouwen

Utrecht (Speelschema van Utrecht)
17.00 Tussenronde Mannen
19:15 King of the court
20.35 Kwartfinale Vrouwen

Programma Zaterdag 21 juli
Den Haag (Speelschema van Den Haag)
15.00 Halve Finales Vrouwen
16.00 Keizer/Meppelink (NED) - Hermannova/Slukova (CZE) 2-1
17.00 Kwartfinale Mannen
17.00 Brouwer/Meeuwsen (NED) - Smedins/Samoilovs (LAT) 1-2
18.45 Bronzen Finale Vrouwen
18.45 Liliana/Elsa (ESP) - Hermannova/Slukova (CZE) 16-20 RET
19.45 Finale Vrouwen
19.45 Keizer/Meppelink (NED) - Betschart/Hüberli (SUI) 2-0
20.45 Prijsuitreiking

Rotterdam (Speelschema van Rotterdam)
15.45 1/8e Finales Mannen
19.45 Kwartfinale Mannen
19.45 Semenov/Leshukov (RUS) - Stoyanovskiy/Velichko (RUS) 2-0

Apeldoorn (Speelschema van Apeldoorn)
12.00 1/8e Finales Mannen
13.00 1/8e Finales Mannen
13.00 Varenhorst/Bouter (NED) - Kantor/Losiak (POL) 2-1
16.00 Kwartfinale Mannen
16.00 Varenhorst/Bouter (NED) - Mol, A./Sørum, C. (NOR) 1-2

Utrecht (Speelschema van Utrecht)
13.15 1/8e Finales Mannen
17.15 Kwartfinale Mannen

Programma Zondag 22 juli
Den Haag (Speelschema van Den Haag)
15.00 Halve Finales Mannen
15.00 Herrera/Gavira (ESP) - Mol, A./Sørum, C. (NOR) 0-2
16.00 Semenov/Leshukov (RUS) - Smedins/Samoilovs (LAT) 0-2
18.30 Bronzen Finale Mannen
18.30 Herrera/Gavira (ESP) - Semenov/Leshukov (RUS) 2-1
19.45 Finale Mannen
19.45 Mol, A./Sørum, C. (NOR) - Smedins/Samoilovs (LAT) 2-0
20.45 Prijsuitreiking

> Terug naar HOME <

Je maakt gebruik van een verouderde browser!

Update je browser om deze website correct weer te geven. Update mijn browser nu

×