Eredivisie Dames

Sliedrecht Sport weer oppermachtig in Champions League

Lees meer
Eredivisie Dames
Sliedrecht Sport gretig om in eigen huis volgende CL-ronde te halen
Lees meer
Eredivisie Dames
Het eredivisiedebuut van Apollo 8: ‘’We zijn er klaar voor’’
Lees meer

Eredivisie dames programma

Zaterdag 20 oktober

Regio Zwolle Volleybal DS 1
20:00
DWF
Pharmafilter US DS 1
Sliedrecht Sport DS 1
20:00
DWF
Eurosped DS 1

Zondag 21 oktober

TT Papendal Arnhem DS 1
15:30
DWF
Dros-Alterno DS 1
VC Sneek DS 1
16:00
DWF
Apollo 8 DS 1

Zaterdag 27 oktober

Eurosped DS 1
20:00
DWF
TT Papendal Arnhem DS 1
Pharmafilter US DS 1
20:00
DWF
VC Sneek DS 1

Zondag 28 oktober

Apollo 8 DS 1
14:30
DWF
Sliedrecht Sport DS 1
FAST DS 1
15:30
DWF
Regio Zwolle Volleybal DS 1

Zaterdag 03 november

TT Papendal Arnhem DS 1
13:30
DWF
Apollo 8 DS 1
Springendal-Set-Up`65 DS 1
20:00
DWF
Eurosped DS 1
Regio Zwolle Volleybal DS 1
20:00
DWF
Dros-Alterno DS 1
Pharmafilter US DS 1
20:00
DWF
FAST DS 1
VC Sneek DS 1
20:00
DWF
Sliedrecht Sport DS 1

Zondag 04 november

Dros-Alterno DS 1
15:30
DWF
Springendal-Set-Up`65 DS 1

Zaterdag 10 november

Sliedrecht Sport DS 1
19:30
DWF
TT Papendal Arnhem DS 1
Dros-Alterno DS 1
20:00
DWF
Pharmafilter US DS 1

Zondag 11 november

Apollo 8 DS 1
14:30
DWF
Springendal-Set-Up`65 DS 1
Eurosped DS 1
15:30
DWF
Regio Zwolle Volleybal DS 1

Zaterdag 17 november

Regio Zwolle Volleybal DS 1
20:00
DWF
Apollo 8 DS 1
Pharmafilter US DS 1
20:00
DWF
Eurosped DS 1
FAST DS 1
20:00
DWF
Dros-Alterno DS 1
VC Sneek DS 1
20:00
DWF
TT Papendal Arnhem DS 1
Springendal-Set-Up`65 DS 1
20:30
DWF
Sliedrecht Sport DS 1

Woensdag 21 november

Dros-Alterno DS 1
20:00
DWF
Sliedrecht Sport DS 1

Zaterdag 24 november

TT Papendal Arnhem DS 1
17:00
DWF
Springendal-Set-Up`65 DS 1
Sliedrecht Sport DS 1
19:30
DWF
Regio Zwolle Volleybal DS 1
Dros-Alterno DS 1
20:00
DWF
VC Sneek DS 1

Zondag 25 november

Apollo 8 DS 1
16:30
DWF
Pharmafilter US DS 1

Zaterdag 08 december

Regio Zwolle Volleybal DS 1
20:00
DWF
Springendal-Set-Up`65 DS 1
Dros-Alterno DS 1
20:00
DWF
Apollo 8 DS 1
Pharmafilter US DS 1
20:00
DWF
TT Papendal Arnhem DS 1

Zondag 09 december

FAST DS 1
15:30
DWF
Sliedrecht Sport DS 1

Woensdag 12 december

Springendal-Set-Up`65 DS 1
18:00
DWF
Pharmafilter US DS 1
Apollo 8 DS 1
19:30
DWF
Eurosped DS 1
Sliedrecht Sport DS 1
19:30
DWF
Dros-Alterno DS 1
VC Sneek DS 1
20:00
DWF
Regio Zwolle Volleybal DS 1
TT Papendal Arnhem DS 1
20:00
DWF
FAST DS 1

Zaterdag 15 december

Apollo 8 DS 1
19:30
DWF
VC Sneek DS 1
Dros-Alterno DS 1
20:00
DWF
TT Papendal Arnhem DS 1
Pharmafilter US DS 1
20:00
DWF
Regio Zwolle Volleybal DS 1

Zondag 16 december

FAST DS 1
15:30
DWF
Springendal-Set-Up`65 DS 1
Eurosped DS 1
15:30
DWF
Sliedrecht Sport DS 1

Zaterdag 22 december

TT Papendal Arnhem DS 1
13:30
DWF
Eurosped DS 1
Springendal-Set-Up`65 DS 1
18:00
DWF
Dros-Alterno DS 1
Regio Zwolle Volleybal DS 1
20:00
DWF
FAST DS 1
Sliedrecht Sport DS 1
20:00
DWF
Apollo 8 DS 1
VC Sneek DS 1
20:00
DWF
Pharmafilter US DS 1

Zaterdag 12 januari

Apollo 8 DS 1
19:30
DWF
TT Papendal Arnhem DS 1
Sliedrecht Sport DS 1
19:30
DWF
VC Sneek DS 1
FAST DS 1
20:00
DWF
Pharmafilter US DS 1
Dros-Alterno DS 1
20:00
DWF
Regio Zwolle Volleybal DS 1

Zondag 13 januari

Eurosped DS 1
15:30
DWF
Springendal-Set-Up`65 DS 1

Zaterdag 19 januari

TT Papendal Arnhem DS 1
...
DWF
Sliedrecht Sport DS 1
Pharmafilter US DS 1
20:00
DWF
Dros-Alterno DS 1
Regio Zwolle Volleybal DS 1
20:00
DWF
Eurosped DS 1
VC Sneek DS 1
20:00
DWF
FAST DS 1

Zondag 20 januari

Springendal-Set-Up`65 DS 1
16:00
DWF
Apollo 8 DS 1

Zaterdag 26 januari

TT Papendal Arnhem DS 1
...
DWF
VC Sneek DS 1
Sliedrecht Sport DS 1
19:30
DWF
Springendal-Set-Up`65 DS 1
Dros-Alterno DS 1
20:00
DWF
FAST DS 1
Eurosped DS 1
20:00
DWF
Pharmafilter US DS 1

Zondag 27 januari

Apollo 8 DS 1
14:30
DWF
Regio Zwolle Volleybal DS 1

Zaterdag 02 februari

Regio Zwolle Volleybal DS 1
20:00
DWF
Sliedrecht Sport DS 1
FAST DS 1
20:00
DWF
Eurosped DS 1
Pharmafilter US DS 1
20:00
DWF
Apollo 8 DS 1
VC Sneek DS 1
20:00
DWF
Dros-Alterno DS 1
Springendal-Set-Up`65 DS 1
20:30
DWF
TT Papendal Arnhem DS 1

Zaterdag 09 februari

TT Papendal Arnhem DS 1
...
DWF
Regio Zwolle Volleybal DS 1
Sliedrecht Sport DS 1
19:30
DWF
Pharmafilter US DS 1
VC Sneek DS 1
20:00
DWF
Springendal-Set-Up`65 DS 1

Zondag 10 februari

Apollo 8 DS 1
14:30
DWF
FAST DS 1
Eurosped DS 1
15:30
DWF
Dros-Alterno DS 1

Updates

Je maakt gebruik van een verouderde browser!

Update je browser om deze website correct weer te geven. Update mijn browser nu

×