Stand, programma & uitslagen programma

Zondag 17 november

Peelpush DS 1
15:30
DWF
Regio Zwolle Volleybal DS 1
FAST DS 1
15:30
DWF
Dros-Alterno DS 1

Zaterdag 30 november

Springendal-Set-Up`65 DS 1
17:00
DWF
Peelpush DS 1
Dros-Alterno DS 1
20:00
DWF
Talentteam Papendal DS 1
Regio Zwolle Volleybal DS 1
20:00
DWF
Sliedrecht Sport DS 1
VC Sneek DS 1
20:00
DWF
Eurosped DS 1

Zondag 01 december

Apollo 8 DS 1
14:30
DWF
FAST DS 1

Zaterdag 07 december

Talentteam Papendal DS 1
14:30
DWF
Apollo 8 DS 1
Sliedrecht Sport DS 1
20:00
DWF
Springendal-Set-Up`65 DS 1
Eurosped DS 1
20:00
DWF
Dros-Alterno DS 1

Zondag 08 december

Peelpush DS 1
15:30
DWF
VC Sneek DS 1
FAST DS 1
15:30
DWF
Regio Zwolle Volleybal DS 1

Woensdag 11 december

Sliedrecht Sport DS 1
19:30
DWF
VC Sneek DS 1
Apollo 8 DS 1
20:00
DWF
Dros-Alterno DS 1
Regio Zwolle Volleybal DS 1
20:00
DWF
Eurosped DS 1
Springendal-Set-Up`65 DS 1
20:00
DWF
Talentteam Papendal DS 1

Zaterdag 14 december

Dros-Alterno DS 1
20:00
DWF
Regio Zwolle Volleybal DS 1
VC Sneek DS 1
20:00
DWF
Apollo 8 DS 1

Zondag 15 december

FAST DS 1
15:30
DWF
Sliedrecht Sport DS 1
Eurosped DS 1
15:30
DWF
Springendal-Set-Up`65 DS 1
Talentteam Papendal DS 1
16:00
DWF
Peelpush DS 1

Zaterdag 04 januari

Sliedrecht Sport DS 1
19:30
DWF
Talentteam Papendal DS 1
Regio Zwolle Volleybal DS 1
20:00
DWF
Apollo 8 DS 1

Zondag 05 januari

Springendal-Set-Up`65 DS 1
15:30
DWF
Dros-Alterno DS 1
Peelpush DS 1
15:30
DWF
Eurosped DS 1
FAST DS 1
15:30
DWF
VC Sneek DS 1

Woensdag 08 januari

Dros-Alterno DS 1
20:00
DWF
Peelpush DS 1
Eurosped DS 1
20:00
DWF
Sliedrecht Sport DS 1
VC Sneek DS 1
20:00
DWF
Regio Zwolle Volleybal DS 1

Donderdag 09 januari

Apollo 8 DS 1
20:00
DWF
Springendal-Set-Up`65 DS 1

Zaterdag 11 januari

Sliedrecht Sport DS 1
19:30
DWF
Dros-Alterno DS 1
Springendal-Set-Up`65 DS 1
20:00
DWF
Regio Zwolle Volleybal DS 1

Zondag 12 januari

Peelpush DS 1
15:30
DWF
Apollo 8 DS 1
FAST DS 1
15:30
DWF
Eurosped DS 1
VC Sneek DS 1
16:30
DWF
Talentteam Papendal DS 1

Zaterdag 18 januari

Dros-Alterno DS 1
20:00
DWF
FAST DS 1
Regio Zwolle Volleybal DS 1
20:00
DWF
Peelpush DS 1
VC Sneek DS 1
20:00
DWF
Springendal-Set-Up`65 DS 1

Zondag 19 januari

Apollo 8 DS 1
14:30
DWF
Sliedrecht Sport DS 1
Eurosped DS 1
15:30
DWF
Talentteam Papendal DS 1

Zaterdag 25 januari

Sliedrecht Sport DS 1
19:30
DWF
Regio Zwolle Volleybal DS 1
Eurosped DS 1
20:00
DWF
VC Sneek DS 1

Zondag 26 januari

Talentteam Papendal DS 1
14:30
DWF
Dros-Alterno DS 1
Peelpush DS 1
15:30
DWF
Springendal-Set-Up`65 DS 1
FAST DS 1
15:30
DWF
Apollo 8 DS 1

Zaterdag 01 februari

Dros-Alterno DS 1
20:00
DWF
Eurosped DS 1
Apollo 8 DS 1
20:00
DWF
Talentteam Papendal DS 1
Regio Zwolle Volleybal DS 1
20:00
DWF
FAST DS 1
Springendal-Set-Up`65 DS 1
20:00
DWF
Sliedrecht Sport DS 1
VC Sneek DS 1
20:00
DWF
Peelpush DS 1

Woensdag 05 februari

Talentteam Papendal DS 1
20:00
DWF
FAST DS 1

Zaterdag 08 februari

Talentteam Papendal DS 1
17:00
DWF
Regio Zwolle Volleybal DS 1
Sliedrecht Sport DS 1
19:30
DWF
Peelpush DS 1
VC Sneek DS 1
20:00
DWF
Dros-Alterno DS 1

Zondag 09 februari

FAST DS 1
15:30
DWF
Springendal-Set-Up`65 DS 1
Eurosped DS 1
15:30
DWF
Apollo 8 DS 1

Updates

Je maakt gebruik van een verouderde browser!

Update je browser om deze website correct weer te geven. Update mijn browser nu

×