Eredivisie dames programma

Zaterdag 10 oktober

Laudame Financials VCN DS 1
17:45
DWF
Peelpush DS 1
Sliedrecht Sport DS 1
20:00
DWF
Apollo 8 DS 1

Zondag 11 oktober

Eurosped DS 1
15:30
DWF
Regio Zwolle Volleybal DS 1
VC Sneek DS 1
16:00
DWF
FAST DS 1
Talentteam Papendal DS 1
17:00
DWF
Springendal-Set-Up`65 DS 1

Zaterdag 17 oktober

Springendal-Set-Up`65 DS 1
20:00
DWF
VC Sneek DS 1
Apollo 8 DS 1
20:00
DWF
Talentteam Papendal DS 1

Zondag 18 oktober

FAST DS 1
15:30
DWF
Eurosped DS 1
Peelpush DS 1
15:30
DWF
Regio Zwolle Volleybal DS 1
Laudame Financials VCN DS 1
19:30
DWF
Sliedrecht Sport DS 1

Zaterdag 24 oktober

Talentteam Papendal DS 1
14:30
DWF
Laudame Financials VCN DS 1
Sliedrecht Sport DS 1
20:00
DWF
Peelpush DS 1
VC Sneek DS 1
20:00
DWF
Apollo 8 DS 1
Regio Zwolle Volleybal DS 1
20:00
DWF
FAST DS 1

Zondag 25 oktober

Eurosped DS 1
15:30
DWF
Springendal-Set-Up`65 DS 1

Zaterdag 31 oktober

Laudame Financials VCN DS 1
20:00
DWF
VC Sneek DS 1
Sliedrecht Sport DS 1
20:00
DWF
Talentteam Papendal DS 1
Springendal-Set-Up`65 DS 1
20:00
DWF
Regio Zwolle Volleybal DS 1

Zondag 01 november

Apollo 8 DS 1
14:30
DWF
Eurosped DS 1
Peelpush DS 1
15:30
DWF
FAST DS 1

Woensdag 04 november

Sliedrecht Sport DS 1
19:30
DWF
Eurosped DS 1

Zaterdag 07 november

Talentteam Papendal DS 1
17:00
DWF
Peelpush DS 1
VC Sneek DS 1
20:00
DWF
Sliedrecht Sport DS 1
Regio Zwolle Volleybal DS 1
20:00
DWF
Apollo 8 DS 1

Zondag 08 november

Eurosped DS 1
15:30
DWF
Laudame Financials VCN DS 1
FAST DS 1
15:30
DWF
Springendal-Set-Up`65 DS 1

Woensdag 11 november

Laudame Financials VCN DS 1
20:00
DWF
Regio Zwolle Volleybal DS 1
Talentteam Papendal DS 1
20:00
DWF
VC Sneek DS 1
Apollo 8 DS 1
20:00
DWF
FAST DS 1
Peelpush DS 1
20:00
DWF
Springendal-Set-Up`65 DS 1

Zaterdag 14 november

VC Sneek DS 1
20:00
DWF
Peelpush DS 1
Regio Zwolle Volleybal DS 1
20:00
DWF
Sliedrecht Sport DS 1
Springendal-Set-Up`65 DS 1
20:00
DWF
Apollo 8 DS 1

Zondag 15 november

Eurosped DS 1
15:30
DWF
Talentteam Papendal DS 1
FAST DS 1
15:30
DWF
Laudame Financials VCN DS 1

Zaterdag 28 november

Talentteam Papendal DS 1
14:30
DWF
Regio Zwolle Volleybal DS 1
Laudame Financials VCN DS 1
20:00
DWF
Springendal-Set-Up`65 DS 1
Sliedrecht Sport DS 1
20:00
DWF
FAST DS 1
VC Sneek DS 1
20:00
DWF
Eurosped DS 1

Zondag 29 november

Peelpush DS 1
15:30
DWF
Apollo 8 DS 1

Zaterdag 05 december

Regio Zwolle Volleybal DS 1
20:00
DWF
VC Sneek DS 1
Springendal-Set-Up`65 DS 1
20:00
DWF
Sliedrecht Sport DS 1

Zondag 06 december

Apollo 8 DS 1
14:30
DWF
Laudame Financials VCN DS 1
Eurosped DS 1
15:30
DWF
Peelpush DS 1
FAST DS 1
15:30
DWF
Talentteam Papendal DS 1

Zaterdag 12 december

Sliedrecht Sport DS 1
20:00
DWF
Laudame Financials VCN DS 1
VC Sneek DS 1
20:00
DWF
Springendal-Set-Up`65 DS 1
Regio Zwolle Volleybal DS 1
20:00
DWF
Peelpush DS 1

Zondag 13 december

Talentteam Papendal DS 1
14:30
DWF
Apollo 8 DS 1
Eurosped DS 1
15:30
DWF
FAST DS 1

Zaterdag 19 december

Laudame Financials VCN DS 1
20:00
DWF
Talentteam Papendal DS 1
Springendal-Set-Up`65 DS 1
20:00
DWF
Eurosped DS 1
Apollo 8 DS 1
20:00
DWF
VC Sneek DS 1

Zondag 20 december

FAST DS 1
15:30
DWF
Regio Zwolle Volleybal DS 1
Peelpush DS 1
15:30
DWF
Sliedrecht Sport DS 1

Zaterdag 09 januari

Talentteam Papendal DS 1
14:30
DWF
Sliedrecht Sport DS 1
VC Sneek DS 1
20:00
DWF
Laudame Financials VCN DS 1
Regio Zwolle Volleybal DS 1
20:00
DWF
Springendal-Set-Up`65 DS 1

Zondag 10 januari

Eurosped DS 1
15:30
DWF
Apollo 8 DS 1
FAST DS 1
15:30
DWF
Peelpush DS 1

Zaterdag 16 januari

Laudame Financials VCN DS 1
20:00
DWF
Eurosped DS 1
Sliedrecht Sport DS 1
20:00
DWF
VC Sneek DS 1
Springendal-Set-Up`65 DS 1
20:00
DWF
FAST DS 1
Apollo 8 DS 1
20:00
DWF
Regio Zwolle Volleybal DS 1

Zondag 17 januari

Peelpush DS 1
15:30
DWF
Talentteam Papendal DS 1

Woensdag 20 januari

Eurosped DS 1
...
DWF
Sliedrecht Sport DS 1
FAST DS 1
19:30
DWF
Apollo 8 DS 1
VC Sneek DS 1
20:00
DWF
Talentteam Papendal DS 1
Springendal-Set-Up`65 DS 1
20:00
DWF
Peelpush DS 1

Zaterdag 23 januari

Laudame Financials VCN DS 1
17:45
DWF
FAST DS 1
Sliedrecht Sport DS 1
20:00
DWF
Regio Zwolle Volleybal DS 1

Zondag 24 januari

Talentteam Papendal DS 1
14:30
DWF
Eurosped DS 1
Apollo 8 DS 1
14:30
DWF
Springendal-Set-Up`65 DS 1
Peelpush DS 1
15:30
DWF
VC Sneek DS 1

Woensdag 27 januari

Regio Zwolle Volleybal DS 1
20:00
DWF
Laudame Financials VCN DS 1

Zaterdag 30 januari

Regio Zwolle Volleybal DS 1
20:00
DWF
Talentteam Papendal DS 1
Springendal-Set-Up`65 DS 1
20:00
DWF
Laudame Financials VCN DS 1
Apollo 8 DS 1
20:00
DWF
Peelpush DS 1

Zondag 31 januari

Eurosped DS 1
15:30
DWF
VC Sneek DS 1
FAST DS 1
15:30
DWF
Sliedrecht Sport DS 1

Zaterdag 06 februari

Laudame Financials VCN DS 1
20:00
DWF
Apollo 8 DS 1
Sliedrecht Sport DS 1
20:00
DWF
Springendal-Set-Up`65 DS 1
VC Sneek DS 1
20:00
DWF
Regio Zwolle Volleybal DS 1

Zondag 07 februari

Peelpush DS 1
15:30
DWF
Eurosped DS 1
Talentteam Papendal DS 1
17:00
DWF
FAST DS 1

Zaterdag 13 februari

FAST DS 1
...
DWF
VC Sneek DS 1
Peelpush DS 1
15:30
DWF
Laudame Financials VCN DS 1
Springendal-Set-Up`65 DS 1
20:00
DWF
Talentteam Papendal DS 1

Zondag 14 februari

Apollo 8 DS 1
14:30
DWF
Sliedrecht Sport DS 1
Regio Zwolle Volleybal DS 1
15:00
DWF
Eurosped DS 1

Updates

Je maakt gebruik van een verouderde browser!

Update je browser om deze website correct weer te geven. Update mijn browser nu

×