Eredivisie dames uitslagen

Zondag 09 februari

FAST DS 1
3 - 0
Springendal-Set-Up`65 DS 1

Zaterdag 08 februari

VC Sneek DS 1
3 - 0
Dros-Alterno DS 1
Sliedrecht Sport DS 1
3 - 0
Peelpush DS 1
Talentteam Papendal DS 1
3 - 0
Regio Zwolle Volleybal DS 1

Woensdag 05 februari

Talentteam Papendal DS 1
1 - 3
FAST DS 1

Zaterdag 01 februari

Springendal-Set-Up`65 DS 1
1 - 3
Sliedrecht Sport DS 1
Regio Zwolle Volleybal DS 1
1 - 3
FAST DS 1
Apollo 8 DS 1
3 - 0
Talentteam Papendal DS 1
Dros-Alterno DS 1
0 - 3
Eurosped DS 1

Woensdag 29 januari

Dros-Alterno DS 1
1 - 3
Peelpush DS 1

Zondag 26 januari

Peelpush DS 1
0 - 3
Springendal-Set-Up`65 DS 1
Talentteam Papendal DS 1
3 - 0
Dros-Alterno DS 1

Zaterdag 25 januari

Sliedrecht Sport DS 1
3 - 1
Regio Zwolle Volleybal DS 1

Woensdag 22 januari

Springendal-Set-Up`65 DS 1
3 - 2
Dros-Alterno DS 1

Zondag 19 januari

Eurosped DS 1
3 - 0
Talentteam Papendal DS 1
Apollo 8 DS 1
2 - 3
Sliedrecht Sport DS 1

Zaterdag 18 januari

VC Sneek DS 1
3 - 0
Springendal-Set-Up`65 DS 1
Regio Zwolle Volleybal DS 1
3 - 1
Peelpush DS 1
Dros-Alterno DS 1
3 - 1
FAST DS 1

Zondag 12 januari

VC Sneek DS 1
3 - 0
Talentteam Papendal DS 1
Peelpush DS 1
3 - 2
Apollo 8 DS 1

Zaterdag 11 januari

Sliedrecht Sport DS 1
3 - 0
Dros-Alterno DS 1
Springendal-Set-Up`65 DS 1
0 - 3
Regio Zwolle Volleybal DS 1

Donderdag 09 januari

Apollo 8 DS 1
3 - 2
Springendal-Set-Up`65 DS 1

Woensdag 08 januari

VC Sneek DS 1
3 - 1
Regio Zwolle Volleybal DS 1
Eurosped DS 1
0 - 3
Sliedrecht Sport DS 1

Zondag 05 januari

FAST DS 1
0 - 3
VC Sneek DS 1
Peelpush DS 1
2 - 3
Eurosped DS 1

Zaterdag 04 januari

Regio Zwolle Volleybal DS 1
1 - 3
Apollo 8 DS 1
Sliedrecht Sport DS 1
3 - 0
Talentteam Papendal DS 1

Zondag 15 december

Talentteam Papendal DS 1
0 - 3
Peelpush DS 1
Eurosped DS 1
3 - 0
Springendal-Set-Up`65 DS 1
FAST DS 1
0 - 3
Sliedrecht Sport DS 1

Zaterdag 14 december

Dros-Alterno DS 1
2 - 3
Regio Zwolle Volleybal DS 1

Donderdag 12 december

Regio Zwolle Volleybal DS 1
3 - 2
Eurosped DS 1

Woensdag 11 december

Springendal-Set-Up`65 DS 1
3 - 1
Talentteam Papendal DS 1
Apollo 8 DS 1
3 - 1
Dros-Alterno DS 1
Sliedrecht Sport DS 1
3 - 0
VC Sneek DS 1

Zondag 08 december

FAST DS 1
3 - 1
Regio Zwolle Volleybal DS 1
Peelpush DS 1
1 - 3
VC Sneek DS 1

Zaterdag 07 december

Sliedrecht Sport DS 1
3 - 0
Springendal-Set-Up`65 DS 1
Talentteam Papendal DS 1
0 - 3
Apollo 8 DS 1

Zondag 01 december

Apollo 8 DS 1
3 - 2
FAST DS 1

Zaterdag 30 november

Regio Zwolle Volleybal DS 1
1 - 3
Sliedrecht Sport DS 1
Dros-Alterno DS 1
3 - 0
Talentteam Papendal DS 1
Springendal-Set-Up`65 DS 1
3 - 2
Peelpush DS 1

Zondag 17 november

FAST DS 1
3 - 0
Dros-Alterno DS 1
Peelpush DS 1
2 - 3
Regio Zwolle Volleybal DS 1

Zaterdag 16 november

Springendal-Set-Up`65 DS 1
1 - 3
VC Sneek DS 1
Talentteam Papendal DS 1
0 - 3
Eurosped DS 1
Sliedrecht Sport DS 1
3 - 1
Apollo 8 DS 1

Zondag 10 november

Zaterdag 09 november

Regio Zwolle Volleybal DS 1
3 - 1
Springendal-Set-Up`65 DS 1
Apollo 8 DS 1
3 - 0
Peelpush DS 1
Dros-Alterno DS 1
0 - 3
Sliedrecht Sport DS 1
Talentteam Papendal DS 1
0 - 3
VC Sneek DS 1

Zondag 03 november

FAST DS 1
3 - 2
Talentteam Papendal DS 1

Zaterdag 02 november

Peelpush DS 1
3 - 1
Dros-Alterno DS 1
Springendal-Set-Up`65 DS 1
3 - 1
Apollo 8 DS 1
Regio Zwolle Volleybal DS 1
3 - 1
VC Sneek DS 1
Sliedrecht Sport DS 1
1 - 3
Eurosped DS 1

Zaterdag 26 oktober

Apollo 8 DS 1
3 - 1
Regio Zwolle Volleybal DS 1
Dros-Alterno DS 1
0 - 3
Springendal-Set-Up`65 DS 1
Talentteam Papendal DS 1
1 - 3
Sliedrecht Sport DS 1

Zondag 20 oktober

Peelpush DS 1
3 - 0
Talentteam Papendal DS 1

Zaterdag 19 oktober

Regio Zwolle Volleybal DS 1
3 - 1
Dros-Alterno DS 1
Apollo 8 DS 1
3 - 0
VC Sneek DS 1
Sliedrecht Sport DS 1
3 - 0
FAST DS 1
Springendal-Set-Up`65 DS 1
0 - 3
Eurosped DS 1

Woensdag 16 oktober

VC Sneek DS 1
1 - 3
Sliedrecht Sport DS 1
Eurosped DS 1
3 - 1
Regio Zwolle Volleybal DS 1
Dros-Alterno DS 1
1 - 3
Apollo 8 DS 1

Dinsdag 15 oktober

Talentteam Papendal DS 1
0 - 3
Springendal-Set-Up`65 DS 1

Zondag 13 oktober

Peelpush DS 1
1 - 3
Sliedrecht Sport DS 1
Apollo 8 DS 1
1 - 3
Eurosped DS 1

Zaterdag 12 oktober

Springendal-Set-Up`65 DS 1
3 - 2
FAST DS 1
Regio Zwolle Volleybal DS 1
2 - 3
Talentteam Papendal DS 1
Dros-Alterno DS 1
3 - 2
VC Sneek DS 1

Updates

Je maakt gebruik van een verouderde browser!

Update je browser om deze website correct weer te geven. Update mijn browser nu

×