Eredivisie Heren

Talenten weten Draisma Dynamo nu wel te verslaan

Lees meer
Eredivisie Heren
Draisma Dynamo verder in Europa na golden set
Lees meer
Eredivisie Heren
Talent Max van der Weerden na twee jaar weer terug op topniveau
Lees meer

Eredivisie heren programma

Dinsdag 11 december

TT Papendal Arnhem HS 1
20:00
DWF
VoCASA HS 1

Woensdag 12 december

Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1
19:30
DWF
Draisma Dynamo HS 1
Achterhoek Orion HS 1
20:00
DWF
Abiant Lycurgus HS 1
SV Land Taurus HS 1
20:00
DWF
Advisie/SSS HS 1

Zaterdag 15 december

Abiant Lycurgus HS 1
...
DWF
TT Papendal Arnhem HS 1
Advisie/SSS HS 1
19:30
DWF
Achterhoek Orion HS 1
Draisma Dynamo HS 1
20:00
DWF
Sliedrecht Sport HS 1
SV Land Taurus HS 1
20:00
DWF
Zaanstad HS 1
VoCASA HS 1
20:30
DWF
Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1

Zaterdag 22 december

TT Papendal Arnhem HS 1
16:00
DWF
Advisie/SSS HS 1
Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1
17:00
DWF
Abiant Lycurgus HS 1
Sliedrecht Sport HS 1
17:30
DWF
VoCASA HS 1
Achterhoek Orion HS 1
20:30
DWF
SV Land Taurus HS 1

Woensdag 09 januari

Sliedrecht Sport HS 1
19:30
DWF
Zaanstad HS 1

Zaterdag 12 januari

Achterhoek Orion HS 1
...
DWF
Zaanstad HS 1
VoCASA HS 1
19:30
DWF
Draisma Dynamo HS 1
Advisie/SSS HS 1
19:30
DWF
Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1
Abiant Lycurgus HS 1
20:00
DWF
Sliedrecht Sport HS 1
SV Land Taurus HS 1
20:00
DWF
TT Papendal Arnhem HS 1

Zondag 13 januari

Abiant Lycurgus HS 1
15:30
DWF
Achterhoek Orion HS 1

Zaterdag 19 januari

TT Papendal Arnhem HS 1
13:30
DWF
Achterhoek Orion HS 1
Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1
17:00
DWF
SV Land Taurus HS 1
Sliedrecht Sport HS 1
19:30
DWF
Advisie/SSS HS 1
Draisma Dynamo HS 1
20:00
DWF
Abiant Lycurgus HS 1

Zaterdag 26 januari

TT Papendal Arnhem HS 1
16:00
DWF
Zaanstad HS 1
Advisie/SSS HS 1
19:30
DWF
Draisma Dynamo HS 1
Abiant Lycurgus HS 1
20:00
DWF
VoCASA HS 1
SV Land Taurus HS 1
20:00
DWF
Sliedrecht Sport HS 1
Achterhoek Orion HS 1
20:30
DWF
Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1

Zaterdag 02 februari

Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1
17:00
DWF
TT Papendal Arnhem HS 1
Sliedrecht Sport HS 1
19:30
DWF
Achterhoek Orion HS 1
Draisma Dynamo HS 1
20:00
DWF
SV Land Taurus HS 1
VoCASA HS 1
20:30
DWF
Advisie/SSS HS 1

Zondag 03 februari

Zaanstad HS 1
16:30
DWF
Abiant Lycurgus HS 1

Zaterdag 09 februari

TT Papendal Arnhem HS 1
13:30
DWF
Sliedrecht Sport HS 1
Advisie/SSS HS 1
19:30
DWF
Abiant Lycurgus HS 1
SV Land Taurus HS 1
20:00
DWF
VoCASA HS 1
Achterhoek Orion HS 1
20:30
DWF
Draisma Dynamo HS 1

Zondag 10 februari

Zaanstad HS 1
16:30
DWF
Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1

Updates

Je maakt gebruik van een verouderde browser!

Update je browser om deze website correct weer te geven. Update mijn browser nu

×