Eredivisie Heren

Abiant Lycurgus ondanks zege uitgeschakeld in Champions League

Lees meer
Eredivisie Heren
Eredivisieduel in teken van strijd tegen hersenstamkanker
Lees meer
Eredivisie Heren
Spelers in the picture: de broertjes Kottink
Lees meer

Eredivisie heren programma

Zaterdag 20 oktober

TT Papendal Arnhem HS 1
19:30
DWF
Abiant Lycurgus HS 1
Achterhoek Orion HS 1
20:30
DWF
Advisie/SSS HS 1

Zaterdag 27 oktober

VoCASA HS 1
19:30
DWF
Sliedrecht Sport HS 1
Draisma Dynamo HS 1
20:00
DWF
Zaanstad HS 1
Abiant Lycurgus HS 1
20:00
DWF
Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1
Advisie/SSS HS 1
20:00
DWF
TT Papendal Arnhem HS 1
SV Land Taurus HS 1
20:00
DWF
Achterhoek Orion HS 1

Woensdag 31 oktober

Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1
19:30
DWF
Sliedrecht Sport HS 1

Zaterdag 03 november

TT Papendal Arnhem HS 1
16:00
DWF
SV Land Taurus HS 1
Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1
17:00
DWF
Advisie/SSS HS 1
Sliedrecht Sport HS 1
19:30
DWF
Abiant Lycurgus HS 1

Zondag 04 november

Zaterdag 10 november

Advisie/SSS HS 1
19:30
DWF
Sliedrecht Sport HS 1
Abiant Lycurgus HS 1
20:00
DWF
Draisma Dynamo HS 1
SV Land Taurus HS 1
20:00
DWF
Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1
Achterhoek Orion HS 1
20:30
DWF
TT Papendal Arnhem HS 1

Zaterdag 17 november

Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1
17:00
DWF
Achterhoek Orion HS 1
Sliedrecht Sport HS 1
19:30
DWF
SV Land Taurus HS 1
VoCASA HS 1
19:30
DWF
Abiant Lycurgus HS 1
Draisma Dynamo HS 1
20:00
DWF
Advisie/SSS HS 1

Zaterdag 24 november

TT Papendal Arnhem HS 1
14:30
DWF
Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1
Abiant Lycurgus HS 1
20:00
DWF
Zaanstad HS 1
SV Land Taurus HS 1
20:00
DWF
Draisma Dynamo HS 1
Achterhoek Orion HS 1
20:30
DWF
Sliedrecht Sport HS 1

Zaterdag 08 december

Sliedrecht Sport HS 1
19:30
DWF
Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1
VoCASA HS 1
19:30
DWF
Achterhoek Orion HS 1
Advisie/SSS HS 1
19:30
DWF
Zaanstad HS 1
Draisma Dynamo HS 1
20:00
DWF
TT Papendal Arnhem HS 1
Abiant Lycurgus HS 1
20:00
DWF
SV Land Taurus HS 1

Dinsdag 11 december

TT Papendal Arnhem HS 1
20:00
DWF
VoCASA HS 1

Woensdag 12 december

Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1
19:30
DWF
Draisma Dynamo HS 1
Achterhoek Orion HS 1
20:00
DWF
Abiant Lycurgus HS 1
SV Land Taurus HS 1
20:00
DWF
Advisie/SSS HS 1

Zaterdag 15 december

Abiant Lycurgus HS 1
...
DWF
TT Papendal Arnhem HS 1
Advisie/SSS HS 1
19:30
DWF
Achterhoek Orion HS 1
Draisma Dynamo HS 1
20:00
DWF
Sliedrecht Sport HS 1
SV Land Taurus HS 1
20:00
DWF
Zaanstad HS 1
VoCASA HS 1
20:30
DWF
Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1

Zaterdag 22 december

TT Papendal Arnhem HS 1
16:00
DWF
Advisie/SSS HS 1
Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1
17:00
DWF
Abiant Lycurgus HS 1
Sliedrecht Sport HS 1
17:30
DWF
VoCASA HS 1
Achterhoek Orion HS 1
20:30
DWF
SV Land Taurus HS 1

Woensdag 09 januari

Sliedrecht Sport HS 1
19:30
DWF
Zaanstad HS 1

Zaterdag 12 januari

Achterhoek Orion HS 1
...
DWF
Zaanstad HS 1
VoCASA HS 1
19:30
DWF
Draisma Dynamo HS 1
Advisie/SSS HS 1
19:30
DWF
Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1
Abiant Lycurgus HS 1
20:00
DWF
Sliedrecht Sport HS 1
SV Land Taurus HS 1
20:00
DWF
TT Papendal Arnhem HS 1

Zaterdag 19 januari

TT Papendal Arnhem HS 1
...
DWF
Achterhoek Orion HS 1
Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1
17:00
DWF
SV Land Taurus HS 1
Sliedrecht Sport HS 1
19:30
DWF
Advisie/SSS HS 1
Draisma Dynamo HS 1
20:00
DWF
Abiant Lycurgus HS 1

Zaterdag 26 januari

TT Papendal Arnhem HS 1
...
DWF
Zaanstad HS 1
Advisie/SSS HS 1
19:30
DWF
Draisma Dynamo HS 1
Abiant Lycurgus HS 1
20:00
DWF
VoCASA HS 1
SV Land Taurus HS 1
20:00
DWF
Sliedrecht Sport HS 1
Achterhoek Orion HS 1
20:30
DWF
Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1

Zaterdag 02 februari

Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1
17:00
DWF
TT Papendal Arnhem HS 1
Sliedrecht Sport HS 1
19:30
DWF
Achterhoek Orion HS 1
Draisma Dynamo HS 1
20:00
DWF
SV Land Taurus HS 1
VoCASA HS 1
20:30
DWF
Advisie/SSS HS 1

Zondag 03 februari

Zaanstad HS 1
16:30
DWF
Abiant Lycurgus HS 1

Zaterdag 09 februari

TT Papendal Arnhem HS 1
...
DWF
Sliedrecht Sport HS 1
Advisie/SSS HS 1
19:30
DWF
Abiant Lycurgus HS 1
SV Land Taurus HS 1
20:00
DWF
VoCASA HS 1
Achterhoek Orion HS 1
20:30
DWF
Draisma Dynamo HS 1

Zondag 10 februari

Zaanstad HS 1
16:30
DWF
Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1

Updates

Je maakt gebruik van een verouderde browser!

Update je browser om deze website correct weer te geven. Update mijn browser nu

×