Eredivisie heren programma

Zaterdag 10 oktober

SSS HS 1
19:30
DWF
Taurus HS 1
RECO ZVH HS 1
19:30
DWF
Amysoft Lycurgus HS 1
ComputerPlan VCN HS 1
20:00
DWF
Draisma Dynamo HS 1
Active Living Orion HS 1
20:30
DWF
Sliedrecht Sport HS 1

Zondag 11 oktober

Talentteam Papendal HS 1
14:30
DWF
VoCASA HS 1

Vrijdag 16 oktober

Draisma Dynamo HS 1
20:00
DWF
Amysoft Lycurgus HS 1

Zaterdag 17 oktober

Sliedrecht Sport HS 1
20:00
DWF
RECO ZVH HS 1
VoCASA HS 1
20:00
DWF
Active Living Orion HS 1
Taurus HS 1
20:00
DWF
Talentteam Papendal HS 1

Zondag 18 oktober

ComputerPlan VCN HS 1
17:00
DWF
SSS HS 1

Zaterdag 24 oktober

Talentteam Papendal HS 1
17:00
DWF
ComputerPlan VCN HS 1
SSS HS 1
19:30
DWF
Draisma Dynamo HS 1
RECO ZVH HS 1
19:30
DWF
VoCASA HS 1
Amysoft Lycurgus HS 1
20:00
DWF
Sliedrecht Sport HS 1
Active Living Orion HS 1
20:30
DWF
Taurus HS 1

Zaterdag 31 oktober

ComputerPlan VCN HS 1
17:45
DWF
Active Living Orion HS 1
SSS HS 1
19:30
DWF
Talentteam Papendal HS 1
VoCASA HS 1
20:00
DWF
Amysoft Lycurgus HS 1
Taurus HS 1
20:00
DWF
RECO ZVH HS 1
Draisma Dynamo HS 1
20:00
DWF
Sliedrecht Sport HS 1

Zaterdag 07 november

Talentteam Papendal HS 1
14:30
DWF
Draisma Dynamo HS 1
RECO ZVH HS 1
19:30
DWF
ComputerPlan VCN HS 1
Amysoft Lycurgus HS 1
20:00
DWF
Taurus HS 1
Sliedrecht Sport HS 1
20:00
DWF
VoCASA HS 1
Active Living Orion HS 1
20:30
DWF
SSS HS 1

Dinsdag 10 november

Talentteam Papendal HS 1
20:00
DWF
Active Living Orion HS 1

Woensdag 11 november

ComputerPlan VCN HS 1
17:45
DWF
Amysoft Lycurgus HS 1
SSS HS 1
19:30
DWF
RECO ZVH HS 1
Taurus HS 1
20:00
DWF
Sliedrecht Sport HS 1
Draisma Dynamo HS 1
20:00
DWF
VoCASA HS 1

Zaterdag 14 november

RECO ZVH HS 1
19:30
DWF
Talentteam Papendal HS 1
Amysoft Lycurgus HS 1
20:00
DWF
SSS HS 1
Sliedrecht Sport HS 1
20:00
DWF
ComputerPlan VCN HS 1
VoCASA HS 1
20:00
DWF
Taurus HS 1
Active Living Orion HS 1
20:30
DWF
Draisma Dynamo HS 1

Zaterdag 28 november

Talentteam Papendal HS 1
14:30
DWF
Amysoft Lycurgus HS 1
ComputerPlan VCN HS 1
17:45
DWF
VoCASA HS 1
SSS HS 1
19:30
DWF
Sliedrecht Sport HS 1
Draisma Dynamo HS 1
20:00
DWF
Taurus HS 1
Active Living Orion HS 1
20:30
DWF
RECO ZVH HS 1

Zaterdag 05 december

RECO ZVH HS 1
19:30
DWF
Draisma Dynamo HS 1
Amysoft Lycurgus HS 1
20:00
DWF
Active Living Orion HS 1
Sliedrecht Sport HS 1
20:00
DWF
Talentteam Papendal HS 1
VoCASA HS 1
20:00
DWF
SSS HS 1
Taurus HS 1
20:00
DWF
ComputerPlan VCN HS 1

Zaterdag 12 december

SSS HS 1
19:30
DWF
ComputerPlan VCN HS 1
RECO ZVH HS 1
19:30
DWF
Sliedrecht Sport HS 1
Amysoft Lycurgus HS 1
20:00
DWF
Draisma Dynamo HS 1
Active Living Orion HS 1
20:30
DWF
VoCASA HS 1

Zondag 13 december

Talentteam Papendal HS 1
17:00
DWF
Taurus HS 1

Zaterdag 19 december

ComputerPlan VCN HS 1
17:00
DWF
Talentteam Papendal HS 1
Sliedrecht Sport HS 1
20:00
DWF
Amysoft Lycurgus HS 1
VoCASA HS 1
20:00
DWF
RECO ZVH HS 1
Taurus HS 1
20:00
DWF
Active Living Orion HS 1
Draisma Dynamo HS 1
20:00
DWF
SSS HS 1

Zaterdag 09 januari

Talentteam Papendal HS 1
14:30
DWF
SSS HS 1
RECO ZVH HS 1
19:30
DWF
Taurus HS 1
Amysoft Lycurgus HS 1
20:00
DWF
VoCASA HS 1
Sliedrecht Sport HS 1
20:00
DWF
Draisma Dynamo HS 1
Active Living Orion HS 1
20:30
DWF
ComputerPlan VCN HS 1

Zaterdag 16 januari

ComputerPlan VCN HS 1
17:45
DWF
RECO ZVH HS 1
SSS HS 1
19:30
DWF
Active Living Orion HS 1
VoCASA HS 1
20:00
DWF
Sliedrecht Sport HS 1
Taurus HS 1
20:00
DWF
Amysoft Lycurgus HS 1
Draisma Dynamo HS 1
20:00
DWF
Talentteam Papendal HS 1

Woensdag 20 januari

RECO ZVH HS 1
19:30
DWF
SSS HS 1
Sliedrecht Sport HS 1
19:30
DWF
Taurus HS 1
Active Living Orion HS 1
20:00
DWF
Talentteam Papendal HS 1
Amysoft Lycurgus HS 1
20:00
DWF
ComputerPlan VCN HS 1
VoCASA HS 1
20:00
DWF
Draisma Dynamo HS 1

Zaterdag 23 januari

SSS HS 1
19:30
DWF
Amysoft Lycurgus HS 1
ComputerPlan VCN HS 1
20:00
DWF
Sliedrecht Sport HS 1
Taurus HS 1
20:00
DWF
VoCASA HS 1
Draisma Dynamo HS 1
20:00
DWF
Active Living Orion HS 1

Zondag 24 januari

Talentteam Papendal HS 1
17:00
DWF
RECO ZVH HS 1

Zaterdag 30 januari

RECO ZVH HS 1
19:30
DWF
Active Living Orion HS 1
Amysoft Lycurgus HS 1
20:00
DWF
Talentteam Papendal HS 1
Sliedrecht Sport HS 1
20:00
DWF
SSS HS 1
VoCASA HS 1
20:00
DWF
ComputerPlan VCN HS 1
Taurus HS 1
20:00
DWF
Draisma Dynamo HS 1

Zaterdag 06 februari

ComputerPlan VCN HS 1
17:45
DWF
Taurus HS 1
SSS HS 1
19:30
DWF
VoCASA HS 1
Draisma Dynamo HS 1
20:00
DWF
RECO ZVH HS 1
Active Living Orion HS 1
20:30
DWF
Amysoft Lycurgus HS 1

Zondag 07 februari

Talentteam Papendal HS 1
14:30
DWF
Sliedrecht Sport HS 1

Zaterdag 13 februari

Amysoft Lycurgus HS 1
20:00
DWF
RECO ZVH HS 1
Sliedrecht Sport HS 1
20:00
DWF
Active Living Orion HS 1
VoCASA HS 1
20:00
DWF
Talentteam Papendal HS 1
Taurus HS 1
20:00
DWF
SSS HS 1
Draisma Dynamo HS 1
20:00
DWF
ComputerPlan VCN HS 1

Updates

Je maakt gebruik van een verouderde browser!

Update je browser om deze website correct weer te geven. Update mijn browser nu

×