Vanaf dinsdag 24 juli strijden de acht landen van de Wevza (de West-Europese vereniging van volleyballanden) in het achtlandentoernooi. Dit toernooi vindt dit jaar plaats in België, in het Eurovolleycenter in Vilvoorde. Alle wedstrijden zullen daar gespeeld worden en op 28 juli staat de finale van het achtlandentoernooi op het programma.
De acht landen (België, Duitsland, Frankrijk, Italië, Nederland, Portugal, Spanje en Zwitserland) worden onderverdeeld in twee poules die gespeeld worden op 24, 25 en 26 juli.
Livestreams van de wedstrijden zijn te vinden op de Facebookpagina van TopVolley Belgium
De twee poules zien er als volgt uit:
Poule A | Poule B |
België | Duitsland |
Spanje | Italië |
Frankrijk | Nederland |
Zwitserland | Portugal |
Wedstrijdschema:
Datum | Tijd | Wedstrijd |
di. 24-7-2018 | 13:00 | ESP - FRA |
15:30 | GER - POR | |
18:00 | ITA - NED | |
20:30 | BEL - SUI | |
wo. 25-7-2018 | 13:00 | POR - NED |
15:30 | SUI - FRA | |
18:00 | GER - ITA | |
20:30 | BEL - ESP | |
do. 26-7-2018 | 13:00 | ITA - POR |
15:30 | ESP - SUI | |
18:00 | NED - GER | |
20:30 | FRA - BEL | |
vr. 27-7-2018 | 13:00 | A3 - B4 (Semi 5-8) |
15:30 | B3 - A4 (Semi 5-8) | |
18:00 | A1 - B2 (Semi 1-4) | |
20:30 | B1 - A2 (Semi 1-4) | |
za. 28-7-2018 | 13:00 | Plaats 7-8 |
15:30 | Plaats 5-6 | |
18:00 | Plaats 3-4 | |
20:30 | Plaats 1-2 |
Selectie:
Nr. | Naam | Positie | Club |
1 | Jasper Wijkstra | passer/loper | Seesing Personeel Orion |
3 | Nick Martherus | libero | Talent Team |
4 | Mathijs Apine | midden | Volley Tilburg |
5 | Martijn Brilhuis | passer/loper | Talent Team |
6 | Kian Macnack | diagonaal | VC Spaarnestad |
7 | Bram Wiltenburg | spelverdeler | VC Nesselande |
8 | Luuk Hoge Bavel | passer/loper | Talent Team |
10 | Jesper van Muijden | midden | Talent Team |
12 | Tieme Jong | spelverdeler | Zaanstad |
13 | Morris Koetse | passer/loper | Ecare Apollo 8 |
14 | Jim Steenbergen | midden | Inter Rijswijk |
16 | Ferdy van Dijk | passer/loper | Next Volley Dordrecht |
Staf:
Naam | Functie |
Nermin Cosovic | Bondscoach |
Marinus Wouterse | Assistent-bondscoach |
Edwin Benne | Teammanager |
Gertjan Hijink | Fysiotherapeut |
Marnick van Lith | Scout |