Zaterdag 14 mei

Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 1
3 - 1
Voltena DS 1
Djopzz Regio Zwolle Volleybal DS 1
2 - 3
VC Sneek DS 1

Zaterdag 07 mei

ARBO Rotterdam/FAST DS 1
3 - 1
VIDEO
Voltena DS 1
VC Sneek DS 1
3 - 0
Djopzz Regio Zwolle Volleybal DS 1
Apollo 8 DS 1
1 - 3
VIDEO
Sliedrecht Sport DS 1

Dinsdag 03 mei

Sliedrecht Sport DS 1
3 - 0
VIDEO
Apollo 8 DS 1

Zondag 01 mei

Apollo 8 DS 1
3 - 2
VIDEO
Djopzz Regio Zwolle Volleybal DS 1

Zaterdag 30 april

Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 1
1 - 3
VIDEO
ARBO Rotterdam/FAST DS 1

Zaterdag 23 april

Djopzz Regio Zwolle Volleybal DS 1
0 - 3
VIDEO
Apollo 8 DS 1
Voltena DS 1
3 - 2
VIDEO
Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 1

Zaterdag 16 april

VC Sneek DS 1
3 - 2
VIDEO
Booleans/ VV Utrecht DS 1
Djopzz Regio Zwolle Volleybal DS 1
3 - 0
VIDEO
Laudame Financials VCN DS 1
Voltena DS 1
3 - 2
VIDEO
ARBO Rotterdam/FAST DS 1
Sliedrecht Sport DS 1
3 - 0
VIDEO
Draisma Dynamo DS 1

Donderdag 14 april

Laudame Financials VCN DS 1
0 - 3
VIDEO
Djopzz Regio Zwolle Volleybal DS 1

Zondag 10 april

ARBO Rotterdam/FAST DS 1
3 - 1
VIDEO
Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 1

Donderdag 07 april

Woensdag 06 april

Laudame Financials VCN DS 1
0 - 3
Apollo 8 DS 1

Zondag 03 april

Draisma Dynamo DS 1
3 - 2
VIDEO
Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 1
Eurosped DS 1
1 - 3
VIDEO
Booleans/ VV Utrecht DS 1

Zaterdag 02 april

Eurosped DS 1
3 - 0
VIDEO
Peelpush DS 1
Booleans/ VV Utrecht DS 1
0 - 3
VIDEO
VC Sneek DS 1
Laudame Financials VCN DS 1
1 - 3
Voltena DS 1
Sliedrecht Sport DS 1
3 - 0
VIDEO
Djopzz Regio Zwolle Volleybal DS 1
Team22 DS 1
3 - 0
Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 1

Donderdag 31 maart

ARBO Rotterdam/FAST DS 1
3 - 1
VIDEO
Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 1

Dinsdag 29 maart

Peelpush DS 1
3 - 0
VIDEO
Booleans/ VV Utrecht DS 1
Djopzz Regio Zwolle Volleybal DS 1
3 - 0
VIDEO
ARBO Rotterdam/FAST DS 1

Zondag 27 maart

ARBO Rotterdam/FAST DS 1
3 - 0
VIDEO
Booleans/ VV Utrecht DS 1
Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 1
2 - 3
VIDEO
Laudame Financials VCN DS 1

Zaterdag 26 maart

Sliedrecht Sport DS 1
3 - 0
VIDEO
Draisma Dynamo DS 1
Laudame Financials VCN DS 1
0 - 3
VIDEO
Djopzz Regio Zwolle Volleybal DS 1
Apollo 8 DS 1
3 - 0
VIDEO
Peelpush DS 1
Team22 DS 1
3 - 0
VIDEO
Voltena DS 1

Donderdag 24 maart

Booleans/ VV Utrecht DS 1
0 - 3
VIDEO
Sliedrecht Sport DS 1

Woensdag 23 maart

Djopzz Regio Zwolle Volleybal DS 1
3 - 1
VIDEO
Eurosped DS 1

Zondag 20 maart

VC Sneek DS 1
2 - 3
VIDEO
Sliedrecht Sport DS 1
Peelpush DS 1
0 - 3
VIDEO
Team22 DS 1
Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 1
3 - 2
VIDEO
Booleans/ VV Utrecht DS 1
ARBO Rotterdam/FAST DS 1
3 - 0
VIDEO
Voltena DS 1

Zaterdag 19 maart

Eurosped DS 1
1 - 3
VIDEO
Apollo 8 DS 1
Djopzz Regio Zwolle Volleybal DS 1
3 - 1
VIDEO
Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 1
Booleans/ VV Utrecht DS 1
2 - 3
VIDEO
Laudame Financials VCN DS 1

Woensdag 16 maart

Laudame Financials VCN DS 1
3 - 0
VIDEO
Eurosped DS 1
Apollo 8 DS 1
3 - 0
VIDEO
VC Sneek DS 1
Team22 DS 1
3 - 0
VIDEO
Djopzz Regio Zwolle Volleybal DS 1
Sliedrecht Sport DS 1
3 - 2
VIDEO
ARBO Rotterdam/FAST DS 1
Voltena DS 1
2 - 3
VIDEO
Draisma Dynamo DS 1

Zondag 13 maart

Eurosped DS 1
3 - 1
VIDEO
Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 1
Peelpush DS 1
3 - 1
VIDEO
Draisma Dynamo DS 1
ARBO Rotterdam/FAST DS 1
3 - 0
VIDEO
Apollo 8 DS 1
Djopzz Regio Zwolle Volleybal DS 1
0 - 3
VIDEO
Team22 DS 1

Zaterdag 12 maart

VC Sneek DS 1
3 - 1
VIDEO
Laudame Financials VCN DS 1
Booleans/ VV Utrecht DS 1
0 - 3
VIDEO
Team22 DS 1
Voltena DS 1
0 - 3
VIDEO
Sliedrecht Sport DS 1

Woensdag 09 maart

Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 1
3 - 2
VIDEO
Peelpush DS 1

Zondag 06 maart

Draisma Dynamo DS 1
3 - 1
VIDEO
ARBO Rotterdam/FAST DS 1

Zaterdag 05 maart

Apollo 8 DS 1
3 - 0
VIDEO
Sliedrecht Sport DS 1
Eurosped DS 1
Uitgesteld
Booleans/ VV Utrecht DS 1
Voltena DS 1
Uitgesteld
Peelpush DS 1
Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 1
0 - 3
VIDEO
VC Sneek DS 1
Laudame Financials VCN DS 1
3 - 2
VIDEO
ARBO Rotterdam/FAST DS 1

Donderdag 03 maart

Draisma Dynamo DS 1
Uitgesteld
Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 1

Woensdag 02 maart

Djopzz Regio Zwolle Volleybal DS 1
3 - 1
VIDEO
Apollo 8 DS 1

Zondag 27 februari

Booleans/ VV Utrecht DS 1
3 - 1
VIDEO
Draisma Dynamo DS 1
Apollo 8 DS 1
3 - 0
VIDEO
Voltena DS 1

Zaterdag 26 februari

Djopzz Regio Zwolle Volleybal DS 1
3 - 0
VIDEO
Peelpush DS 1
Sliedrecht Sport DS 1
3 - 0
VIDEO
Laudame Financials VCN DS 1

Vrijdag 25 februari

ARBO Rotterdam/FAST DS 1
Uitgesteld
Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 1

Donderdag 24 februari

Team22 DS 1
3 - 0
VIDEO
Draisma Dynamo DS 1

Dinsdag 22 februari

ARBO Rotterdam/FAST DS 1
1 - 3
Peelpush DS 1

Zondag 20 februari

Eurosped DS 1
0 - 3
VIDEO
Draisma Dynamo DS 1
Peelpush DS 1
Uitgesteld
Booleans/ VV Utrecht DS 1
Team22 DS 1
3 - 0
VIDEO
ARBO Rotterdam/FAST DS 1

Zaterdag 19 februari

Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 1
0 - 3
VIDEO
Sliedrecht Sport DS 1
Laudame Financials VCN DS 1
Uitgesteld
Apollo 8 DS 1
Voltena DS 1
1 - 3
VIDEO
Djopzz Regio Zwolle Volleybal DS 1
Draisma Dynamo DS 1
3 - 0
VIDEO
Eurosped DS 1

Donderdag 17 februari

Booleans/ VV Utrecht DS 1
Uitgesteld
Sliedrecht Sport DS 1

Woensdag 16 februari

VC Sneek DS 1
3 - 0
VIDEO
Djopzz Regio Zwolle Volleybal DS 1

Zondag 13 februari

Laudame Financials VCN DS 1
Uitgesteld
Voltena DS 1
Apollo 8 DS 1
3 - 0
VIDEO
Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 1

Zaterdag 12 februari

VC Sneek DS 1
3 - 0
VIDEO
Draisma Dynamo DS 1
Booleans/ VV Utrecht DS 1
3 - 2
VIDEO
Djopzz Regio Zwolle Volleybal DS 1
Sliedrecht Sport DS 1
3 - 1
Team22 DS 1
Sliedrecht Sport DS 1
Uitgesteld
Team22 DS 1

Zondag 06 februari

Team22 DS 1
3 - 0
VIDEO
Apollo 8 DS 1
Peelpush DS 1
3 - 0
VIDEO
VC Sneek DS 1

Zaterdag 05 februari

Djopzz Regio Zwolle Volleybal DS 1
Uitgesteld
Eurosped DS 1
Draisma Dynamo DS 1
Uitgesteld
ARBO Rotterdam/FAST DS 1
Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 1
Uitgesteld
Laudame Financials VCN DS 1
Voltena DS 1
0 - 3
VIDEO
Booleans/ VV Utrecht DS 1
Laudame Financials VCN DS 1
3 - 2
VIDEO
Draisma Dynamo DS 1

Zondag 30 januari

Eurosped DS 1
Uitgesteld
Booleans/ VV Utrecht DS 1
ARBO Rotterdam/FAST DS 1
Uitgesteld
Peelpush DS 1

Zaterdag 29 januari

VC Sneek DS 1
Uitgesteld
Djopzz Regio Zwolle Volleybal DS 1
Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 1
0 - 3
VIDEO
Voltena DS 1
Laudame Financials VCN DS 1
0 - 3
Team22 DS 1
Sliedrecht Sport DS 1
Uitgesteld
Draisma Dynamo DS 1
Draisma Dynamo DS 1
3 - 1
VIDEO
Djopzz Regio Zwolle Volleybal DS 1

Zondag 23 januari

Peelpush DS 1
0 - 3
VIDEO
Sliedrecht Sport DS 1
Team22 DS 1
Uitgesteld
Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 1
Laudame Financials VCN DS 1
Uitgesteld
Djopzz Regio Zwolle Volleybal DS 1

Zaterdag 22 januari

Booleans/ VV Utrecht DS 1
Uitgesteld
VC Sneek DS 1
Draisma Dynamo DS 1
Uitgesteld
Apollo 8 DS 1
Voltena DS 1
0 - 3
VIDEO
Eurosped DS 1
Djopzz Regio Zwolle Volleybal DS 1
Uitgesteld
ARBO Rotterdam/FAST DS 1

Woensdag 19 januari

VC Sneek DS 1
3 - 0
VIDEO
Eurosped DS 1
Sliedrecht Sport DS 1
Uitgesteld
Djopzz Regio Zwolle Volleybal DS 1
ARBO Rotterdam/FAST DS 1
Uitgesteld
Booleans/ VV Utrecht DS 1

Dinsdag 18 januari

Apollo 8 DS 1
Uitgesteld
Peelpush DS 1

Zondag 16 januari

Eurosped DS 1
2 - 3
VIDEO
ARBO Rotterdam/FAST DS 1
Peelpush DS 1
3 - 2
VIDEO
Laudame Financials VCN DS 1

Zaterdag 15 januari

Booleans/ VV Utrecht DS 1
Uitgesteld
Sliedrecht Sport DS 1
Djopzz Regio Zwolle Volleybal DS 1
Uitgesteld
Apollo 8 DS 1
Draisma Dynamo DS 1
Uitgesteld
Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 1
Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 1
1 - 3
VIDEO
Team22 DS 1

Dinsdag 11 januari

ARBO Rotterdam/FAST DS 1
0 - 3
VIDEO
Team22 DS 1

Zondag 09 januari

ARBO Rotterdam/FAST DS 1
1 - 3
VIDEO
VC Sneek DS 1
Team22 DS 1
Uitgesteld
Draisma Dynamo DS 1
Apollo 8 DS 1
1 - 3
VIDEO
Booleans/ VV Utrecht DS 1

Zaterdag 08 januari

Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 1
Uitgesteld
Peelpush DS 1
Laudame Financials VCN DS 1
Uitgesteld
Djopzz Regio Zwolle Volleybal DS 1
Sliedrecht Sport DS 1
3 - 0
VIDEO
Eurosped DS 1

Dinsdag 28 december

Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 1
Uitgesteld
Team22 DS 1

Donderdag 23 december

Booleans/ VV Utrecht DS 1
3 - 1
Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 1

Woensdag 22 december

VC Sneek DS 1
0 - 3
VIDEO
Apollo 8 DS 1
Eurosped DS 1
3 - 2
VIDEO
Laudame Financials VCN DS 1
Djopzz Regio Zwolle Volleybal DS 1
Uitgesteld
Team22 DS 1
ARBO Rotterdam/FAST DS 1
3 - 0
VIDEO
Sliedrecht Sport DS 1

Zaterdag 18 december

Laudame Financials VCN DS 1
3 - 0
VIDEO
VC Sneek DS 1
Apollo 8 DS 1
3 - 0
VIDEO
ARBO Rotterdam/FAST DS 1
Sliedrecht Sport DS 1
3 - 0
Voltena DS 1
Draisma Dynamo DS 1
1 - 3
VIDEO
Peelpush DS 1
Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 1
2 - 3
VIDEO
Eurosped DS 1
Team22 DS 1
3 - 0
VIDEO
Booleans/ VV Utrecht DS 1

Woensdag 15 december

Zondag 12 december

Peelpush DS 1
3 - 1
Voltena DS 1
ARBO Rotterdam/FAST DS 1
3 - 2
VIDEO
Laudame Financials VCN DS 1

Zaterdag 11 december

Sliedrecht Sport DS 1
3 - 0
VIDEO
Apollo 8 DS 1
VC Sneek DS 1
3 - 0
VIDEO
Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 1

Zaterdag 04 december

Peelpush DS 1
0 - 3
VIDEO
Eurosped DS 1

Woensdag 01 december

Djopzz Regio Zwolle Volleybal DS 1
3 - 0
VIDEO
Draisma Dynamo DS 1

Zondag 28 november

Peelpush DS 1
1 - 3
VIDEO
Djopzz Regio Zwolle Volleybal DS 1

Zaterdag 27 november

Draisma Dynamo DS 1
2 - 3
VIDEO
Booleans/ VV Utrecht DS 1
Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 1
2 - 3
VIDEO
ARBO Rotterdam/FAST DS 1
Laudame Financials VCN DS 1
1 - 3
VIDEO
Sliedrecht Sport DS 1
Voltena DS 1
Uitgesteld
Apollo 8 DS 1
Team22 DS 1
3 - 2
VIDEO
VC Sneek DS 1

Zondag 21 november

Eurosped DS 1
Uitgesteld
Draisma Dynamo DS 1
ARBO Rotterdam/FAST DS 1
Uitgesteld
Team22 DS 1
Apollo 8 DS 1
3 - 0
VIDEO
Laudame Financials VCN DS 1

Zaterdag 20 november

Booleans/ VV Utrecht DS 1
3 - 2
Peelpush DS 1
Djopzz Regio Zwolle Volleybal DS 1
3 - 0
Voltena DS 1
Sliedrecht Sport DS 1
3 - 0
VIDEO
Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 1

Zondag 14 november

Peelpush DS 1
Uitgesteld
Eurosped DS 1
Team22 DS 1
3 - 2
VIDEO
Sliedrecht Sport DS 1

Zaterdag 13 november

Djopzz Regio Zwolle Volleybal DS 1
3 - 1
VIDEO
Booleans/ VV Utrecht DS 1
Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 1
2 - 3
VIDEO
Apollo 8 DS 1
Voltena DS 1
0 - 3
Laudame Financials VCN DS 1
Draisma Dynamo DS 1
0 - 3
VIDEO
VC Sneek DS 1

Zondag 07 november

Eurosped DS 1
0 - 3
VIDEO
Djopzz Regio Zwolle Volleybal DS 1
ARBO Rotterdam/FAST DS 1
1 - 3
Draisma Dynamo DS 1
Apollo 8 DS 1
1 - 3
VIDEO
Team22 DS 1

Zaterdag 06 november

VC Sneek DS 1
3 - 2
VIDEO
Peelpush DS 1
Booleans/ VV Utrecht DS 1
3 - 1
Voltena DS 1
Laudame Financials VCN DS 1
3 - 1
VIDEO
Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 1

Zondag 31 oktober

Peelpush DS 1
3 - 2
VIDEO
ARBO Rotterdam/FAST DS 1
Booleans/ VV Utrecht DS 1
3 - 1
Eurosped DS 1
Team22 DS 1
3 - 0
VIDEO
Laudame Financials VCN DS 1

Zaterdag 30 oktober

Djopzz Regio Zwolle Volleybal DS 1
3 - 0
VIDEO
VC Sneek DS 1
Voltena DS 1
3 - 1
Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 1
Draisma Dynamo DS 1
0 - 3
VIDEO
Sliedrecht Sport DS 1

Zondag 24 oktober

VC Sneek DS 1
0 - 3
VIDEO
Booleans/ VV Utrecht DS 1
ARBO Rotterdam/FAST DS 1
1 - 3
VIDEO
Djopzz Regio Zwolle Volleybal DS 1

Zaterdag 23 oktober

Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 1
Uitgesteld
Team22 DS 1
Apollo 8 DS 1
3 - 0
VIDEO
Draisma Dynamo DS 1
Sliedrecht Sport DS 1
3 - 1
VIDEO
Peelpush DS 1

Donderdag 21 oktober

Peelpush DS 1
0 - 3
VIDEO
Apollo 8 DS 1
Draisma Dynamo DS 1
1 - 3
Laudame Financials VCN DS 1
Booleans/ VV Utrecht DS 1
3 - 1
ARBO Rotterdam/FAST DS 1

Woensdag 20 oktober

Djopzz Regio Zwolle Volleybal DS 1
2 - 3
VIDEO
Sliedrecht Sport DS 1

Zondag 17 oktober

ARBO Rotterdam/FAST DS 1
3 - 2
VIDEO
Eurosped DS 1

Zaterdag 16 oktober

Sliedrecht Sport DS 1
3 - 0
VIDEO
Booleans/ VV Utrecht DS 1
Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 1
1 - 3
VIDEO
Draisma Dynamo DS 1
Laudame Financials VCN DS 1
3 - 2
VIDEO
Peelpush DS 1
Apollo 8 DS 1
3 - 1
VIDEO
Djopzz Regio Zwolle Volleybal DS 1

Woensdag 13 oktober

Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 1
2 - 3
VIDEO
Djopzz Regio Zwolle Volleybal DS 1

Zondag 10 oktober

Eurosped DS 1
1 - 3
Sliedrecht Sport DS 1
Peelpush DS 1
3 - 1
VIDEO
Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 1

Zaterdag 09 oktober

VC Sneek DS 1
3 - 0
VIDEO
ARBO Rotterdam/FAST DS 1
Booleans/ VV Utrecht DS 1
0 - 3
Apollo 8 DS 1
Djopzz Regio Zwolle Volleybal DS 1
1 - 3
VIDEO
Laudame Financials VCN DS 1

Zondag 03 oktober

Apollo 8 DS 1
3 - 1
VIDEO
Eurosped DS 1

Zaterdag 02 oktober

Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 1
Uitgesteld
Djopzz Regio Zwolle Volleybal DS 1
Laudame Financials VCN DS 1
3 - 0
VIDEO
Booleans/ VV Utrecht DS 1
Sliedrecht Sport DS 1
3 - 1
VIDEO
VC Sneek DS 1
Voltena DS 1
2 - 3
ARBO Rotterdam/FAST DS 1
Team22 DS 1
3 - 0
VIDEO
Peelpush DS 1

Updates

Je maakt gebruik van een verouderde browser!

Update je browser om deze website correct weer te geven. Update mijn browser nu

×