Ze vormen speciaal voor het NK Beach Indoor weer een gelegenheidsduo: Alexander Brouwer en Christiaan Varenhorst. In 2016 veroverden ze de indoortitel en ze zijn in Aalsmeer hard op weg om die te verdedigen. In de kwartfinale versloegen ze de lokale helden, Jeroen en Sven Vismans, met 2-0. Bij de vrouwen schakelden Jolien Sinnema en Joy Stubbe hun teamgenoten van Beachvolley Team Nederland (BTN), Manon Nummerdor-Flier en Marleen Ramond-Van Iersel, uit in de kwartfinale.

Het was een weer een mooie dag in The Beach in Aalsmeer. Ondanks de slechte weersomstandigheden kwamen er veel mensen naar de derde dag van het NK Beach Indoor. Het publiek werd op hele mooie wedstrijden getrakteerd vol met spectaculaire acties. Vooral bij de kwartfinales was het genieten. Laura Bloem en Marloes Wesselink streden keihard voor elk punt tegen Sanne Keizer en Mered de Vries. Dat leverde ze een ticket op voor de halve finale van morgen, want het harde werken van het Doetinchemse team werd beloond: 2-0 (21-14, 21-16).

De routiniers Annemieke Driessen en Ilke Meertens staan morgen ook in de halve finale. Ze wonnen in de kwartfinale met 2-0 van Hiska v. Duinen en Henderika v.d. Veen. Titelhoudster Juliette van Duijnhoven en haar partner van dit jaar, Sanne van Werkhoven, liggen uit het toernooi. In de kwartfinale kwamen ze tekort tegen de jonge talenten Van Driel/ Schoon van de Kadijk Beach University. 

Een hele mooie kwartfinale werd gespeeld door twee topteams van Beachvolleybal Team Nederland. Manon Nummerdor-Flier en Marleen Ramond-Van Iersel werden in hun eerste toernooi samen uitgeschakeld door Jolien Sinnema en Joy Stubbe. Sinnema en Stubbe, als eerste gerankt, toonden een constanter niveau.

Bij de mannen zijn de titelhouders nog in de race. Alexander Brouwer en Christiaan Varenhorst wonnen op overtuigende wijze van de broertjes Vismans, die wel alles er uit haalden voor het thuispubliek. Ze werden massaal gesteund, maar het niveauverschil was duidelijk te groot. Ook de andere twee mannenteams van BTN, Blom/Penninga en Bouter/Van Steenis, plaatsten zich bij de laatste acht. Daarin stonden ze tegenover elkaar en dat leverde een felle strijd op tussen de trainingsmaatjes. Blom en Penninga wonnen met 2-1. 

Het publiek kreeg nog een prachtig duel voorgeschoteld. Boehlé/Oude Elferink en Daalmeijer/Spil kwamen via een wildcard het toernooi binnen en ze toonden aan dat die plek terecht was. In de kwartfinale maakten ze er een spektakel van vol met 'onmogelijke' reddingen en veel passie in het spel.

Uiteindelijk trokken Boehlé en Oude Elferink aan het langste eind en staan die morgen in de halve finale tegenover Brouwer en Varenhorst. Het laatste team in de top vier is v.d. Ham/Kalmeijer. Die waren in de kwartfinale te sterk voor Boudewijn/Niewold. 

Kijk voor alle uitslagen en het programma van de finaledag hier

Bekijk ook eens

Facebook X WhatsApp LinkedIn