Zoeken
Alles
Nieuws
Competitie
Nevobo.nl
Nevobo.nl
Volleybal.nl
Tickets
Starten met volleybal
Zoeken
Inloggen
Menu
Home
Volleybal
Zelf volleyballen
Mijn Volleybal
Mijn Volleybal app
Toernooien
Starten met volleybal
Verenigingszoeker
Volleybalkampen
TeamNL Volleybaldames
Team
Programma
Geschiedenis
TeamNL Lange Mannen
Team
Programma
Geschiedenis
Jeugd & Jong Oranje
Jong Oranje Meisjes
Jong Oranje Jongens
Jeugd Oranje Meisjes
Jeugd Oranje Jongens
Eredivisie
BetCity Eredivisie Mannen
Eredivisie Dames
Nationale Beker
Speelschema Mannen
Speelschema Vrouwen
Programma 2023-2024
Livestreams
Praktische informatie
Veelgestelde vragen
Spelregels
Talentontwikkeling
Beachvolleybal
Zelf beachen
Mijn Beachvolleybal
Mijn Beachvolleybal app
Competities & toernooien
Toernooifinder
Rankings
Starten met beachvolleybal
Verenigingszoeker
BTN Dames
Stam / Schoon
B. Piersma
E. van Driel
E. Piersma
Bekhuis
BTN Heren
Brouwer / Meeuwsen
Van de Velde / Immers
Boermans / De Groot
Varenhorst / Luini
Penninga / Verberne
Jong, Jeugd & Pré-Jeugd Oranje Beach
BetCity Eredivisie Beach
Praktische Informatie
Veelgestelde vragen
Spelregels
Reglementen
Players agreement
Zitvolleybal
Zelf zitvolleyballen
Mijn Volleybal
Mijn Volleybal app
Starten met zitvolleybal
Verenigingszoeker
TeamNL Zitvolleybal dames
Team
Programma
Geschiedenis
TeamNL Zitvolleybal heren
Team
Programma
Geschiedenis
Competities
Praktische informatie
Veelgestelde vragen
Spelregels
Evenementen
Tickets kopen
Starten met volleybal
Nevobo.nl
Volleybal
op social media
Beachvolleybal
op social media
Inloggen
Direct inloggen
Nog geen account?
Meld je eenmalig aan!
Beachvolleybal
Beachvolleybaltoernooi Hilversum
Beachvolleybal
Mijn Beachvolleybal
Mijn Beachvolleybal app
Competities & toernooien
Toernooifinder
Rankings
Starten met beachvolleybal
Verenigingszoeker
Hilversum
Nationale Beach Competitie
Algemene informatie
Toernooi informatie
Deelnemersveld en uitslag
Wedstrijdschema
Wedstrijdschema
Selecteer niveau
3e divisie - Heren - 13 augustus 2022
3e divisie - Dames - 13 augustus 2022
3e divisie - Heren - 14 augustus 2022
3e divisie - Dames - 14 augustus 2022
3e divisie - Heren
Poule A
#
Tijdstip
Veld
Team A
Team B
Teller / Uitslag
1
Za 13 aug 09:00
1
S6
Joris van Essen
Matthijs Jong
S10
Tim Bex
Quinten Mannaert
6 - 21, 14 - 21
[0
-
2]
4
Za 13 aug 10:00
1
V1
Joris van Essen
Matthijs Jong
S1
Remi Delissen
Dico de Jager
9 - 21, 14 - 21
[0
-
2]
7
Za 13 aug 11:00
1
W1
Tim Bex
Quinten Mannaert
S1
Remi Delissen
Dico de Jager
21 - 13, 21 - 17
[2
-
0]
Toon
Verberg
stand Poule A
Stand
Team
Wedstrijden
Gewonnen
Verloren
Punten
Setpunten
1
Tim Bex/Quinten Mannaert
2
4
0
4
84 - 50 (+34)
2
Remi Delissen/Dico de Jager
2
2
2
2
72 - 65 (+7)
3
Joris van Essen/Matthijs Jong
2
0
4
0
43 - 84 (-41)
Poule C
#
Tijdstip
Veld
Team A
Team B
Teller / Uitslag
2
Za 13 aug 09:00
2
S7
Ite Kalsbeek
Jeroen Wetzels
S8
Mike Wolken
Michiel de Haan
18 - 21, 18 - 21
[0
-
2]
3
Za 13 aug 09:00
3
S3
Teun Engels
Jelle Denkers
S5
Wybren Politiek
Swen van den Heuvel
21 - 17, 14 - 21, 15 - 8
[2
-
1]
6
Za 13 aug 10:00
3
S8
Mike Wolken
Michiel de Haan
S3
Teun Engels
Jelle Denkers
17 - 21, 21 - 19, 15 - 7
[2
-
1]
9
Za 13 aug 11:00
3
S7
Ite Kalsbeek
Jeroen Wetzels
S5
Wybren Politiek
Swen van den Heuvel
16 - 21, 16 - 21
[0
-
2]
11
Za 13 aug 12:00
2
S3
Teun Engels
Jelle Denkers
S7
Ite Kalsbeek
Jeroen Wetzels
21 - 19, 21 - 16
[2
-
0]
12
Za 13 aug 12:00
3
S5
Wybren Politiek
Swen van den Heuvel
S8
Mike Wolken
Michiel de Haan
21 - 13, 21 - 17
[2
-
0]
Toon
Verberg
stand Poule C
Stand
Team
Wedstrijden
Gewonnen
Verloren
Punten
Setpunten
1
Jelle Denkers/Teun Engels
3
5
3
5
139 - 134 (+5)
2
Swen van den Heuvel/Wybren Politiek
3
5
2
5
130 - 112 (+18)
3
Michiel de Haan/Mike Wolken
3
4
3
4
125 - 125 (0)
4
Ite Kalsbeek/Jeroen Wetzels
3
0
6
0
103 - 126 (-23)
Poule B
#
Tijdstip
Veld
Team A
Team B
Teller / Uitslag
5
Za 13 aug 10:00
2
S4
David Olk
Remko Gerbrandij
S9
Martijn van der Vegt
Wim Duizer
21 - 15, 13 - 21, 12 - 15
[1
-
2]
8
Za 13 aug 11:00
2
V5
David Olk
Remko Gerbrandij
S2
Maarten Reumer
Martijn Kalsbeek
18 - 21, 21 - 19, 15 - 13
[2
-
1]
10
Za 13 aug 12:00
1
W5
Martijn van der Vegt
Wim Duizer
S2
Maarten Reumer
Martijn Kalsbeek
21 - 19, 20 - 22, 15 - 10
[2
-
1]
Toon
Verberg
stand Poule B
Stand
Team
Wedstrijden
Gewonnen
Verloren
Punten
Setpunten
1
Wim Duizer/Martijn van der Vegt
2
4
2
4
107 - 97 (+10)
2
Remko Gerbrandij/David Olk
2
3
3
3
100 - 104 (-4)
3
Martijn Kalsbeek/Maarten Reumer
2
2
4
2
104 - 110 (-6)
Poule D - Winnaarspoule
#
Tijdstip
Veld
Team A
Team B
Teller / Uitslag
13
Za 13 aug 13:15
1
Teun Engels
Jelle Denkers
David Olk
Remko Gerbrandij
16 - 21, 21 - 19, 17 - 15
[2
-
1]
16
Za 13 aug 14:15
1
David Olk
Remko Gerbrandij
Tim Bex
Quinten Mannaert
8 - 21, 14 - 21
[0
-
2]
19
Za 13 aug 15:15
1
Tim Bex
Quinten Mannaert
Teun Engels
Jelle Denkers
21 - 9, 21 - 10
[2
-
0]
Toon
Verberg
stand Poule D - Winnaarspoule
Stand
Team
Wedstrijden
Gewonnen
Verloren
Punten
Setpunten
1
Tim Bex/Quinten Mannaert
2
4
0
4
84 - 41 (+43)
2
Jelle Denkers/Teun Engels
2
2
3
2
73 - 97 (-24)
3
Remko Gerbrandij/David Olk
2
1
4
1
77 - 96 (-19)
Poule F - Verliezerspoule
#
Tijdstip
Veld
Team A
Team B
Teller / Uitslag
14
Za 13 aug 13:15
2
Joris van Essen
Matthijs Jong
Maarten Reumer
Martijn Kalsbeek
21 - 16, 21 - 14
[2
-
0]
15
Za 13 aug 13:15
3
Mike Wolken
Michiel de Haan
Ite Kalsbeek
Jeroen Wetzels
21 - 19, 21 - 18
[2
-
0]
18
Za 13 aug 14:15
3
Ite Kalsbeek
Jeroen Wetzels
Joris van Essen
Matthijs Jong
22 - 20, 14 - 21, 11 - 15
[1
-
2]
21
Za 13 aug 15:15
3
Maarten Reumer
Martijn Kalsbeek
Mike Wolken
Michiel de Haan
15 - 21, 20 - 22
[0
-
2]
23
Za 13 aug 16:15
2
Joris van Essen
Matthijs Jong
Mike Wolken
Michiel de Haan
19 - 21, 15 - 21
[0
-
2]
24
Za 13 aug 16:15
3
Maarten Reumer
Martijn Kalsbeek
Ite Kalsbeek
Jeroen Wetzels
21 - 17, 21 - 17
[2
-
0]
Toon
Verberg
stand Poule F - Verliezerspoule
Stand
Team
Wedstrijden
Gewonnen
Verloren
Punten
Setpunten
1
Michiel de Haan/Mike Wolken
3
6
0
6
127 - 106 (+21)
2
Joris van Essen/Matthijs Jong
3
4
3
4
132 - 119 (+13)
3
Martijn Kalsbeek/Maarten Reumer
3
2
4
2
107 - 119 (-12)
4
Ite Kalsbeek/Jeroen Wetzels
3
1
6
1
118 - 140 (-22)
Poule E - Winnaarspoule
#
Tijdstip
Veld
Team A
Team B
Teller / Uitslag
17
Za 13 aug 14:15
2
Martijn van der Vegt
Wim Duizer
Wybren Politiek
Swen van den Heuvel
10 - 21, 17 - 21
[0
-
2]
20
Za 13 aug 15:15
2
Wybren Politiek
Swen van den Heuvel
Remi Delissen
Dico de Jager
21 - 23, 21 - 14, 11 - 15
[1
-
2]
22
Za 13 aug 16:15
1
Remi Delissen
Dico de Jager
Martijn van der Vegt
Wim Duizer
21 - 9, 21 - 13
[2
-
0]
Toon
Verberg
stand Poule E - Winnaarspoule
Stand
Team
Wedstrijden
Gewonnen
Verloren
Punten
Setpunten
1
Remi Delissen/Dico de Jager
2
4
1
4
94 - 75 (+19)
2
Swen van den Heuvel/Wybren Politiek
2
3
2
3
95 - 79 (+16)
3
Wim Duizer/Martijn van der Vegt
2
0
4
0
49 - 84 (-35)
Finale 1-2 plaats
#
Tijdstip
Veld
Team A
Team B
Teller / Uitslag
25
Za 13 aug 17:30
1
Tim Bex
Quinten Mannaert
Remi Delissen
Dico de Jager
21 - 15, 21 - 18
[2
-
0]
Toon
Verberg
stand Finale 1-2 plaats
Stand
Team
Wedstrijden
Gewonnen
Verloren
Punten
Setpunten
1
Tim Bex/Quinten Mannaert
1
2
0
2
42 - 33 (+9)
2
Remi Delissen/Dico de Jager
1
0
2
0
33 - 42 (-9)
Kleine finale 3-4 plaats
#
Tijdstip
Veld
Team A
Team B
Teller / Uitslag
26
Za 13 aug 17:30
2
Teun Engels
Jelle Denkers
Wybren Politiek
Swen van den Heuvel
19 - 21, 15 - 21
[0
-
2]
Toon
Verberg
stand Kleine finale 3-4 plaats
Stand
Team
Wedstrijden
Gewonnen
Verloren
Punten
Setpunten
1
Swen van den Heuvel/Wybren Politiek
1
2
0
2
42 - 34 (+8)
2
Jelle Denkers/Teun Engels
1
0
2
0
34 - 42 (-8)
Wedstrijd plaats 5-6
#
Tijdstip
Veld
Team A
Team B
Teller / Uitslag
27
Za 13 aug 17:30
3
David Olk
Remko Gerbrandij
Martijn van der Vegt
Wim Duizer
20 - 22, 20 - 22
[0
-
2]
Toon
Verberg
stand Wedstrijd plaats 5-6
Stand
Team
Wedstrijden
Gewonnen
Verloren
Punten
Setpunten
1
Wim Duizer/Martijn van der Vegt
1
2
0
2
44 - 40 (+4)
2
Remko Gerbrandij/David Olk
1
0
2
0
40 - 44 (-4)