Zoeken
Alles
Nieuws
Competitie
Nevobo.nl
Nevobo.nl
Volleybal.nl
Tickets
Starten met volleybal
Zoeken
Inloggen
Menu
Home
Volleybal
Zelf volleyballen
Mijn Volleybal
Mijn Volleybal app
Toernooien
Starten met volleybal
Verenigingszoeker
Volleybalkampen
TeamNL Volleybaldames
Team
Programma
Geschiedenis
TeamNL Lange Mannen
Team
Programma
Geschiedenis
Jeugd & Jong Oranje
Jong Oranje Meisjes
Jong Oranje Jongens
Jeugd Oranje Meisjes
Jeugd Oranje Jongens
Pré Jeugd (Regionaal)
Eredivisie
BetCity Eredivisie Mannen
Eredivisie Dames
Nationale Beker
Speelschema Mannen
Speelschema Vrouwen
Programma 2023-2024
Livestreams
Praktische informatie
Veelgestelde vragen
Spelregels
Pré Jeugd (Regionaal)
Beachvolleybal
Zelf beachen
Mijn Beachvolleybal
Mijn Beachvolleybal app
Competities & toernooien
Toernooifinder
Rankings
Starten met beachvolleybal
Verenigingszoeker
BTN Dames
Stam / Schoon
B. Piersma
E. van Driel
E. Piersma
Bekhuis
BTN Heren
Brouwer / Meeuwsen
Van de Velde / Immers
Boermans / De Groot
Varenhorst / Luini
Penninga / Verberne
Jong, Jeugd & Pré-Jeugd Oranje Beach
BetCity Eredivisie Beach
Praktische Informatie
Veelgestelde vragen
Spelregels
Reglementen
Players agreement
Zitvolleybal
Zelf zitvolleyballen
Mijn Volleybal
Mijn Volleybal app
Starten met zitvolleybal
Verenigingszoeker
TeamNL Zitvolleybal dames
Team
Programma
Geschiedenis
TeamNL Zitvolleybal heren
Team
Programma
Geschiedenis
Competities
Praktische informatie
Veelgestelde vragen
Spelregels
Evenementen
Tickets kopen
Starten met volleybal
Nevobo.nl
Volleybal
op social media
Beachvolleybal
op social media
Inloggen
Direct inloggen
Nog geen account?
Meld je eenmalig aan!
Beachvolleybal
Beachvolleybaltoernooi Hoofddorp
Beachvolleybal
Mijn Beachvolleybal
Mijn Beachvolleybal app
Competities & toernooien
Toernooifinder
Rankings
Starten met beachvolleybal
Verenigingszoeker
Hoofddorp
Nationale Beach Competitie
Algemene informatie
Toernooi informatie
Deelnemersveld en uitslag
Wedstrijdschema
Wedstrijdschema
Selecteer niveau
3e divisie - Heren - 23 juli 2022
3e divisie - Dames - 23 juli 2022
3e divisie - Heren
Eerste ronde
#
Tijdstip
Veld
Team A
Team B
Teller / Uitslag
1
Za 23 jul 09:00
1
S1
Dave Muntinga
Dimitri Verhoeve
S8
Roberto Beentjes
Ide Abma
21 - 10, 21 - 19
[2
-
0]
2
Za 23 jul 09:00
2
S5
Michiel Wassenaar
Wouter Arink
S4
Erik de Muinck
Rob Batenburg
23 - 21, 21 - 19
[2
-
0]
3
Za 23 jul 10:00
1
S3
Joris van Essen
Matthijs Jong
S6
Pim Pallada
Remco van Saarloos
16 - 21, 28 - 26, 15 - 9
[2
-
1]
4
Za 23 jul 10:00
2
S7
Stijn Krimp
Raoul Kerkdijk
S2
Kim IJspeert
Martijn van der Valk
10 - 21, 10 - 21
[0
-
2]
Tweede ronde
#
Tijdstip
Veld
Team A
Team B
Teller / Uitslag
5
Za 23 jul 11:00
1
W1
Dave Muntinga
Dimitri Verhoeve
W2
Michiel Wassenaar
Wouter Arink
14 - 21, 20 - 22
[0
-
2]
6
Za 23 jul 12:00
1
W3
Joris van Essen
Matthijs Jong
W4
Kim IJspeert
Martijn van der Valk
23 - 21, 14 - 21, 13 - 15
[1
-
2]
Herkansing
#
Tijdstip
Veld
Team A
Team B
Teller / Uitslag
8
Za 23 jul 11:00
2
V2
Erik de Muinck
Rob Batenburg
V1
Roberto Beentjes
Ide Abma
21 - 10, 21 - 10
[2
-
0]
7
Za 23 jul 12:00
2
V4
Stijn Krimp
Raoul Kerkdijk
V3
Pim Pallada
Remco van Saarloos
11 - 21, 17 - 21
[0
-
2]
Derde ronde
#
Tijdstip
Veld
Team A
Team B
Teller / Uitslag
9
Za 23 jul 13:30
1
W7
Pim Pallada
Remco van Saarloos
V5
Dave Muntinga
Dimitri Verhoeve
16 - 21, 21 - 15, 13 - 15
[1
-
2]
10
Za 23 jul 13:30
2
W8
Erik de Muinck
Rob Batenburg
V6
Joris van Essen
Matthijs Jong
21 - 17, 13 - 21, 13 - 15
[1
-
2]
11
Za 23 jul 14:30
1
V7
Stijn Krimp
Raoul Kerkdijk
V8
Roberto Beentjes
Ide Abma
21 - 23, 16 - 21
[0
-
2]
Halve finale
#
Tijdstip
Veld
Team A
Team B
Teller / Uitslag
12
Za 23 jul 15:30
1
W5
Michiel Wassenaar
Wouter Arink
W10
Joris van Essen
Matthijs Jong
21 - 15, 24 - 22
[2
-
0]
13
Za 23 jul 15:30
2
W6
Kim IJspeert
Martijn van der Valk
W9
Dave Muntinga
Dimitri Verhoeve
21 - 18, 21 - 10
[2
-
0]
3e-4e plaats
#
Tijdstip
Veld
Team A
Team B
Teller / Uitslag
15
Za 23 jul 16:45
2
V12
Joris van Essen
Matthijs Jong
V13
Dave Muntinga
Dimitri Verhoeve
21 - 18, 18 - 21, 13 - 15
[1
-
2]
Finale
#
Tijdstip
Veld
Team A
Team B
Teller / Uitslag
14
Za 23 jul 16:45
1
W12
Michiel Wassenaar
Wouter Arink
W13
Kim IJspeert
Martijn van der Valk
15 - 21, 21 - 15, 11 - 15
[1
-
2]