Wedstrijdschema

Eredivisie Beach - Dames

 

Poule A

#
Tijdstip
Veld
 
Team A
 
Team B
 
Teller / Uitslag
5
Za 02 jul. 14:10
1
S12
S1
16 - 21, 10 - 21
[0 - 2]
Stand
Team
Wedstrijden
Gewonnen
Verloren
Punten
Setpunten
1
Emi van Driel/Pleun Ypma
1
2
0
2
42 - 26 (+16)
2
Elin Hoonhout/Julia Hödl
1
0
2
0
26 - 42 (-16)

Poule B

#
Tijdstip
Veld
 
Team A
 
Team B
 
Teller / Uitslag
2
Za 02 jul. 11:40
3
S8
S10
21 - 17, 18 - 21, 23 - 21
[2 - 1]
6
Za 02 jul. 13:20
3
V2
S2
11 - 21, 13 - 21
[0 - 2]
10
Za 02 jul. 15:50
1
W2
S2
16 - 21, 17 - 21
[0 - 2]
Stand
Team
Wedstrijden
Gewonnen
Verloren
Punten
Setpunten
1
Brecht Piersma/Desy Poiesz
2
4
0
4
84 - 57 (+27)
2
Esther Cramer/Laura Overwater
2
2
3
2
95 - 101 (-6)
3
Julia Kee/Rianne Stok
2
1
4
1
83 - 104 (-21)

Poule C

#
Tijdstip
Veld
 
Team A
 
Team B
 
Teller / Uitslag
3
Za 02 jul. 10:00
3
S5
S11
16 - 21, 17 - 21
[0 - 2]
7
Za 02 jul. 12:30
3
V3
S3
15 - 21, 21 - 17, 15 - 13
[2 - 1]
11
Za 02 jul. 15:00
3
W3
S3
22 - 24, 21 - 15, 11 - 15
[1 - 2]
Stand
Team
Wedstrijden
Gewonnen
Verloren
Punten
Setpunten
1
Maren de Jong/Noa Sonneville
2
3
2
3
96 - 87 (+9)
2
Sarah van Esch/Anique Tavenier
2
3
3
3
105 - 105 (0)
3
Iris Reinders/Susan Reinders
2
2
3
2
84 - 93 (-9)

Poule D

#
Tijdstip
Veld
 
Team A
 
Team B
 
Teller / Uitslag
4
Za 02 jul. 10:50
1
S6
S9
12 - 21, 11 - 21
[0 - 2]
8
Za 02 jul. 12:30
1
V4
S4
15 - 21, 21 - 14, 15 - 10
[2 - 1]
12
Za 02 jul. 15:00
1
W4
S4
21 - 7, 21 - 17
[2 - 0]
Stand
Team
Wedstrijden
Gewonnen
Verloren
Punten
Setpunten
1
Phoebe Bell/Nicole Laird
2
4
0
4
84 - 47 (+37)
2
Marly Bak/Bjorna Gras
2
2
3
2
74 - 87 (-13)
3
Nadine Everaert/Leanne van Vegten
2
1
4
1
69 - 93 (-24)

Kwartfinale

#
Tijdstip
Veld
 
Team A
 
Team B
 
Teller / Uitslag
15
Za 02 jul. 17:30
3
25 - 23, 24 - 22
[2 - 0]
16
Za 02 jul. 17:30
1
21 - 15, 21 - 17
[2 - 0]
13
Za 02 jul. 18:20
1
21 - 12, 23 - 21
[2 - 0]
14
Za 02 jul. 18:20
3
21 - 10, 21 - 15
[2 - 0]
Stand
Team
Wedstrijden
Gewonnen
Verloren
Punten
Setpunten
1
Brecht Piersma/Desy Poiesz
1
2
0
2
42 - 25 (+17)
2
Emi van Driel/Pleun Ypma
1
2
0
2
44 - 33 (+11)
3
Phoebe Bell/Nicole Laird
1
2
0
2
42 - 32 (+10)
4
Maren de Jong/Noa Sonneville
1
2
0
2
49 - 45 (+4)
5
Marly Bak/Bjorna Gras
1
0
2
0
45 - 49 (-4)
6
Sarah van Esch/Anique Tavenier
1
0
2
0
32 - 42 (-10)
7
Esther Cramer/Laura Overwater
1
0
2
0
33 - 44 (-11)
8
Elin Hoonhout/Julia Hödl
1
0
2
0
25 - 42 (-17)

Halve finale

#
Tijdstip
Veld
 
Team A
 
Team B
 
Teller / Uitslag
17
Zo 03 jul. 12:00
1
W14
W15
19 - 21, 21 - 14, 15 - 10
[2 - 1]
18
Zo 03 jul. 13:00
1
W13
W16
21 - 16, 21 - 17
[2 - 0]
Stand
Team
Wedstrijden
Gewonnen
Verloren
Punten
Setpunten
1
Emi van Driel/Pleun Ypma
1
2
0
2
42 - 33 (+9)
2
Brecht Piersma/Desy Poiesz
1
2
1
2
55 - 45 (+10)
3
Maren de Jong/Noa Sonneville
1
1
2
1
45 - 55 (-10)
4
Phoebe Bell/Nicole Laird
1
0
2
0
33 - 42 (-9)

Kleine finale 3e - 4e plaats

#
Tijdstip
Veld
 
Team A
 
Team B
 
Teller / Uitslag
19
Zo 03 jul. 15:00
1
V17
V18
22 - 20, 15 - 21, 10 - 15
[1 - 2]
Stand
Team
Wedstrijden
Gewonnen
Verloren
Punten
Setpunten
1
Phoebe Bell/Nicole Laird
1
2
1
2
56 - 47 (+9)
2
Maren de Jong/Noa Sonneville
1
1
2
1
47 - 56 (-9)

Finale 1e - 2e plaats

#
Tijdstip
Veld
 
Team A
 
Team B
 
Teller / Uitslag
20
Zo 03 jul. 17:00
1
W17
W18
19 - 21, 11 - 21
[0 - 2]
Stand
Team
Wedstrijden
Gewonnen
Verloren
Punten
Setpunten
1
Emi van Driel/Pleun Ypma
1
2
0
2
42 - 30 (+12)
2
Brecht Piersma/Desy Poiesz
1
0
2
0
30 - 42 (-12)
Je maakt gebruik van een verouderde browser!

Update je browser om deze website correct weer te geven. Update mijn browser nu

×