Wedstrijdschema

Eredivisie Beach - Dames

 

Poule A

#
Tijdstip
Veld
 
Team A
 
Team B
 
Teller / Uitslag
1
Za 16 jul. 10:00
3
S7
S12
21 - 17, 21 - 11
[2 - 0]
5
Za 16 jul. 11:40
3
V1
S1
18 - 21, 21 - 18, 14 - 16
[1 - 2]
9
Za 16 jul. 14:10
1
W1
S1
23 - 25, 21 - 15, 7 - 15
[1 - 2]
Stand
Team
Wedstrijden
Gewonnen
Verloren
Punten
Setpunten
1
Wies Bekhuis/Leanne van Vegten
2
4
2
4
110 - 104 (+6)
2
Quirine Oosterveld/Esther Wijnhoven
2
3
2
3
93 - 83 (+10)
3
Elin Hoonhout/Julia Hödl
2
1
4
2
81 - 97 (-16)

Poule B

#
Tijdstip
Veld
 
Team A
 
Team B
 
Teller / Uitslag
2
Za 16 jul. 10:00
2
S8
S10
10 - 21, 16 - 21
[0 - 2]
6
Za 16 jul. 12:30
3
V2
S2
18 - 21, 18 - 21
[0 - 2]
10
Za 16 jul. 14:10
3
W2
S2
24 - 22, 25 - 23
[2 - 0]
Stand
Team
Wedstrijden
Gewonnen
Verloren
Punten
Setpunten
1
Maren de Jong/Noa Sonneville
2
4
0
4
91 - 71 (+20)
2
Esther Cramer/Laura Overwater
2
2
2
3
87 - 85 (+2)
3
Julia Kee/Rianne Stok
2
0
4
2
62 - 84 (-22)

Poule C

#
Tijdstip
Veld
 
Team A
 
Team B
 
Teller / Uitslag
3
Za 16 jul. 10:50
2
S5
S11
21 - 15, 16 - 21, 6 - 15
[1 - 2]
7
Za 16 jul. 13:20
1
V3
S3
14 - 21, 13 - 21
[0 - 2]
11
Za 16 jul. 15:50
1
W3
S3
11 - 21, 9 - 21
[0 - 2]
Stand
Team
Wedstrijden
Gewonnen
Verloren
Punten
Setpunten
1
Sarah Cools/Lisa van der Vonder
2
4
0
4
84 - 47 (+37)
2
Annemijn van de Graaff/Robin van de Velde
2
2
3
3
71 - 85 (-14)
3
Annemieke Driessen/Sanne van Werkhoven
2
1
4
2
70 - 93 (-23)

Poule D

#
Tijdstip
Veld
 
Team A
 
Team B
 
Teller / Uitslag
4
Za 16 jul. 10:50
3
S6
S9
24 - 26, 16 - 21
[0 - 2]
8
Za 16 jul. 13:20
3
V4
S4
23 - 21, 21 - 14
[2 - 0]
12
Za 16 jul. 15:00
3
W4
S4
18 - 21, 21 - 17, 15 - 11
[2 - 1]
Stand
Team
Wedstrijden
Gewonnen
Verloren
Punten
Setpunten
1
Aniek de Jong/Lisa Luini
2
4
1
4
101 - 89 (+12)
2
Anique Tavenier/Jill Weeda
2
2
2
3
84 - 82 (+2)
3
Marly Bak/Bjorna Gras
2
1
4
2
84 - 98 (-14)

Kwartfinale

#
Tijdstip
Veld
 
Team A
 
Team B
 
Teller / Uitslag
13
Za 16 jul. 16:40
1
22 - 20, 22 - 20
[2 - 0]
14
Za 16 jul. 16:40
3
21 - 10, 21 - 15
[2 - 0]
15
Za 16 jul. 18:20
1
21 - 15, 21 - 13
[2 - 0]
16
Za 16 jul. 18:20
3
21 - 18, 21 - 18
[2 - 0]
Stand
Team
Wedstrijden
Gewonnen
Verloren
Punten
Setpunten
1
Maren de Jong/Noa Sonneville
1
2
0
2
42 - 25 (+17)
2
Sarah Cools/Lisa van der Vonder
1
2
0
2
42 - 28 (+14)
3
Aniek de Jong/Lisa Luini
1
2
0
2
42 - 36 (+6)
4
Wies Bekhuis/Leanne van Vegten
1
2
0
2
44 - 40 (+4)
5
Esther Cramer/Laura Overwater
1
0
2
0
40 - 44 (-4)
6
Annemijn van de Graaff/Robin van de Velde
1
0
2
0
36 - 42 (-6)
7
Anique Tavenier/Jill Weeda
1
0
2
0
28 - 42 (-14)
8
Quirine Oosterveld/Esther Wijnhoven
1
0
2
0
25 - 42 (-17)

Halve finale

#
Tijdstip
Veld
 
Team A
 
Team B
 
Teller / Uitslag
17
Zo 17 jul. 10:00
1
W14
W15
17 - 21, 11 - 21
[0 - 2]
18
Zo 17 jul. 10:50
1
W13
W16
16 - 21, 21 - 15, 15 - 9
[2 - 1]
Stand
Team
Wedstrijden
Gewonnen
Verloren
Punten
Setpunten
1
Sarah Cools/Lisa van der Vonder
1
2
0
2
42 - 28 (+14)
2
Wies Bekhuis/Leanne van Vegten
1
2
1
2
52 - 45 (+7)
3
Aniek de Jong/Lisa Luini
1
1
2
1
45 - 52 (-7)
4
Maren de Jong/Noa Sonneville
1
0
2
0
28 - 42 (-14)

Kleine finale 3e - 4e plaats

#
Tijdstip
Veld
 
Team A
 
Team B
 
Teller / Uitslag
19
Zo 17 jul. 13:20
1
V17
V18
21 - 13, 21 - 18
[2 - 0]
Stand
Team
Wedstrijden
Gewonnen
Verloren
Punten
Setpunten
1
Maren de Jong/Noa Sonneville
1
2
0
2
42 - 31 (+11)
2
Aniek de Jong/Lisa Luini
1
0
2
0
31 - 42 (-11)

Finale 1e - 2e plaats

#
Tijdstip
Veld
 
Team A
 
Team B
 
Teller / Uitslag
20
Zo 17 jul. 16:30
1
W17
W18
23 - 21, 21 - 13
[2 - 0]
Stand
Team
Wedstrijden
Gewonnen
Verloren
Punten
Setpunten
1
Sarah Cools/Lisa van der Vonder
1
2
0
2
44 - 34 (+10)
2
Wies Bekhuis/Leanne van Vegten
1
0
2
0
34 - 44 (-10)
Je maakt gebruik van een verouderde browser!

Update je browser om deze website correct weer te geven. Update mijn browser nu

×