Wedstrijdschema

3e divisie - Heren

 

Poule A

#
Tijdstip
Veld
 
Team A
 
Team B
 
Teller / Uitslag
1
Za 09 jul. 10:00
1
S6
S9
21 - 11, 21 - 14
[2 - 0]
4
Za 09 jul. 10:50
1
S9
S1
9 - 21, 13 - 21
[0 - 2]
7
Za 09 jul. 11:40
1
S1
S6
21 - 14, 21 - 18
[2 - 0]
Stand
Team
Wedstrijden
Gewonnen
Verloren
Punten
Setpunten
1
Thomas ten Brinke/Vincent van Kempen
2
4
0
4
84 - 54 (+30)
2
Ramon Beernink/Roel Teunissen
2
2
2
2
74 - 67 (+7)
3
Erik de Jonge/Niels de Jonge
2
0
4
0
47 - 84 (-37)

Poule B

#
Tijdstip
Veld
 
Team A
 
Team B
 
Teller / Uitslag
2
Za 09 jul. 10:00
2
S5
S8
21 - 10, 21 - 13
[2 - 0]
5
Za 09 jul. 10:50
2
S8
S2
13 - 21, 19 - 21
[0 - 2]
8
Za 09 jul. 11:40
2
S2
S5
21 - 15, 21 - 17
[2 - 0]
Stand
Team
Wedstrijden
Gewonnen
Verloren
Punten
Setpunten
1
Saul Geverink/Stef Vugteveen
2
4
0
4
84 - 64 (+20)
2
Erik de Muinck/Jan de Muinck
2
2
2
2
74 - 65 (+9)
3
Niels Bentsink/Jesse Linneweever
2
0
4
0
55 - 84 (-29)

Poule C

#
Tijdstip
Veld
 
Team A
 
Team B
 
Teller / Uitslag
3
Za 09 jul. 10:00
3
S4
S7
21 - 19, 21 - 14
[2 - 0]
6
Za 09 jul. 10:50
3
S7
S3
21 - 10, 21 - 15
[2 - 0]
9
Za 09 jul. 11:40
3
S3
S4
16 - 21, 12 - 21
[0 - 2]
Stand
Team
Wedstrijden
Gewonnen
Verloren
Punten
Setpunten
1
Dieter Poell/Tijs Poell
2
4
0
4
84 - 61 (+23)
2
Finn Frielink/Rens Frielink
2
2
2
2
75 - 67 (+8)
3
Sven Stronks/Melle Zeilstra
2
0
4
0
53 - 84 (-31)

Winnaars Poule 1

#
Tijdstip
Veld
 
Team A
 
Team B
 
Teller / Uitslag
10
Za 09 jul. 13:00
1
20 - 22, 19 - 21
[0 - 2]
13
Za 09 jul. 13:50
1
17 - 21, 11 - 21
[0 - 2]
16
Za 09 jul. 14:40
1
21 - 16, 21 - 10
[2 - 0]
Stand
Team
Wedstrijden
Gewonnen
Verloren
Punten
Setpunten
1
Thomas ten Brinke/Vincent van Kempen
2
4
0
4
84 - 54 (+30)
2
Erik de Muinck/Jan de Muinck
2
2
2
2
71 - 81 (-10)
3
Dieter Poell/Tijs Poell
2
0
4
0
65 - 85 (-20)

Winnaars Poule 2

#
Tijdstip
Veld
 
Team A
 
Team B
 
Teller / Uitslag
11
Za 09 jul. 13:00
2
21 - 13, 21 - 14
[2 - 0]
14
Za 09 jul. 13:50
2
14 - 21, 20 - 22
[0 - 2]
17
Za 09 jul. 14:40
2
21 - 10, 15 - 21, 12 - 15
[1 - 2]
Stand
Team
Wedstrijden
Gewonnen
Verloren
Punten
Setpunten
1
Saul Geverink/Stef Vugteveen
2
4
1
4
88 - 75 (+13)
2
Ramon Beernink/Roel Teunissen
2
3
2
3
91 - 80 (+11)
3
Finn Frielink/Rens Frielink
2
0
4
0
61 - 85 (-24)

7e-9e Plaats

#
Tijdstip
Veld
 
Team A
 
Team B
 
Teller / Uitslag
12
Za 09 jul. 13:00
3
16 - 21, 11 - 21
[0 - 2]
15
Za 09 jul. 13:50
3
21 - 18, 21 - 15
[2 - 0]
18
Za 09 jul. 14:40
3
14 - 21, 14 - 21
[0 - 2]
Stand
Team
Wedstrijden
Gewonnen
Verloren
Punten
Setpunten
1
Sven Stronks/Melle Zeilstra
2
4
0
4
84 - 60 (+24)
2
Niels Bentsink/Jesse Linneweever
2
2
2
2
69 - 70 (-1)
3
Erik de Jonge/Niels de Jonge
2
0
4
0
61 - 84 (-23)

5e-6e Plaats

#
Tijdstip
Veld
 
Team A
 
Team B
 
Teller / Uitslag
19
Za 09 jul. 15:40
3
21 - 19, 12 - 21, 10 - 15
[1 - 2]

3e-4e Plaats

#
Tijdstip
Veld
 
Team A
 
Team B
 
Teller / Uitslag
20
Za 09 jul. 15:40
2
21 - 19, 11 - 21, 10 - 15
[1 - 2]

Finale

#
Tijdstip
Veld
 
Team A
 
Team B
 
Teller / Uitslag
21
Za 09 jul. 15:40
1
21 - 11, 18 - 21, 10 - 15
[1 - 2]
Je maakt gebruik van een verouderde browser!

Update je browser om deze website correct weer te geven. Update mijn browser nu

×