Zoeken
Alles
Nieuws
Competitie
Nevobo.nl
Nevobo.nl
Volleybal.nl
Tickets
Starten met volleybal
Zoeken
Inloggen
Menu
Home
Volleybal
Zelf volleyballen
Mijn Volleybal
Mijn Volleybal app
Toernooien
Starten met volleybal
Verenigingszoeker
Volleybalkampen
TeamNL Volleybaldames
Team
Programma
Geschiedenis
TeamNL Lange Mannen
Team
Programma
Geschiedenis
Jeugd & Jong Oranje
Jong Oranje Meisjes
Jong Oranje Jongens
Jeugd Oranje Meisjes
Jeugd Oranje Jongens
Pré Jeugd (Regionaal)
Eredivisie
BetCity Eredivisie Mannen
Eredivisie Dames
Nationale Beker
Speelschema Mannen
Speelschema Vrouwen
Programma 2023-2024
Livestreams
Praktische informatie
Veelgestelde vragen
Spelregels
Pré Jeugd (Regionaal)
Beachvolleybal
Zelf beachen
Mijn Beachvolleybal
Mijn Beachvolleybal app
Competities & toernooien
Toernooifinder
Rankings
Starten met beachvolleybal
Verenigingszoeker
BTN Dames
Stam / Schoon
B. Piersma
E. van Driel
E. Piersma
Bekhuis
BTN Heren
Brouwer / Meeuwsen
Van de Velde / Immers
Boermans / De Groot
Varenhorst / Luini
Penninga / Verberne
Jong, Jeugd & Pré-Jeugd Oranje Beach
BetCity Eredivisie Beach
Praktische Informatie
Veelgestelde vragen
Spelregels
Reglementen
Players agreement
Zitvolleybal
Zelf zitvolleyballen
Mijn Volleybal
Mijn Volleybal app
Starten met zitvolleybal
Verenigingszoeker
TeamNL Zitvolleybal dames
Team
Programma
Geschiedenis
TeamNL Zitvolleybal heren
Team
Programma
Geschiedenis
Competities
Praktische informatie
Veelgestelde vragen
Spelregels
Evenementen
Tickets kopen
Starten met volleybal
Nevobo.nl
Volleybal
op social media
Beachvolleybal
op social media
Inloggen
Direct inloggen
Nog geen account?
Meld je eenmalig aan!
Beachvolleybal
Beachvolleybaltoernooi Nijmegen
Beachvolleybal
Mijn Beachvolleybal
Mijn Beachvolleybal app
Competities & toernooien
Toernooifinder
Rankings
Starten met beachvolleybal
Verenigingszoeker
Nijmegen
Nationale Beach Competitie
Algemene informatie
Toernooi informatie
Deelnemersveld en uitslag
Wedstrijdschema
Wedstrijdschema
Selecteer niveau
1e divisie - Heren - 03 juni 2023
1e divisie - Heren - 04 juni 2023
1e divisie - Dames - 03 juni 2023
1e divisie - Dames - 04 juni 2023
2e divisie - Heren - 03 juni 2023
2e divisie - Dames - 04 juni 2023
3e divisie - Dames - 04 juni 2023
3e divisie - Heren - 04 juni 2023
1e divisie - Heren
Eerste ronde
#
Tijdstip
Veld
Team A
Team B
Teller / Uitslag
1
Za 03 jun 09:00
1
S1
Stijn Willemsen
Bart Jan Stolk
S8
Jip Gudden
Jeroen Bobeldijk
21 - 13, 21 - 16
[2
-
0]
2
Za 03 jun 09:00
2
S4
Daan Booij
Fabian Mooibroek
S5
Niels Vermeulen
Tom Chermin
21 - 11, 21 - 19
[2
-
0]
3
Za 03 jun 10:00
1
S3
Marten Hoeksma
Esli Onclin
S6
Dennis van der Wiel
Roel van Maurik
15 - 21, 22 - 20, 15 - 7
[2
-
1]
4
Za 03 jun 10:00
2
S2
Joran Maurice
Jorian Roos
S7
Sjors Tijhuis
Markus Held
21 - 17, 21 - 19
[2
-
0]
Tweede ronde
#
Tijdstip
Veld
Team A
Team B
Teller / Uitslag
5
Za 03 jun 11:00
1
W1
Stijn Willemsen
Bart Jan Stolk
W2
Daan Booij
Fabian Mooibroek
18 - 21, 14 - 21
[0
-
2]
6
Za 03 jun 12:00
1
W3
Marten Hoeksma
Esli Onclin
W4
Joran Maurice
Jorian Roos
17 - 21, 15 - 21
[0
-
2]
Herkansing
#
Tijdstip
Veld
Team A
Team B
Teller / Uitslag
8
Za 03 jun 11:00
2
V2
Niels Vermeulen
Tom Chermin
V1
Jip Gudden
Jeroen Bobeldijk
21 - 17, 21 - 19
[2
-
0]
7
Za 03 jun 12:00
2
V4
Sjors Tijhuis
Markus Held
V3
Dennis van der Wiel
Roel van Maurik
19 - 21, 11 - 21
[0
-
2]
Derde ronde
#
Tijdstip
Veld
Team A
Team B
Teller / Uitslag
9
Za 03 jun 13:30
1
W7
Dennis van der Wiel
Roel van Maurik
V5
Stijn Willemsen
Bart Jan Stolk
21 - 17, 17 - 21, 13 - 15
[1
-
2]
10
Za 03 jun 13:30
2
W8
Niels Vermeulen
Tom Chermin
V6
Marten Hoeksma
Esli Onclin
21 - 14, 21 - 12
[2
-
0]
11
Za 03 jun 14:30
1
V7
Sjors Tijhuis
Markus Held
V8
Jip Gudden
Jeroen Bobeldijk
21 - 13, 25 - 23
[2
-
0]
Halve finale
#
Tijdstip
Veld
Team A
Team B
Teller / Uitslag
12
Za 03 jun 15:30
1
W5
Daan Booij
Fabian Mooibroek
W10
Niels Vermeulen
Tom Chermin
18 - 21, 21 - 17, 12 - 15
[1
-
2]
13
Za 03 jun 15:30
2
W6
Joran Maurice
Jorian Roos
W9
Stijn Willemsen
Bart Jan Stolk
17 - 21, 19 - 21
[0
-
2]
3e-4e plaats
#
Tijdstip
Veld
Team A
Team B
Teller / Uitslag
15
Za 03 jun 16:45
2
V12
Daan Booij
Fabian Mooibroek
V13
Joran Maurice
Jorian Roos
12 - 21, 22 - 24
[0
-
2]
Finale
#
Tijdstip
Veld
Team A
Team B
Teller / Uitslag
14
Za 03 jun 16:45
1
W12
Niels Vermeulen
Tom Chermin
W13
Stijn Willemsen
Bart Jan Stolk
21 - 17, 19 - 21, 15 - 12
[2
-
1]