De mannen van Samen Lycurgus hebben zich gerevancheerd tegen Draisma Dynamo. Precies een week na het verlies in de strijd om de SuperCup, veroverden ze nu de volle punten in de reguliere competitie. In Apeldoorn was er wel succes voor de dames van Dynamo, die met 3-0 van Voltena wonnen. Numidia VC Limax won met dezelfde cijfers van VoCASA.

BetCity Eredivisie Mannen
Zeven dagen na het winnen van de SuperCup slaagde Draisma Dynamo er niet in om dezelfde tegenstander in de reguliere competitie te verslaan. Onder leiding van Redbad Strikwerda was de ploeg alleen in de eerste set sterker (25-22). In de drie daaropvolgende sets domineerde Samen Lycurgus met setstanden van 19-25, 17-25 en 21-25. De Groningers, die vorige week nog met 3-2 verloren, keerden vandaag huiswaarts met drie punten op zak.

Kijk de wedstrijd tussen Draisma Dynamo en Samen Lycurgus terug:

Numidia VC Limax veroverde eveneens de volle punten tegen VoCASA. Onder leiding van topscorer Martijn Brilhuis, die uiteindelijk topscorer werd met 17 punten, sleepte Limax de eerste set binnen met 25-19. In de tweede set pakte VoCASA even een voorsprong, maar dankzij uitstekende services van Leon Meier heroverde de thuisploeg de leiding, waarna de set met 25-21 gewonnen werd. De overwinning werd vervolgens met overtuiging verzegeld in de derde set: 25-16.

Uitslagen

Draisma Dynamo - Samen Lycurgus 1-3 (25-22, 19-25, 17-25, 21-25)
Numidia VC Limax - VoCASA 3-0 (25-19, 25-21, 25-16)

Eredivisie Dames

Het eerste damesteam van Dynamo kon het thuispubliek vandaag wel trakteren op een overwinning. Met dubbel zoveel aanvalspunten (44 tegenover 22) won de ploeg overtuigend van Voltena: 25-17, 25-16 en 25-21. Voor Voltena betekende dit hun derde opeenvolgende 3-0 nederlaag, en daarmee zijn ze het enige team in de Eredivisie Dames zonder punten achter hun naam.

Uitslag

Draisma Dynamo - Voltena 3-0 (25-17, 25-16, 25-21)

Foto: fotohoogendoorn.nl

Bekijk ook eens

Facebook X WhatsApp LinkedIn