Zoeken
Alles
Nieuws
Competitie
Nevobo.nl
Nevobo.nl
Volleybal.nl
Tickets
Starten met volleybal
Zoeken
Inloggen
Menu
Home
Volleybal
Zelf volleyballen
Mijn Volleybal
Mijn Volleybal app
Toernooien
Starten met volleybal
Verenigingszoeker
Volleybalkampen
TeamNL Volleybaldames
Team
Programma
Geschiedenis
TeamNL Lange Mannen
Team
Programma
Geschiedenis
Jeugd & Jong Oranje
Jong Oranje Meisjes
Jong Oranje Jongens
Jeugd Oranje Meisjes
Jeugd Oranje Jongens
Pré Jeugd (Regionaal)
Eredivisie
BetCity Eredivisie Mannen
Eredivisie Dames
Nationale Beker
Speelschema Mannen
Speelschema Vrouwen
Programma 2023-2024
Livestreams
Praktische informatie
Veelgestelde vragen
Spelregels
Pré Jeugd (Regionaal)
Beachvolleybal
Zelf beachen
Mijn Beachvolleybal
Mijn Beachvolleybal app
Competities & toernooien
Toernooifinder
Rankings
Starten met beachvolleybal
Verenigingszoeker
BTN Dames
Stam / Schoon
B. Piersma
E. van Driel
E. Piersma
Bekhuis
BTN Heren
Brouwer / Meeuwsen
Van de Velde / Immers
Boermans / De Groot
Varenhorst / Luini
Penninga / Verberne
Jong, Jeugd & Pré-Jeugd Oranje Beach
BetCity Eredivisie Beach
Praktische Informatie
Veelgestelde vragen
Spelregels
Reglementen
Players agreement
Zitvolleybal
Zelf zitvolleyballen
Mijn Volleybal
Mijn Volleybal app
Starten met zitvolleybal
Verenigingszoeker
TeamNL Zitvolleybal dames
Team
Programma
Geschiedenis
TeamNL Zitvolleybal heren
Team
Programma
Geschiedenis
Competities
Praktische informatie
Veelgestelde vragen
Spelregels
Evenementen
Tickets kopen
Starten met volleybal
Nevobo.nl
Volleybal
op social media
Beachvolleybal
op social media
Inloggen
Direct inloggen
Nog geen account?
Meld je eenmalig aan!
Beachvolleybal
Beachvolleybaltoernooi NK Beach Indoor
NK Beach Indoor
Nederlandse Kampioenschappen
Algemene informatie
Toernooi informatie
Deelnemersveld en uitslag
Wedstrijdschema
Wedstrijdschema
Selecteer niveau
NK Indoor - Dames - 03 januari 2020
NK Indoor - Heren - 03 januari 2020
NK Indoor - Dames
Poule A
#
Tijdstip
Veld
Team A
Team B
Teller / Uitslag
5
Vr 03 jan 11:30
2
S7
Brecht Piersma
Desy Poiesz
S17
Suzanne van Heyningen
Ellen Geraats
21 - 19, 21 - 11
[2
-
0]
11
Vr 03 jan 13:45
2
S7
Brecht Piersma
Desy Poiesz
S23
Larissa Masselink
Judith Boel
21 - 19, 21 - 14
[2
-
0]
17
Vr 03 jan 16:00
4
S17
Suzanne van Heyningen
Ellen Geraats
S23
Larissa Masselink
Judith Boel
21 - 17, 10 - 21, 15 - 12
[2
-
1]
Poule B
#
Tijdstip
Veld
Team A
Team B
Teller / Uitslag
6
Vr 03 jan 11:30
4
S8
Ilona Lievaart
Serena van der Made
S16
Dineke van Dijken
Sanne van Werkhoven
21 - 18, 12 - 21, 15 - 10
[2
-
1]
12
Vr 03 jan 13:45
4
S8
Ilona Lievaart
Serena van der Made
S22
Julia van Esch
Julia Kee
21 - 11, 21 - 14
[2
-
0]
18
Vr 03 jan 16:00
2
S16
Dineke van Dijken
Sanne van Werkhoven
S22
Julia van Esch
Julia Kee
21 - 10, 21 - 9
[2
-
0]
Poule C
#
Tijdstip
Veld
Team A
Team B
Teller / Uitslag
4
Vr 03 jan 10:45
4
S9
Daphne Katan
Fiona van Diepen
S18
Bianca Stoop
Nora Baak
21 - 17, 21 - 15
[2
-
0]
10
Vr 03 jan 13:00
4
S9
Daphne Katan
Fiona van Diepen
S19
Anique Tavenier
Danique Timmermans
18 - 21, 18 - 21
[0
-
2]
16
Vr 03 jan 15:15
2
S18
Bianca Stoop
Nora Baak
S19
Anique Tavenier
Danique Timmermans
22 - 20, 21 - 19
[2
-
0]
Poule D
#
Tijdstip
Veld
Team A
Team B
Teller / Uitslag
3
Vr 03 jan 10:45
2
S10
Hiske van Duinen
Esther Dijkstra
S13
Angie Tolentino
Leandra Savonije
20 - 22, 21 - 18, 10 - 15
[1
-
2]
9
Vr 03 jan 13:00
2
S10
Hiske van Duinen
Esther Dijkstra
S24
Juliette van Duijnhoven
Floor Berden
14 - 21, 21 - 16, 15 - 12
[2
-
1]
15
Vr 03 jan 15:15
4
S13
Angie Tolentino
Leandra Savonije
S24
Juliette van Duijnhoven
Floor Berden
19 - 21, 13 - 21
[0
-
2]
Poule E
#
Tijdstip
Veld
Team A
Team B
Teller / Uitslag
2
Vr 03 jan 10:00
4
S11
Sue Calligaris
Myrte Neijenhuis
S15
Lisan Cosman
Meike van Essen
18 - 21, 21 - 19, 15 - 12
[2
-
1]
8
Vr 03 jan 12:15
4
S11
Sue Calligaris
Myrte Neijenhuis
S21
Marta Scali
Karlijn Kokhuis
21 - 7, 21 - 14
[2
-
0]
14
Vr 03 jan 14:30
2
S15
Lisan Cosman
Meike van Essen
S21
Marta Scali
Karlijn Kokhuis
12 - 21, 22 - 20, 15 - 12
[2
-
1]
Poule F
#
Tijdstip
Veld
Team A
Team B
Teller / Uitslag
1
Vr 03 jan 10:00
2
S12
Kirsten van der Lecq
Alaska Zwaanswijk
S14
Lynn van Mill
Jill Weeda
15 - 21, 18 - 21
[0
-
2]
7
Vr 03 jan 12:15
2
S12
Kirsten van der Lecq
Alaska Zwaanswijk
S20
Susan Reinders
Suzanne Benninga
18 - 21, 16 - 21
[0
-
2]
13
Vr 03 jan 14:30
4
S14
Lynn van Mill
Jill Weeda
S20
Susan Reinders
Suzanne Benninga
8 - 21, 21 - 18, 15 - 13
[2
-
1]
Vervolgwedstrijden
#
Tijdstip
Veld
Team A
Team B
Teller / Uitslag
19
Vr 03 jan 17:00
2
S11
Sue Calligaris
Myrte Neijenhuis
S20
Susan Reinders
Suzanne Benninga
21 - 19, 11 - 21, 15 - 12
[2
-
1]
20
Vr 03 jan 17:00
4
S24
Juliette van Duijnhoven
Floor Berden
S15
Lisan Cosman
Meike van Essen
21 - 4, 21 - 18
[2
-
0]
21
Vr 03 jan 17:45
2
S14
Lynn van Mill
Jill Weeda
S10
Hiske van Duinen
Esther Dijkstra
20 - 22, 18 - 21
[0
-
2]
22
Vr 03 jan 17:45
4
S7
Brecht Piersma
Desy Poiesz
S19
Anique Tavenier
Danique Timmermans
19 - 21, 16 - 21
[0
-
2]
23
Vr 03 jan 18:30
2
S8
Ilona Lievaart
Serena van der Made
S23
Larissa Masselink
Judith Boel
22 - 24, 13 - 21
[0
-
2]
24
Vr 03 jan 18:30
4
S9
Daphne Katan
Fiona van Diepen
S16
Dineke van Dijken
Sanne van Werkhoven
21 - 17, 13 - 21, 15 - 11
[2
-
1]
Hoofdtoernooi
#
Tijdstip
Veld
Team A
Team B
Teller / Uitslag
25
Za 04 jan 10:00
1
S3
Emma Piersma
Pleun Ypma
W20
Juliette van Duijnhoven
Floor Berden
21 - 12, 21 - 11
[2
-
0]
26
Za 04 jan 10:00
2
S2
Katja Stam
Raisa Schoon
W19
Sue Calligaris
Myrte Neijenhuis
21 - 15, 21 - 9
[2
-
0]
27
Za 04 jan 10:50
1
S4
Julia Wouters
Puk Stubbe
W24
Daphne Katan
Fiona van Diepen
21 - 15, 21 - 10
[2
-
0]
28
Za 04 jan 10:50
2
S1
Madelein Meppelink
Emi van Driel
W21
Hiske van Duinen
Esther Dijkstra
21 - 8, 21 - 5
[2
-
0]
29
Za 04 jan 13:20
1
V25
Juliette van Duijnhoven
Floor Berden
S5
Annemieke Driessen
Ilke Meertens
21 - 17, 21 - 14
[2
-
0]
30
Za 04 jan 13:20
2
V26
Sue Calligaris
Myrte Neijenhuis
W23
Larissa Masselink
Judith Boel
21 - 18, 21 - 19
[2
-
0]
31
Za 04 jan 14:10
1
V27
Daphne Katan
Fiona van Diepen
S6
Nadine Everaert
Esmee Priem
19 - 21, 15 - 21
[0
-
2]
32
Za 04 jan 14:10
2
V28
Hiske van Duinen
Esther Dijkstra
W22
Anique Tavenier
Danique Timmermans
14 - 21, 23 - 25
[0
-
2]
33
Za 04 jan 16:40
1
W25
Emma Piersma
Pleun Ypma
S5
Annemieke Driessen
Ilke Meertens
18 - 21, 18 - 21
[0
-
2]
34
Za 04 jan 16:40
2
W26
Katja Stam
Raisa Schoon
W23
Larissa Masselink
Judith Boel
21 - 5, 21 - 3
[2
-
0]
35
Za 04 jan 17:30
1
W27
Julia Wouters
Puk Stubbe
S6
Nadine Everaert
Esmee Priem
16 - 21, 21 - 13, 15 - 11
[2
-
1]
36
Za 04 jan 17:30
2
W28
Madelein Meppelink
Emi van Driel
W22
Anique Tavenier
Danique Timmermans
21 - 4, 21 - 13
[2
-
0]
Kwartfinale
#
Tijdstip
Veld
Team A
Team B
Teller / Uitslag
37
Za 04 jan 20:00
2
S3
Emma Piersma
Pleun Ypma
S6
Nadine Everaert
Esmee Priem
14 - 21, 21 - 13, 15 - 5
[2
-
1]
38
Za 04 jan 20:00
1
S2
Katja Stam
Raisa Schoon
S19
Anique Tavenier
Danique Timmermans
21 - 13, 21 - 10
[2
-
0]
39
Za 04 jan 21:00
1
S1
Madelein Meppelink
Emi van Driel
S11
Sue Calligaris
Myrte Neijenhuis
21 - 12, 21 - 6
[2
-
0]
40
Za 04 jan 21:00
2
S4
Julia Wouters
Puk Stubbe
S5
Annemieke Driessen
Ilke Meertens
21 - 6, 21 - 12
[2
-
0]
Halve finale
#
Tijdstip
Veld
Team A
Team B
Teller / Uitslag
41
Zo 05 jan 12:00
1
W40
Julia Wouters
Puk Stubbe
W39
Madelein Meppelink
Emi van Driel
21 - 15, 17 - 21, 15 - 17
[1
-
2]
42
Zo 05 jan 13:00
1
W37
Emma Piersma
Pleun Ypma
W38
Katja Stam
Raisa Schoon
15 - 21, 14 - 21
[0
-
2]
Finale
#
Tijdstip
Veld
Team A
Team B
Teller / Uitslag
43
Zo 05 jan 16:00
1
W41
Madelein Meppelink
Emi van Driel
W42
Katja Stam
Raisa Schoon