Wedstrijdschema

Eredivisie Beach - Dames

 

Poule A

#
Tijdstip
Veld
 
Team A
 
Team B
 
Teller / Uitslag
1
Za 25 jun. 11:20
2
S7
S12
21 - 16, 21 - 11
[2 - 0]
5
Za 25 jun. 13:00
1
V1
S1
14 - 21, 12 - 21
[0 - 2]
9
Za 25 jun. 15:30
1
W1
S1
15 - 21, 16 - 21
[0 - 2]
Stand
Team
Wedstrijden
Gewonnen
Verloren
Punten
Setpunten
1
Desy Poiesz/Iris Reinders
2
4
0
4
84 - 57 (+27)
2
Julia Kee/Rianne Stok
2
2
2
2
73 - 69 (+4)
3
Susan Reinders/Robin van de Velde
2
0
4
0
53 - 84 (-31)

Poule B

#
Tijdstip
Veld
 
Team A
 
Team B
 
Teller / Uitslag
2
Za 25 jun. 10:30
2
S8
S10
19 - 21, 21 - 11, 9 - 15
[1 - 2]
6
Za 25 jun. 13:00
2
V2
S2
21 - 12, 21 - 17
[2 - 0]
10
Za 25 jun. 15:30
2
W2
S2
16 - 21, 17 - 21
[0 - 2]
Stand
Team
Wedstrijden
Gewonnen
Verloren
Punten
Setpunten
1
Esther Cramer/Laura Overwater
2
3
2
3
91 - 76 (+15)
2
Sarah van Esch/Anique Tavenier
2
2
2
2
71 - 75 (-4)
3
Serena van der Made/Noa Sonneville
2
2
3
2
80 - 91 (-11)

Poule C

#
Tijdstip
Veld
 
Team A
 
Team B
 
Teller / Uitslag
3
Za 25 jun. 12:10
2
S5
S11
21 - 10, 21 - 16
[2 - 0]
7
Za 25 jun. 14:40
2
V3
S3
25 - 23, 21 - 12
[2 - 0]
11
Za 25 jun. 16:20
2
W3
S3
24 - 22, 21 - 15
[2 - 0]
Stand
Team
Wedstrijden
Gewonnen
Verloren
Punten
Setpunten
1
Marly Bak/Bjorna Gras
2
4
0
4
87 - 63 (+24)
2
Sarah Knol/Loladina Zwaanswijk
2
2
2
2
72 - 77 (-5)
3
Nadine Everaert/Leanne van Vegten
2
0
4
0
72 - 91 (-19)

Poule D

#
Tijdstip
Veld
 
Team A
 
Team B
 
Teller / Uitslag
4
Za 25 jun. 12:10
1
S6
S9
14 - 21, 26 - 24, 17 - 15
[2 - 1]
8
Za 25 jun. 13:50
2
V4
S4
21 - 16, 16 - 21, 12 - 15
[1 - 2]
12
Za 25 jun. 16:20
3
W4
S4
10 - 21, 15 - 21
[0 - 2]
Stand
Team
Wedstrijden
Gewonnen
Verloren
Punten
Setpunten
1
Lynn van Mill/Jill Weeda
2
4
1
4
94 - 74 (+20)
2
Jasmine Fleming/Britt Kendall
2
2
4
2
109 - 109 (0)
3
Eline Peeters/Angie Tolentino
2
2
3
2
82 - 102 (-20)

Kwartfinale

#
Tijdstip
Veld
 
Team A
 
Team B
 
Teller / Uitslag
13
Za 25 jun. 18:00
1
25 - 23, 20 - 22, 15 - 11
[2 - 1]
14
Za 25 jun. 18:00
2
21 - 14, 21 - 15
[2 - 0]
16
Za 25 jun. 18:00
3
21 - 19, 21 - 16
[2 - 0]
15
Za 25 jun. 18:50
3
21 - 19, 23 - 21
[2 - 0]
Stand
Team
Wedstrijden
Gewonnen
Verloren
Punten
Setpunten
1
Esther Cramer/Laura Overwater
1
2
0
2
42 - 29 (+13)
2
Lynn van Mill/Jill Weeda
1
2
0
2
42 - 35 (+7)
3
Marly Bak/Bjorna Gras
1
2
0
2
44 - 40 (+4)
4
Desy Poiesz/Iris Reinders
1
2
1
2
60 - 56 (+4)
5
Sarah van Esch/Anique Tavenier
1
1
2
1
56 - 60 (-4)
6
Eline Peeters/Angie Tolentino
1
0
2
0
40 - 44 (-4)
7
Sarah Knol/Loladina Zwaanswijk
1
0
2
0
35 - 42 (-7)
8
Julia Kee/Rianne Stok
1
0
2
0
29 - 42 (-13)

Halve finale

#
Tijdstip
Veld
 
Team A
 
Team B
 
Teller / Uitslag
17
Zo 26 jun. 10:00
1
W14
W15
24 - 22, 21 - 19
[2 - 0]
18
Zo 26 jun. 11:00
1
W13
W16
21 - 14, 21 - 18
[2 - 0]
Stand
Team
Wedstrijden
Gewonnen
Verloren
Punten
Setpunten
1
Desy Poiesz/Iris Reinders
1
2
0
2
42 - 32 (+10)
2
Esther Cramer/Laura Overwater
1
2
0
2
45 - 41 (+4)
3
Marly Bak/Bjorna Gras
1
0
2
0
41 - 45 (-4)
4
Lynn van Mill/Jill Weeda
1
0
2
0
32 - 42 (-10)

Kleine finale 3e - 4e plaats

#
Tijdstip
Veld
 
Team A
 
Team B
 
Teller / Uitslag
19
Zo 26 jun. 14:00
1
V17
V18
13 - 21, 13 - 21
[0 - 2]
Stand
Team
Wedstrijden
Gewonnen
Verloren
Punten
Setpunten
1
Lynn van Mill/Jill Weeda
1
2
0
2
42 - 26 (+16)
2
Marly Bak/Bjorna Gras
1
0
2
0
26 - 42 (-16)

Finale 1e - 2e plaats

#
Tijdstip
Veld
 
Team A
 
Team B
 
Teller / Uitslag
20
Zo 26 jun. 16:00
1
W17
W18
22 - 20, 18 - 21, 14 - 16
[1 - 2]
Stand
Team
Wedstrijden
Gewonnen
Verloren
Punten
Setpunten
1
Desy Poiesz/Iris Reinders
1
2
1
2
57 - 54 (+3)
2
Esther Cramer/Laura Overwater
1
1
2
1
54 - 57 (-3)
Je maakt gebruik van een verouderde browser!

Update je browser om deze website correct weer te geven. Update mijn browser nu

×