Zoeken
Alles
Nieuws
Competitie
Nevobo.nl
Nevobo.nl
Volleybal.nl
Tickets
Starten met volleybal
Zoeken
Inloggen
Menu
Home
Volleybal
Zelf volleyballen
Mijn Volleybal
Mijn Volleybal app
Toernooien
Starten met volleybal
Verenigingszoeker
Volleybalkampen
TeamNL Volleybaldames
Team
Programma
Geschiedenis
TeamNL Lange Mannen
Team
Programma
Geschiedenis
Jeugd & Jong Oranje
Jong Oranje Meisjes
Jong Oranje Jongens
Jeugd Oranje Meisjes
Jeugd Oranje Jongens
Eredivisie
BetCity Eredivisie Mannen
Eredivisie Dames
Nationale Beker
Speelschema Mannen
Speelschema Vrouwen
Programma 2023-2024
Livestreams
Praktische informatie
Veelgestelde vragen
Spelregels
Talentontwikkeling
Beachvolleybal
Zelf beachen
Mijn Beachvolleybal
Mijn Beachvolleybal app
Competities & toernooien
Toernooifinder
Rankings
Starten met beachvolleybal
Verenigingszoeker
BTN Dames
Stam / Schoon
B. Piersma
E. van Driel
E. Piersma
Bekhuis
BTN Heren
Brouwer / Meeuwsen
Van de Velde / Immers
Boermans / De Groot
Varenhorst / Luini
Penninga / Verberne
Jong, Jeugd & Pré-Jeugd Oranje Beach
BetCity Eredivisie Beach
Praktische Informatie
Veelgestelde vragen
Spelregels
Reglementen
Players agreement
Zitvolleybal
Zelf zitvolleyballen
Mijn Volleybal
Mijn Volleybal app
Starten met zitvolleybal
Verenigingszoeker
TeamNL Zitvolleybal dames
Team
Programma
Geschiedenis
TeamNL Zitvolleybal heren
Team
Programma
Geschiedenis
Competities
Praktische informatie
Veelgestelde vragen
Spelregels
Evenementen
Tickets kopen
Starten met volleybal
Nevobo.nl
Volleybal
op social media
Beachvolleybal
op social media
Inloggen
Direct inloggen
Nog geen account?
Meld je eenmalig aan!
Beachvolleybal
Beachvolleybaltoernooi NK Senioren
Beachvolleybal
Mijn Beachvolleybal
Mijn Beachvolleybal app
Competities & toernooien
Toernooifinder
Rankings
Starten met beachvolleybal
Verenigingszoeker
NK Senioren
Nederlandse Kampioenschappen
Algemene informatie
Toernooi informatie
Deelnemersveld en uitslag
Wedstrijdschema
Wedstrijdschema
Selecteer niveau
NK Senioren - Dames - 21 augustus 2020
NK Senioren - Heren - 21 augustus 2020
NK Senioren - Dames
Poule A
#
Tijdstip
Veld
Team A
Team B
Teller / Uitslag
1
Vr 21 aug 11:00
2
S23
Angie Tolentino
Leandra Savonije
S32
Fuerra Everaert
Anna Nieuwstad
21 - 19, 21 - 15
[2
-
0]
9
Vr 21 aug 12:40
2
S9
Nadine Everaert
Wies Bekhuis
V1
Fuerra Everaert
Anna Nieuwstad
21 - 17, 21 - 10
[2
-
0]
17
Vr 21 aug 14:20
2
S9
Nadine Everaert
Wies Bekhuis
W1
Angie Tolentino
Leandra Savonije
21 - 17, 18 - 21, 17 - 15
[2
-
1]
Poule B
#
Tijdstip
Veld
Team A
Team B
Teller / Uitslag
2
Vr 21 aug 11:00
4
S24
Danique Timmermans
Rianne Stok
S31
Suzanne van Heyningen
Lynn de Jong
21 - 23, 18 - 21
[0
-
2]
10
Vr 21 aug 12:40
4
S10
Pleun Ypma
Roos van der Hoeven
V2
Danique Timmermans
Rianne Stok
21 - 19, 19 - 21, 15 - 12
[2
-
1]
18
Vr 21 aug 14:20
4
S10
Pleun Ypma
Roos van der Hoeven
W2
Suzanne van Heyningen
Lynn de Jong
22 - 20, 21 - 18
[2
-
0]
Poule C
#
Tijdstip
Veld
Team A
Team B
Teller / Uitslag
3
Vr 21 aug 11:00
6
S21
Esther Wijnhoven
Lotte Leune-Smeets
S30
Larissa Masselink
Karlijn Kokhuis
21 - 13, 21 - 10
[2
-
0]
11
Vr 21 aug 12:40
6
S11
Brecht Piersma
Desy Poiesz
V3
Larissa Masselink
Karlijn Kokhuis
19 - 21, 21 - 16, 15 - 12
[2
-
1]
19
Vr 21 aug 14:20
6
S11
Brecht Piersma
Desy Poiesz
W3
Esther Wijnhoven
Lotte Leune-Smeets
21 - 18, 21 - 17
[2
-
0]
Poule D
#
Tijdstip
Veld
Team A
Team B
Teller / Uitslag
4
Vr 21 aug 11:00
8
S22
Lynn van Mill
Jill Weeda
S29
Mathilde Polak
Lisan Cosman
21 - 10, 21 - 14
[2
-
0]
12
Vr 21 aug 12:40
8
S12
Daphne Katan
Robin van de Velde
V4
Mathilde Polak
Lisan Cosman
19 - 21, 22 - 20, 15 - 7
[2
-
1]
20
Vr 21 aug 14:20
8
S12
Daphne Katan
Robin van de Velde
W4
Lynn van Mill
Jill Weeda
16 - 21, 10 - 21
[0
-
2]
Poule E
#
Tijdstip
Veld
Team A
Team B
Teller / Uitslag
5
Vr 21 aug 11:50
2
S19
Juliette van Duijnhoven
Ruth Hildebrand
S28
Marta Scali
Heike Faber
22 - 20, 21 - 12
[2
-
0]
13
Vr 21 aug 13:30
2
S13
Quirine Oosterveld
Marly Bak
V5
Marta Scali
Heike Faber
17 - 21, 21 - 19, 15 - 5
[2
-
1]
21
Vr 21 aug 15:10
2
S13
Quirine Oosterveld
Marly Bak
W5
Juliette van Duijnhoven
Ruth Hildebrand
21 - 14, 22 - 20
[2
-
0]
Poule F
#
Tijdstip
Veld
Team A
Team B
Teller / Uitslag
6
Vr 21 aug 11:50
4
S20
Dineke van Dijken
Sanne van Werkhoven
S27
Bianca Stoop
Nora Baak
15 - 21, 21 - 14, 16 - 14
[2
-
1]
14
Vr 21 aug 13:30
4
S14
Ilona Lievaart
Serena van der Made
V6
Bianca Stoop
Nora Baak
21 - 19, 21 - 12
[2
-
0]
22
Vr 21 aug 15:10
4
S14
Ilona Lievaart
Serena van der Made
W6
Dineke van Dijken
Sanne van Werkhoven
21 - 12, 13 - 21, 15 - 12
[2
-
1]
Poule G
#
Tijdstip
Veld
Team A
Team B
Teller / Uitslag
7
Vr 21 aug 11:50
6
S17
Sarah van Esch
Anique Tavenier
S26
Ilse Bruijne
Alaska Zwaanswijk
21 - 15, 16 - 21, 15 - 10
[2
-
1]
15
Vr 21 aug 13:30
6
S15
Hiske van Duinen
Luca Leithuijser
V7
Ilse Bruijne
Alaska Zwaanswijk
21 - 13, 21 - 19
[2
-
0]
23
Vr 21 aug 15:10
6
S15
Hiske van Duinen
Luca Leithuijser
W7
Sarah van Esch
Anique Tavenier
17 - 21, 25 - 23, 8 - 15
[1
-
2]
Poule H
#
Tijdstip
Veld
Team A
Team B
Teller / Uitslag
8
Vr 21 aug 11:50
8
S18
Lisanne Baak
Fiona van Diepen
S25
Robyn Groenewegen
Suzanne Benninga
21 - 11, 21 - 16
[2
-
0]
16
Vr 21 aug 13:30
8
S16
Loladina Zwaanswijk
Kirsten van der Lecq
V8
Robyn Groenewegen
Suzanne Benninga
21 - 0, 21 - 0
[2
-
0]
24
Vr 21 aug 15:10
8
S16
Loladina Zwaanswijk
Kirsten van der Lecq
W8
Lisanne Baak
Fiona van Diepen
21 - 18, 21 - 10
[2
-
0]
Kruiswedstrijden
#
Tijdstip
Veld
Team A
Team B
Teller / Uitslag
25
Vr 21 aug 16:00
2
Nr 1 poule A
Nr 2 poule B
21 - 18, 21 - 15
[2
-
0]
26
Vr 21 aug 16:00
4
Nr 1 poule B
Nr 2 poule A
21 - 11, 21 - 14
[2
-
0]
27
Vr 21 aug 16:00
6
Nr 1 poule C
Nr 2 poule D
21 - 15, 21 - 14
[2
-
0]
28
Vr 21 aug 16:00
8
Nr 1 poule D
Nr 2 poule C
17 - 21, 19 - 21
[0
-
2]
29
Vr 21 aug 17:00
2
Nr 1 poule E
Nr 2 poule F
22 - 24, 17 - 21
[0
-
2]
30
Vr 21 aug 17:00
4
Nr 1 poule F
Nr 2 poule E
21 - 14, 17 - 21, 8 - 15
[1
-
2]
31
Vr 21 aug 17:00
6
Nr 1 poule G
Nr 2 poule H
12 - 21, 21 - 14, 15 - 7
[2
-
1]
32
Vr 21 aug 17:00
8
Nr 1 poule H
Nr 2 poule G
21 - 16, 21 - 8
[2
-
0]
Hoofdtoernooi ronde 1
#
Tijdstip
Veld
Team A
Team B
Teller / Uitslag
35
Za 22 aug 09:30
5
S5
Julia Wouters
Puk Stubbe
Winnaar wedstrijd 28
21 - 13, 21 - 15
[2
-
0]
36
Za 22 aug 09:30
6
Winnaar wedstrijd 29
S4
Emi van Driel
Mexime van Driel
11 - 21, 15 - 21
[0
-
2]
37
Za 22 aug 09:30
1
S3
Katja Stam
Raisa Schoon
Winnaar wedstrijd 30
21 - 14, 21 - 11
[2
-
0]
38
Za 22 aug 09:30
2
Winnaar wedstrijd 27
S6
Emma Piersma
Esmee Priem
17 - 21, 18 - 21
[0
-
2]
33
Za 22 aug 10:20
2
S1
Madelein Meppelink
Sanne Keizer
Winnaar wedstrijd 32
21 - 12, 21 - 12
[2
-
0]
34
Za 22 aug 10:20
6
Winnaar wedstrijd 25
S8
Iris Reinders
Susan Reinders
21 - 17, 18 - 21, 15 - 10
[2
-
1]
39
Za 22 aug 10:20
5
S7
Annemieke Driessen
Ilke Meertens
Winnaar wedstrijd 26
12 - 21, 15 - 21
[0
-
2]
40
Za 22 aug 10:20
1
Winnaar wedstrijd 31
S2
Marleen Ramond-van Iersel
Jantine van der Vlist
16 - 21, 19 - 21
[0
-
2]
Hoofdtoernooi ronde 2
#
Tijdstip
Veld
Team A
Team B
Teller / Uitslag
41
Za 22 aug 12:00
1
W33
Madelein Meppelink
Sanne Keizer
Winnaar wedstrijd 34
21 - 11, 21 - 13
[2
-
0]
42
Za 22 aug 12:00
4
W35
Julia Wouters
Puk Stubbe
W36
Emi van Driel
Mexime van Driel
15 - 21, 6 - 21
[0
-
2]
43
Za 22 aug 12:00
3
W37
Katja Stam
Raisa Schoon
W38
Emma Piersma
Esmee Priem
21 - 9, 21 - 14
[2
-
0]
44
Za 22 aug 12:00
2
Winnaar wedstrijd 39
W40
Marleen Ramond-van Iersel
Jantine van der Vlist
21 - 14, 15 - 21, 12 - 15
[1
-
2]
Hoofdtoernooi herkansing (verliezer = 13e)
#
Tijdstip
Veld
Team A
Team B
Teller / Uitslag
46
Za 22 aug 11:10
5
Verliezer wedstrijd 38
Verliezer wedstrijd 37
19 - 21, 14 - 21
[0
-
2]
47
Za 22 aug 11:10
6
Verliezer wedstrijd 36
Verliezer wedstrijd 35
17 - 21, 21 - 18, 15 - 13
[2
-
1]
45
Za 22 aug 12:00
5
Verliezer wedstrijd 40
V39
Annemieke Driessen
Ilke Meertens
12 - 21, 13 - 21
[0
-
2]
48
Za 22 aug 12:00
6
V34
Iris Reinders
Susan Reinders
Verliezer wedstrijd 33
18 - 21, 22 - 20, 16 - 14
[2
-
1]
Hoofdtoernooi herkansing (verliezer = 9e)
#
Tijdstip
Veld
Team A
Team B
Teller / Uitslag
49
Za 22 aug 13:40
3
W45
Annemieke Driessen
Ilke Meertens
V42
Julia Wouters
Puk Stubbe
9 - 21, 15 - 21
[0
-
2]
50
Za 22 aug 13:40
6
Winnaar wedstrijd 46
Verliezer wedstrijd 41
21 - 12, 21 - 14
[2
-
0]
51
Za 22 aug 13:40
5
Winnaar wedstrijd 47
Verliezer wedstrijd 44
17 - 21, 11 - 21
[0
-
2]
52
Za 22 aug 13:40
4
W48
Iris Reinders
Susan Reinders
V43
Emma Piersma
Esmee Priem
20 - 22, 19 - 21
[0
-
2]
Hoofdtoernooi ronde 3
#
Tijdstip
Veld
Team A
Team B
Teller / Uitslag
53
Za 22 aug 14:30
2
W41
Madelein Meppelink
Sanne Keizer
W42
Emi van Driel
Mexime van Driel
21 - 16, 21 - 10
[2
-
0]
54
Za 22 aug 14:30
1
W43
Katja Stam
Raisa Schoon
W44
Marleen Ramond-van Iersel
Jantine van der Vlist
21 - 12, 18 - 21, 15 - 13
[2
-
1]
Hoofdtoernooi herkansing (verliezer = 7e)
#
Tijdstip
Veld
Team A
Team B
Teller / Uitslag
55
Za 22 aug 15:30
3
W49
Julia Wouters
Puk Stubbe
Winnaar wedstrijd 50
21 - 18, 21 - 7
[2
-
0]
56
Za 22 aug 15:30
5
Winnaar wedstrijd 51
W52
Emma Piersma
Esmee Priem
21 - 19, 16 - 21, 8 - 15
[1
-
2]
Hoofdtoernooi herkansing (verliezer = 5e)
#
Tijdstip
Veld
Team A
Team B
Teller / Uitslag
57
Za 22 aug 17:30
1
W55
Julia Wouters
Puk Stubbe
V54
Marleen Ramond-van Iersel
Jantine van der Vlist
22 - 20, 17 - 21, 14 - 16
[1
-
2]
58
Za 22 aug 17:30
3
W56
Emma Piersma
Esmee Priem
V53
Emi van Driel
Mexime van Driel
21 - 17, 21 - 16
[2
-
0]
Hoofdtoernooi halve finale
#
Tijdstip
Veld
Team A
Team B
Teller / Uitslag
59
Zo 23 aug 09:50
1
W53
Madelein Meppelink
Sanne Keizer
W57
Marleen Ramond-van Iersel
Jantine van der Vlist
21 - 14, 21 - 15
[2
-
0]
60
Zo 23 aug 09:50
2
W54
Katja Stam
Raisa Schoon
W58
Emma Piersma
Esmee Priem
21 - 14, 21 - 11
[2
-
0]
hoofdtoernooi kleine finale 3-4 plaats
#
Tijdstip
Veld
Team A
Team B
Teller / Uitslag
61
Zo 23 aug 11:30
1
V59
Marleen Ramond-van Iersel
Jantine van der Vlist
V60
Emma Piersma
Esmee Priem
21 - 14, 18 - 21, 15 - 7
[2
-
1]
Hoofdtoernooi finale 1-2 plaats
#
Tijdstip
Veld
Team A
Team B
Teller / Uitslag
62
Zo 23 aug 13:30
1
W59
Madelein Meppelink
Sanne Keizer
W60
Katja Stam
Raisa Schoon
21 - 19, 17 - 21, 15 - 17
[1
-
2]