Zoeken
Alles
Nieuws
Competitie
Nevobo.nl
Nevobo.nl
Volleybal.nl
Tickets
Starten met volleybal
Zoeken
Inloggen
Menu
Home
Volleybal
Zelf volleyballen
Mijn Volleybal
Mijn Volleybal app
Toernooien
Starten met volleybal
Verenigingszoeker
Volleybalkampen
TeamNL Volleybaldames
Team
Programma
Geschiedenis
TeamNL Lange Mannen
Team
Programma
Geschiedenis
Jeugd & Jong Oranje
Jong Oranje Meisjes
Jong Oranje Jongens
Jeugd Oranje Meisjes
Jeugd Oranje Jongens
Eredivisie
BetCity Eredivisie Mannen
Eredivisie Dames
Nationale Beker
Speelschema Mannen
Speelschema Vrouwen
Programma 2023-2024
Livestreams
Praktische informatie
Veelgestelde vragen
Spelregels
Talentontwikkeling
Beachvolleybal
Zelf beachen
Mijn Beachvolleybal
Mijn Beachvolleybal app
Competities & toernooien
Toernooifinder
Rankings
Starten met beachvolleybal
Verenigingszoeker
BTN Dames
Stam / Schoon
B. Piersma
E. van Driel
E. Piersma
Bekhuis
BTN Heren
Brouwer / Meeuwsen
Van de Velde / Immers
Boermans / De Groot
Varenhorst / Luini
Penninga / Verberne
Jong, Jeugd & Pré-Jeugd Oranje Beach
BetCity Eredivisie Beach
Praktische Informatie
Veelgestelde vragen
Spelregels
Reglementen
Players agreement
Zitvolleybal
Zelf zitvolleyballen
Mijn Volleybal
Mijn Volleybal app
Starten met zitvolleybal
Verenigingszoeker
TeamNL Zitvolleybal dames
Team
Programma
Geschiedenis
TeamNL Zitvolleybal heren
Team
Programma
Geschiedenis
Competities
Praktische informatie
Veelgestelde vragen
Spelregels
Evenementen
Tickets kopen
Starten met volleybal
Nevobo.nl
Volleybal
op social media
Beachvolleybal
op social media
Inloggen
Direct inloggen
Nog geen account?
Meld je eenmalig aan!
Beachvolleybal
Beachvolleybaltoernooi Dordrecht
Beachvolleybal
Mijn Beachvolleybal
Mijn Beachvolleybal app
Competities & toernooien
Toernooifinder
Rankings
Starten met beachvolleybal
Verenigingszoeker
Dordrecht
Nationale Beach Competitie
Algemene informatie
Toernooi informatie
Deelnemersveld en uitslag
Wedstrijdschema
Wedstrijdschema
Selecteer niveau
1e divisie - Heren - 28 mei 2022
1e divisie - Dames - 28 mei 2022
2e divisie - Heren - 28 mei 2022
2e divisie - Heren - 29 mei 2022
2e divisie - Dames - 28 mei 2022
2e divisie - Dames - 29 mei 2022
3e divisie - Heren - 29 mei 2022
3e divisie - Dames - 29 mei 2022
1e divisie - Heren
Eerste ronde
#
Tijdstip
Veld
Team A
Team B
Teller / Uitslag
1
Za 28 mei 09:00
7
S1
Jeroen Lith
Michael Hemmes
S8
Jip Gudden
Jeroen Bobeldijk
23 - 25, 18 - 21
[0
-
2]
2
Za 28 mei 09:00
8
S5
Arnout Verheij
Arnaud de Jong
S4
Daan Booij
Fabian Mooibroek
21 - 16, 21 - 15
[2
-
0]
3
Za 28 mei 10:00
7
S3
Tom Sonneville
Bram van der Wel
S6
Douwe Herrebout
Pawel Nowotczynski
18 - 21, 14 - 21
[0
-
2]
4
Za 28 mei 10:00
8
S7
Dennis van der Wiel
Roel van Maurik
S2
Robin Kalmeijer
Leon de Tombe
21 - 15, 21 - 16
[2
-
0]
Tweede ronde
#
Tijdstip
Veld
Team A
Team B
Teller / Uitslag
5
Za 28 mei 11:00
7
W1
Jip Gudden
Jeroen Bobeldijk
W2
Arnout Verheij
Arnaud de Jong
10 - 21, 21 - 17, 13 - 15
[1
-
2]
6
Za 28 mei 12:00
7
W3
Douwe Herrebout
Pawel Nowotczynski
W4
Dennis van der Wiel
Roel van Maurik
21 - 13, 21 - 16
[2
-
0]
Herkansing
#
Tijdstip
Veld
Team A
Team B
Teller / Uitslag
8
Za 28 mei 11:00
8
V2
Daan Booij
Fabian Mooibroek
V1
Jeroen Lith
Michael Hemmes
16 - 21, 20 - 22
[0
-
2]
7
Za 28 mei 12:00
8
V4
Robin Kalmeijer
Leon de Tombe
V3
Tom Sonneville
Bram van der Wel
17 - 21, 15 - 21
[0
-
2]
Derde ronde
#
Tijdstip
Veld
Team A
Team B
Teller / Uitslag
9
Za 28 mei 13:30
7
W7
Tom Sonneville
Bram van der Wel
V5
Jip Gudden
Jeroen Bobeldijk
22 - 20, 21 - 18
[2
-
0]
10
Za 28 mei 13:30
8
W8
Jeroen Lith
Michael Hemmes
V6
Dennis van der Wiel
Roel van Maurik
21 - 16, 21 - 19
[2
-
0]
11
Za 28 mei 14:30
7
V7
Robin Kalmeijer
Leon de Tombe
V8
Daan Booij
Fabian Mooibroek
21 - 18, 21 - 15
[2
-
0]
Halve finale
#
Tijdstip
Veld
Team A
Team B
Teller / Uitslag
12
Za 28 mei 15:30
7
W5
Arnout Verheij
Arnaud de Jong
W10
Jeroen Lith
Michael Hemmes
21 - 14, 21 - 19
[2
-
0]
13
Za 28 mei 15:30
8
W6
Douwe Herrebout
Pawel Nowotczynski
W9
Tom Sonneville
Bram van der Wel
21 - 16, 15 - 21, 15 - 9
[2
-
1]
3e-4e plaats
#
Tijdstip
Veld
Team A
Team B
Teller / Uitslag
15
Za 28 mei 16:45
8
V12
Jeroen Lith
Michael Hemmes
V13
Tom Sonneville
Bram van der Wel
15 - 21, 18 - 21
[0
-
2]
Finale
#
Tijdstip
Veld
Team A
Team B
Teller / Uitslag
14
Za 28 mei 16:45
7
W12
Arnout Verheij
Arnaud de Jong
W13
Douwe Herrebout
Pawel Nowotczynski
12 - 21, 13 - 21
[0
-
2]