Wedstrijdschema

Eredivisie Beach - Dames

 

Poule A

#
Tijdstip
Veld
 
Team A
 
Team B
 
Teller / Uitslag
1
Za 09 jul. 10:00
3
S7
S12
21 - 14, 21 - 17
[2 - 0]
5
Za 09 jul. 12:30
2
V1
S1
15 - 21, 11 - 21
[0 - 2]
9
Za 09 jul. 14:10
2
W1
S1
16 - 21, 8 - 21
[0 - 2]
Stand
Team
Wedstrijden
Gewonnen
Verloren
Punten
Setpunten
1
Mexime van Driel/Emma Piersma
2
4
0
4
84 - 50 (+34)
2
Leanne van Vegten/Jill Weeda
2
2
2
2
66 - 73 (-7)
3
Sarah Knol/Loladina Zwaanswijk
2
0
4
0
57 - 84 (-27)

Poule B

#
Tijdstip
Veld
 
Team A
 
Team B
 
Teller / Uitslag
2
Za 09 jul. 10:00
2
S8
S10
21 - 17, 21 - 16
[2 - 0]
6
Za 09 jul. 11:40
2
V2
S2
21 - 16, 7 - 21, 12 - 15
[1 - 2]
10
Za 09 jul. 14:10
1
W2
S2
18 - 21, 9 - 21
[0 - 2]
Stand
Team
Wedstrijden
Gewonnen
Verloren
Punten
Setpunten
1
Wies Bekhuis/Iris Reinders
2
4
1
4
94 - 67 (+27)
2
Quirine Oosterveld/Esther Wijnhoven
2
2
2
2
69 - 75 (-6)
3
Suzanne Benninga/Serena van der Made
2
1
4
1
73 - 94 (-21)

Poule C

#
Tijdstip
Veld
 
Team A
 
Team B
 
Teller / Uitslag
3
Za 09 jul. 10:50
3
S5
S11
15 - 21, 14 - 21
[0 - 2]
7
Za 09 jul. 13:20
1
V3
S3
13 - 21, 21 - 19, 8 - 15
[1 - 2]
11
Za 09 jul. 15:00
1
W3
S3
10 - 21, 16 - 21
[0 - 2]
Stand
Team
Wedstrijden
Gewonnen
Verloren
Punten
Setpunten
1
Phoebe Bell/Nicole Laird
2
4
1
4
97 - 68 (+29)
2
Aniek de Jong/Lisa Luini
2
2
2
2
68 - 71 (-3)
3
Annemieke Driessen/Sanne van Werkhoven
2
1
4
1
71 - 97 (-26)

Poule D

#
Tijdstip
Veld
 
Team A
 
Team B
 
Teller / Uitslag
4
Za 09 jul. 10:50
2
S6
S9
19 - 21, 21 - 15, 15 - 13
[2 - 1]
8
Za 09 jul. 13:20
2
V4
S4
15 - 21, 21 - 17, 15 - 10
[2 - 1]
12
Za 09 jul. 15:50
1
W4
S4
21 - 15, 21 - 13
[2 - 0]
Stand
Team
Wedstrijden
Gewonnen
Verloren
Punten
Setpunten
1
Esther Cramer/Laura Overwater
2
4
1
4
97 - 77 (+20)
2
Julia Kee/Rianne Stok
2
3
3
3
100 - 103 (-3)
3
Sarah van Esch/Anique Tavenier
2
1
4
1
76 - 93 (-17)

Kwartfinale

#
Tijdstip
Veld
 
Team A
 
Team B
 
Teller / Uitslag
13
Za 09 jul. 16:40
3
21 - 10, 21 - 16
[2 - 0]
14
Za 09 jul. 16:40
1
21 - 14, 21 - 15
[2 - 0]
15
Za 09 jul. 17:30
1
21 - 13, 21 - 18
[2 - 0]
16
Za 09 jul. 18:20
1
21 - 17, 21 - 13
[2 - 0]
Stand
Team
Wedstrijden
Gewonnen
Verloren
Punten
Setpunten
1
Mexime van Driel/Emma Piersma
1
2
0
2
42 - 26 (+16)
2
Wies Bekhuis/Iris Reinders
1
2
0
2
42 - 29 (+13)
3
Esther Cramer/Laura Overwater
1
2
0
2
42 - 30 (+12)
4
Phoebe Bell/Nicole Laird
1
2
0
2
42 - 31 (+11)
5
Julia Kee/Rianne Stok
1
0
2
0
31 - 42 (-11)
6
Aniek de Jong/Lisa Luini
1
0
2
0
30 - 42 (-12)
7
Leanne van Vegten/Jill Weeda
1
0
2
0
29 - 42 (-13)
8
Quirine Oosterveld/Esther Wijnhoven
1
0
2
0
26 - 42 (-16)

Halve finale

#
Tijdstip
Veld
 
Team A
 
Team B
 
Teller / Uitslag
17
Zo 10 jul. 10:50
1
W14
W15
15 - 21, 17 - 21
[0 - 2]
18
Zo 10 jul. 11:40
1
W13
W16
21 - 13, 21 - 17
[2 - 0]
Stand
Team
Wedstrijden
Gewonnen
Verloren
Punten
Setpunten
1
Mexime van Driel/Emma Piersma
1
2
0
2
42 - 30 (+12)
2
Phoebe Bell/Nicole Laird
1
2
0
2
42 - 32 (+10)
3
Wies Bekhuis/Iris Reinders
1
0
2
0
32 - 42 (-10)
4
Esther Cramer/Laura Overwater
1
0
2
0
30 - 42 (-12)

Kleine finale 3e - 4e plaats

#
Tijdstip
Veld
 
Team A
 
Team B
 
Teller / Uitslag
19
Zo 10 jul. 14:30
1
V17
V18
21 - 13, 21 - 12
[2 - 0]
Stand
Team
Wedstrijden
Gewonnen
Verloren
Punten
Setpunten
1
Wies Bekhuis/Iris Reinders
1
2
0
2
42 - 25 (+17)
2
Esther Cramer/Laura Overwater
1
0
2
0
25 - 42 (-17)

Finale 1e - 2e plaats

#
Tijdstip
Veld
 
Team A
 
Team B
 
Teller / Uitslag
20
Zo 10 jul. 16:30
1
W17
W18
22 - 24, 12 - 21
[0 - 2]
Stand
Team
Wedstrijden
Gewonnen
Verloren
Punten
Setpunten
1
Mexime van Driel/Emma Piersma
1
2
0
2
45 - 34 (+11)
2
Phoebe Bell/Nicole Laird
1
0
2
0
34 - 45 (-11)
Je maakt gebruik van een verouderde browser!

Update je browser om deze website correct weer te geven. Update mijn browser nu

×