Op het Future-toernooi in Leuven hebben Lisa Luini en Desy Poiesz de bronzen medaille veroverd. Nadat ze in de halve finale verloren van het sterke Belgische duo Youna Coens/Sarah Cools, wisten ze in de strijd om het brons wel toe te slaan tegen het eveneens thuisspelende duo Britt Ruysschaert/Isabel van den Broeck.

Luini en Poiesz slaagden er dit jaar niet in hun zilveren medaille van vorig jaar te evenaren of te overtreffen. In de halve finale moesten ze het afleggen tegen Coens en Cools, die het hele toernooi ongeslagen waren gebleven en tot dat moment nog geen enkele set hadden verloren. Het Belgische duo won ook dit duel overtuigend in twee sets: 21-15 en 21-18. In de finale moesten Coens en Cools overigens wel buigen voor het Oostenrijkse duo Lia Berger en Lilli Hohenhauer.

In de strijd om het brons troffen Luini en Poiesz vervolgens Britt Ruysschaert en Isabel van den Broeck, het koppel dat in de kwartfinale Noa Sonneville en Brecht Piersma had uitgeschakeld. Dit keer trok Nederland echter aan het langste eind. Luini en Poiesz pakten de winst in twee sets, met precies dezelfde cijfers als waarmee ze eerder op de dag verloren: 21-15 en 21-18. 

Het brons in Leuven betekent hun eerste medaille van het seizoen op de Beach Pro Tour.

Uitslagen
Coens/Cools – Luini/Poiesz 2-0 (21-15, 21-18)
Ruysschaert/Van den Broeck – Luini/Poiesz 0-2 (15-21, 18-21)

Bekijk ook eens

Facebook X WhatsApp LinkedIn