Na succes in de voorronde van de Nations Cup wacht voor Tess Spaansen en Trijntje Veerbeek vandaag alweer de volgende uitdaging. Het Nederlandse duo komt in actie op het Future-toernooi in Madrid, hun eerste optreden van het seizoen op de Beach Pro Tour.

Spaansen en Veerbeek begonnen deze week al goed in de Spaanse hoofdstad. Samen met Emi van Driel en Mila Konink vertegenwoordigden ze Nederland in de voorronde van de Nations Cup. De Nederlandse koppels bleven daarin zonder nederlaag en plaatsten zich overtuigend voor de eindronde.

Met dat resultaat op zak richten Spaansen en Veerbeek zich nu op het Future-toernooi, waar de concurrentie onder andere komt van de twee Spaanse duo’s die ook deelnamen aan de Nations Cup. Sofía Izuzquiza en Tania Moreno voeren de plaatsingslijst aan, gevolgd door hun landgenoten Ana Vergara en Sofía González. Daarnaast behoren ook de Oostenrijkse talenten Lia Berger (18) en Lilli Hohenauer (19) tot de kanshebbers Het jonge duo boekte al successen op jeugdkampioenschappen en pakte vorig jaar goud op het Future-toernooi in Leuven. 

Poulewedstrijden
Spaansen en Veerbeek openen het toernooi tegen de Hongaarse zussen Eszter en Zsófi Vasvári. In de andere poulewedstrijd nemen de als eerste geplaatste Izuzquiza/Tania het op tegen de 17-jarige Zwitserse kwalificanten Noemi Eugster en Anja Gähwiler.

De winnaars van beide wedstrijden spelen vervolgens om de poulewinst en directe plaatsing voor de kwartfinales. De verliezende duo’s treffen elkaar later op de dag in een duel om een plek in de tussenronde.

Programma

DagTijd (NL)Teams
Vr 16 mei9.30 uVasvári, E./Vasvári, Z. (HUN) - Spaansen/Veerbeek
Foto: CEV

Bekijk ook eens

Facebook X WhatsApp LinkedIn