DHL eCommerce verlengt het partnership met de nationale vrouwenteams, waaronder die van de Nevobo, met vier jaar. Onder de naam #SameDream ondersteunt DHL sinds 2022 de voetbal-, hockey-, handbal- en (beach)volleybalteams als sponsor en logistiek partner. Nika Daalderop (indoor) en Katja Stam en Raisa Schoon (beach) zijn vanuit de volleybalsport de ambassadeurs in het partnership.

Naast de in aanloop naar Internationale Vrouwendag bekendgemaakte verlenging, maakte DHL eCommerce ook bekend dat KNLTB Padel als vijfde bond aan het programma #SameDream wordt toegevoegd. Het partnerschip ondersteunt vrouwelijke sporters in het verwezenlijken van hun droom, waarbij de teams hun successen met een alsmaar groeiende fanbase vieren. 

Bouwen aan ambities 

Het programma #SameDream is daarnaast gericht op het ondersteunen van de ontwikkeling en prestaties van vrouwelijke topsporters, en benadrukt zo de gezamenlijke overtuiging dat gelijke kansen in sport én werk cruciaal zijn voor de volgende generaties. Die krachtige boodschap sturen DHL eCommerce en de betrokken bonden in aanloop naar Internationale Vrouwendag nogmaals uit. De Nederlandse vrouwenteams inspireren met EK-, WK- en toernooisuccessen een groeiend publiek, terwijl DHL zowel in consumenten- als zakelijke markten sterke groei ziet. De verbondenheid tussen topsport en merkambitie versterkte beide partijen de afgelopen jaren en wordt nu verder uitgediept.

Katja raisa Team NL RH

Ambassadeurs

In elke sport zijn speelsters als ambassadeur voor DHL benoemd. In het volleybal zijn dat Nika Daalderop (indoor) en Raisa Schoon en Katja Stam. De ambassadeurs in de andere sporten zijn Bo Luttikhuis (padel), Dione Housheer (handbal), Jackie Groenen (voetbal) en Pien Sanders (hockey).

Inspireren

 “In aanloop naar Internationale Vrouwendag is dit een bijzonder moment”, zegt Michel Clausing, CCO DHL eCommerce Benelux. “Wij zijn ongelooflijk trots op wat de vrouwenteams de afgelopen jaren hebben laten zien: hun prestaties, hun uitstraling en de manier waarop ze Nederland inspireren. Het is een voorrecht om hen te ondersteunen bij hun sportieve prestaties. Tegelijkertijd betekent de samenwerking veel voor DHL: het geeft energie aan ons merk, vergroot onze zichtbaarheid en verbindt ons met miljoenen fans. We hebben samen al veel bereikt en deze verlenging biedt opnieuw mooie kansen om verder te groeien.”

Nieuwe generatie

“We zijn blij dat we samen met DHL en de andere bonden die mooie partnership voortzetten”, aldus Michel Everaert, directeur Sport van de Nevobo. “In onze samenwerking hechten we veel belang aan het inspireren van een nieuwe generatie meisjes en vrouwen met kracht, energie en positiviteit. Het programma #SameDream heeft binnen het volleybal de afgelopen jaren al een mooie verbindende rol gespeeld en dat willen we graag continueren. De successen van de afgelopen jaren laten zien wat er mogelijk is wanneer we dezelfde droom delen.”

Foto: Manon de Groot/Ronald Hoogendoorn

Bekijk ook eens

Facebook X WhatsApp LinkedIn